אייל שני, שאול בן אדרת וגיא גזמו ישתתפו בפסטיבל "טועמים עולם" בירושלים

פסטיבל טועמים עולם יתקיים למרגלות חומות העיר העתיקה בירושלים בשבוע שלפני פסח 10-14.4.22, בהשתתפות עשרות שפים מובילים ועד 35 ₪ למנה! טועמים עולם הוא אירוע קולינארי בינלאומי, חוצה עמים ועדות, המחבר את ירושלים לתרבויות העולם.

טועמים עולם צילום יחצ

פסטיבל טועמים עולם הוא אירוע קולינארי בינלאומי חוצה עמים ועדות המחבר את ירושלים לתרבויות העולם. הפסטיבל מתקיים השנה, בפעם השנייה, בשבוע שלפני פסח, ביוזמת משרד ירושלים ומורשת ובהפקת החברה לפיתוח מזרח ירושלים, לאחר שהתקיים לראשונה בירושלים ב-2019.

טועמים עולם צילום יחצ

מה בפסטיבל?

למרגלות החומות וסביב המנות מרחבי העולם, ייפרשו תפאורות ענק אשר ייצגו את המדינות השונות. במתחמי האוכל מתוכננת חוויה קולינרית עם נגנים והרכבים מוסיקליים, עם מוזיקה אותנטית-עממית ועם שחקנים בתלבושות ססגוניות. שפים מובילים ומסעדות שף יגישו מנות מיוחדות בטעמים וריחות מכל טעמי העולם, וכמובן גם מירושלים, ביניהם השף שאול בן אדרת עם מסעדת ״התרנגול הכחול״, מסעדת ״המוציא״ של השף אבי לוי, השף אייל שני, מסעדת "NUNUNU" של השף גיא גמזו וברטון קרפרי מקומי- הקרפ הצרפתי המלוח.

בפסטיבל תחשפו גם לטעמים מהלב של הקולינריה הירושלמית כמו הפיתות המטורפות של "שפכטל" המותג החדש של השפית רחל בן אלול, הפיתות משגעות ממסעדת ״מימוניס״ הצמחונית של השף רועי מימוני, ״ההמבורגר של שגב״ של השף ניסים שגב ו״יהודית״ מסעדה ירושלמית אותנטית של יהודית יחזקאל, ותוכלו גם לטעום גבינות בוטיק של ״מעדניית באשר״ של אלי באשר. גם רשתות ההמבוגרים BBB, ״עד העצם״ ורשת הנקניקיות ״ביירן מרקט״ יקחו חלק בפסטיבל לצד שלל מסעדות נוספות כמו ״גורדוס״, ״טש וטשה״ בניחוח גיאורגי, ״מוזס״, ״הטוניסאי של אלי״, ״מיט טיים״ ו״מחנה אסאדה״.

מיועד לכל המשפחה, עד 35 ₪ למנה. כשר בהשגחת רבנות ירושלים

איפה?

גן הבונים, למרגלות שער יפו, ירושלים. 
ט'-י"ג ניסן תשפ"ב, 10-14.4.22, ראשון-חמישי 16:00-23:00

 

הכניסה ללא תשלום בהרשמה מראש באתר 
טועמים עולם 2022 פוסטר