אז מה לובשים לראיון עבודה, לפגישה חשובה אתם שואלים? מאיה עונה

שאלה שמעסיקה כל אחת מאיתנו, מה לובשים לפגישה חשובה שיכולה לקבוע את עתידנו? איך יוצרים תדמית ייחודית שהיא רק שלנו ומשדרת את מה שאנחנו רוצים להעביר. 

בתמונה: מאיה נוטקוביץ'

שאלה שמעסיקה כל אחת מאיתנו, מה לובשים לפגישה חשובה שיכולה לקבוע את עתידנו? איך יוצרים תדמית ייחודית שהיא רק שלנו ומשדרת את מה שאנחנו רוצים להעביר.

ובכן יקיריי, אחרי חיפושים רבים, התייעצויות ובדיקות פניתי אל מאיה נוטקוביץ'- אישה מסקרנת ומרתקת במיוחד, בעלת סטייל שונה מכל מה שהכרתי. הספיקה לי שיחה קצרה איתה ומיד הבנתי שהיא זו שתלווה אותי בתהליך המאוד חשוב הזה של יצירת תדמית.

אחרי ששוחחנו קלות בטלפון מיד הרגשתי את החיבור בינינו שזה אחד הדברים החשובים ביותר עבורי. כי כל איש מקצוע – הכי טוב שיכול להיות, כל עוד אין לי חיבור איתו- זה אבוד מראש.

עוד בשיחה מאיה שידרה לי שהיא יודעת בדיוק מה אני צריכה ואיך אפשר לעשות את זה הכי נכון עבורי. הטון שבקולה, והקלילות שהיא משדרת נותן מעטפת של ביטחון שאתה לא לבד בתהליך.

בתמונה: מאיה נוטקוביץ'

אז, אם אתמצת את הפגישה איתה והרושם שקיבלתי זה יהיה כזה:

היא קוראת לעצמה יועצת תדמית, אבל היא כל כך, כל כך הרבה מעבר…

מאיה נוטקוביץ', כוהנת התדמית העל אנושית.

היא דמות מרתקת, אינטליגנטית, חריגה בנוף. כזו שכשהיא עוברת לידכם אתם תישאלו עצמכם : וואו מי זו??? היא יפה, מסקרנת, בולטת למרחקים בחזות הייחודית רק לה, עם הסטייל ההורס והשיער הלבן הבוהק, טבעי שלה מגיל צעיר, בחסדיו של ההוא למעלה.

וזה מה שהיא מלמדת את לקוחותיה הרבים, לבלוט בשטח ולהיות מותג אנושי. שטח פרסום מהלך.

אבל לא סתם לבלוט, לבלוט בצורה אותנטית.

תדמית מבחינתה היא מפגש הקצוות של האדם. היא חייבת להיות יותר ממסכה חיצונית, מהממת ככל שתהיה, כי קליפה בלבד זה להסתובב כשעמוק בפנים אוכל אותך סינדרום המתחזה. לעשות זאת נכון ,זה לבטא את אישיותו של האדם, על שלל המורכבויות שבו והניגודים שבו. אין טוב או רע, מה שיש – עם זה עובדים.

אסתטיקה היא מגרש המשחקים שלה, אבל בינינו זו רק הדלת והפוטו פיניש לתהליך עמוק בהרבה, בו נבנה הדימוי, הכבוד והבטחון העצמי של הלקוח. ואז הם מסוגלים להחזיק את התדמית המהממת החדשה שלהם, כי היא משקפת את העצמי הכי אמיתי שלהם, בגרסה הכי מחודדת והכי מדויקת.

מאיה נוטקוביץ' נוטפת סטייל

עם מאיה תחוו מסע התפתחות אישית, כלכלית, זוגית, חברתית ועסקית. כל אחד ומה שהוא זקוק לו באותו רגע.

יש לה סיפור חיים מרתק

היא עלתה לארץ מקישינב ברית המועצות בגיל 12, בת יחידה להורים מבוגרים ניצולי שואה שרוצים עבורה עתיד נטול אנטישמיות.

בברה"מ אלה הורים "רגילים" ובלתי רגילים בו זמנית. רואת חשבון ואינסטולטור, שמוצאים דרך להביע את אישיותם והעוצמות שבהם בניראות ייחודית להם בנוף האפור של ברית המועצות, ובתקציב דל, ניצולי שואה בסובייט יוניון אמרנו.

האמא היא אלגנטיות בהתגלמותה, האב בחליפות טוויד עם כובע ג'נטלמן.

מהם היא יונקת אסתטיקה ומבינה את האימפקט על הסביבה ובעיקר על האדם עצמו.

כשהם עולים ארצה ההורים מתרסקים, כלכלית, מנטלית, רגשית, כמיטב הסיפורים של עליית שנות ה90. האם מנקה בתים, האב חולה בסרטן ונפטר.

מאיה הופכת למבוגר האחראי, על כן השיער הלבן שמגיע כבר בגיל העשרה. היא מבינה שאין ברירה. היא חייבת להצליח, לגמרי בכוחות עצמה.

היא לומדת, צומחת בעולמות עסקיים לבכירה בתאגידי ביו-מד, בהגיעה לסוף העשור השלישי, היא מבינה שהיא לא במקום הנכון לה, היא לא מבטאת את הערך הגבוה ביותר שלה בעולם הזה ומשנה כיוון לתחום האסתטיקה. היא רוכשת ידע, מתפתחת, משתתפת בסדנאות מצמיחות, לומדת אימון, מעבירה אנשים תהליכים, מרצה ורואה הצלחות בשטח.

הפריצה לקדמת הבמה כיועצת תדמית לאנשי עסקים מצליחים מגיעה מהר. מאיה עושה קסמים והלקוחות עומדים בתור.

קהל היעד שלה

אנשים אופטימיים שרוצים יותר, אנשי עסקים מצליחים, ואנשים בכלל השואפים גבוה אך לא יודעים איך לפרוץ. אנשים שמעזים, עם תודעת שפע שמבינים את חשיבות ההתפתחות המתמדת וההשקעה בעצמם למען הצמיחה שלהם בעסקים ובחיים בכלל.

אותם היא הופכת למותג

התהליך

היא עובדת מבפנים החוצה. שואלת שאלות נוקבות ומפרקת את האישיות לגורמים ואז מרכיבה את החלקים מחדש לנראות מרתקת.

תדמית נוסח מאיה נוטקוביץ' היא פאזל אישיותי טיילור-מייד.

זה תהליך שבונה את האדם, וכל החששות של "מה יגידו עלי" או "עוד מעט יגלו כמה אני קטנטן" מתפוגגות כשהיא מסבירה לו שכשכולם אוהבים אותך זה הופך אותך לבינוני, אז מצוין שרק חלק יאהבו, זה החלק שילך אחריך באש ובמים, והיתר אינם רלוונטיים.

"דומה מושך דומה" אומרת מאיה, המקום בו כולם מסכימים הוא המכנה המשותף הנמוך ביותר. לא לשם אנחנו נמשכים כבני אדם. אנחנו מחפשים את המיוחד והשונה. ולכן מי שעובד איתה הופך למנהיג, לדמות ששואפים להיות בקרבתו האנשים המדויקים לו. הוא לעולם לא מרגיש קטן לעומת הרושם שהוא מייצר, כי זו לא מסכה או סתם פאסון, זה לא סתם בגד אופנתי. זה אתה האמיתי, האופי שלך כולו – על שרוול הבגד.

למשל הגענו למסקנה שהאישיות שלך היא תמהיל של איש עסקים, שד חשבונאי, דמות טיפולית להורייך מגיל צעיר, ועל כן בפנים עמוק אתה עדיין ילד בן 10. אחלה. תדמיין כיצד נראה כל אחד מהם.

קח פריט מכל אחד וחבר אותם ביחד. וכך הגענו לז'קט פשתן על טרנינג קולי עם חולצה מכופרת ושלייקס שמוטים על סניקרס. א-וואלה. תדמית במפגש קצוות.

מאיה משחקת במגרש האסתטי, פולשת למלתחות של לקוחותיה, מכתיבה לספרים ומאפרים מה לעשות איתם, עובדת על היציבה ושפת הגוף שלהם, קונה איתם פריטים מדויקים, כשמתחת לפני השטח הם בעצם עוברים איתה תהליך של כ-15 שעות אימון, בשלושה מפגשים בפער של שבוע ביניהם, כדי שהלקוח יעכל את התובנות.

מאיה בונה תדמית טיילור מייד לכל לקוח, ייחודית רק לו, מתוך אמונה שאין שני אנשים זהים. הוא הופך אדם עם נוכחות חזקה במרחב, כל מרחב, פיזי או דיגיטלי, כשהוא נכנס לחדר עיניי כולם נשואות אליו. בסיום פגישה עסקית כולם זוכרים אותו. בעזרת הלווי הצמוד שלה אדם יודע לייצר זהות חזקה, מיוחדת וזכירה.

ומה בעתיד

להפוך אסתטיקה לסטנדרט במרחב הישראלי. להחזיק בתדמית ברורה זה לא "נחמד שיהיה" זו "חובה".

להתפתח לקהלים חדשים, להוביל את לקוחותיה להיראות כמו הערך הייחודי שהם טוענים שיש להם להביא ליקום, אחרת איך העולם אמור לדעת שאתה קיים?

החלום שלה זה תוכנית טלוויזיה משלה, להרביץ תורה באסתטיקה לעם ישראל וכמו שחייה מתנהלים, היא בדרך לשם.

טיפ אחד חשוב לחיים

תשאלו את עצמכם מה ייחודי בכם, תשאלו אדם זר, אם הוא היה פוגש אתכם, בלי לדבר איתכם, מה הוא היה חושב עליכם, ואם אתם בפער – רוצו לסגור אותו, כי תחשבו על זה, האם זה משרת אתכם להיות שקופים? כשאתם שקופים, אתם שטח פרסום מבוזבז של הערך שלכם, ובינינו כולנו רוצים להגיע לגיל 80 בידיעה שהשארנו מקסימום אימפקט על העולם. שקופים לא מביא אתכם לשם.

פייס The Maya
אינסטה the.maya.image@

מאיה נוטקוביץ' – 054-3020968

 

 

 

 

momento
אוהבת לכתוב על המון נושאים, אופנה, סטייל, ביוטי, טיפוח, עיצוב ובעצם כל מה שיפה, אסתטי ומעניין.