אולמות אירועים לבר מצווה

בכל אולם אירועים שמציע את עצמו עבור הפקת אירועי בר מצווה, תוכלו למצוא את הייעוץ וההכוונה לתכנון אירוע בר מצווה מושלם, בהתאם למה שיש לאותו אולם אירועים להציע לכם. יש המון אולמות אירועים לבר מצווה, אך רק מעט שיודעים לתכנן ולהפיק אירוע מוצלח שמאפיין את נער הבר מצווה באופן מושלם, אל תתפשרו ואל תתייאשו מתהליך החיפוש.

הילד גדל והוא תכף הופך לגבר קטן, עד לא מזמן הוא שיחק בגן הילדים ובימים אלו הוא הופך לגבר שיהיה בחייו הבוגרים. גיל בר המצווה הוא גיל חשוב, זו תקופת מעבר בה הילד מבין מה נדרש ממנו לפעול בעולם, כדי שיוכל להתפתח ולצמוח למקום הכי טוב שלו. האירוע המשמח מתחיל בעלייה לתורה וקבלת עול המצוות עם הנחת התפילין הראשונה והמעמד המכובד בו הנער מתחיל לקחת אחריות על חייו ומתחיל לתת דין וחשבון מול הקב"ה. כל זה בפן הרוחני שחשוב לא פחות מיתר הדברים, אך אירוע בר המצווה מלווה גם במסיבת בר מצווה וחגיגה גשמית ונוכחת בשגרת היום יום.

חיפוש אולמות אירועים לבר מצווה

האירוע המרגש מתחיל בחיפוש אחר אולמות אירועים לבר מצווה, שם נקיים את המסיבה ונזמין את כל המשפחה והחברים לחגוג איתנו את המאורע הגדול. רשימת המוזמנים מתחילה להתגבש וכל האנשים שמלווים את הנער במהלך חייו עוד מעט יקבלו את ההזמנה לבוא ולחגוג איתו את היום החשוב בחייו, היום בו הוא מגיע לגיל מצוות והופך לגבר! אם החלטתם לעשות אירוע מסיבת בר מצווה ולא אירוע סטנדרטי, אולי כדאי שתעיינו בהמלצות בפוסט הבא, עבור – מסיבת בר מצווה.

מתחילים..

אז לאחר שעברנו על רשימת האולמות אירועים לבר מצווה וגיבשנו רשימת מוזמנים, נשאר לנו רק לתכנן את הפקת האירוע בקפידה ולהבין איך מהלך הערב יראה. בחירת המקום לבר מצווה היא בחירה חשובה שלפיה כל יתר הפרטים יוכלו להתממש, אך בחירה חשובה לא פחות עבור הפקת אירוע בר מצווה מוצלח זה בחירת אטרקציות לאירוע ופעילויות בעלות תוכן שיתאים לאווירה שתרצו לייצר באירוע ובהתאם לאופי ולהעדפות של הנער שחוגג בר מצווה. הערב יתחיל בקבלת פנים חגיגית במהלכה האורחים יתוועדו אחד לשני ויעלו זיכרונות מתוקים מהעבר, גם החברים הצעירים, בני גילו של הילד, יוכלו ליהנות משלב קבלת הפנים אך בשבילם נדרשת תכנית קצת שונה מקבלת הפנים המסורתית שנכין למבוגרים. לאחר שסיימנו את ההתכנסות כל האורחים יעברו לחלל המרכזי של האירוע ונתחיל את החלק הרשמי של הערב!

תכנון שלבי האירוע

לאחר שכולם התיישבו במקומם, הנער יכנס לאולם בדרך מקורית שתאפיין את אופיו, זה יכול להיות בליווי שופרות ומתופפים, או אולי כשהוא על עמדת ה- DJ בקטע שהכין מראש יחד עם תקליטן הבית של האולם אירועים, בשלב התכנון של הפקת האירוע בעל האולם לבר מצווה יכיר את הילד ויבנה יחד איתו את התוכן של האטרקציות המתאימות ביותר, ולאחר הכניסה המרשימה נתחיל בטקס בר מצווה מסורתי בו הילד יקריא את הדרשה, באופן שתואם את שנת 2019 כמובן והיום הדרשות של בר המצווה הפכו מתוחכמות וייחודיות מאוד, חלק עושים זאת באמצעות סרט שהכינו מראש בו הפיקו את הדרשה ותרגמו אותה לקטע מקורי וייחודי, חלקם באמצעות צילום קליפ בר מצווה מושקע שיוקרן במרכז האירוע, גם לחלק הזה יש מגוון אפשרויות מיוחדות שהטובה ביותר מבניהן תיבחר על ידי הילד וההורים, יחד עם בעל האולם שמכיר את כל הדברים הפופולאריים וידע לייעץ ולכוון אתכם לבניה והפקת אירוע בר מצווה באופן הטוב ביותר, עם האטרקציות הכי מגניבות ומקוריות שיש.

תחילת המסיבה

לאחר שהסתיים החלק הרשמי תתחיל המסיבה שבמהלכה נעצור לארוחת הערב ומיד לאחר מכן נמשיך במסיבת ריקודים סוחפת עד השעות הקטנות של הלילה, גם בשלב הזה נצטרך לתכנן פעילות נוספת שתכלול אטרקציות לילדים שמוזמנים לאירוע בר המצווה, וגם פה ישנם אפשרויות רבות ומגוונות יגרמו להם לדבר על האירוע ימים רבים לאחר שהסתיים, ממסיבת אוזניות, כפי שנהוג לעשות במסיבות הרחוב בברזיל, ועד למסיבה פרטית בגלריה נפרדת שם יעמדו לרשותם מסכי מולטימדיה ושאר גאדג'טים שמאפיינים את הדור הזה..

קבלו ייעוץ פרטי במקום

כיום בכל אולם אירועים שמציע את עצמו עבור הפקת אירועי בר מצווה, תוכלו למצוא את הייעוץ וההכוונה לתכנון אירוע בר מצווה מושלם, בהתאם למה שיש לאותו אולם אירועים להציע לכם. יש המון אולמות אירועים לבר מצווה, אך רק מעט שיודעים לתכנן ולהפיק אירוע מוצלח שמאפיין את נער הבר מצווה באופן מושלם, אל תתפשרו ואל תתייאשו מתהליך החיפוש – סננו את רשימת אולמות האירועים עד שתגיעו לאולם האירועים שמציע בדיוק את מה שאתם צריכים ויש ביכולתו להפיק את זה בצורה טובה ומוצלחת.

יש אולמות אירועים שבהם תוכלו למצוא שלושה מתחמים ויותר, בהם תשתמשו עבור שלב קבלת הפנים שצריך אזור נפרד, אזור הושבה מרכזי בו תיערך הסעודה, ועוד אזור שבו תוכלו לעשות הפעלות ייחודיות לילדים באירוע. יש מקומות שיציעו לכם גלריה עליונה שמשקיפה על אזור ההושבה המרכזי, אופציה זו תהיה הטובה ביותר עבורכם כי ככה יהיה חיבור בין אזורי האירוע והכל יוכל להשתלב יחד באופן מושלם.

ציוד הכרחי לאירוע

וודאו שיש במקום את הציוד שהכרחי לקיום האירוע – מערכת תאורה והגברה חדישה, שכוללת את מיטב החידושים הטכנולוגיים, שני קירות הקרה ושני מקרנים לפחות, עמדת DJ, במה, רחבת ריקודים גדולה ועוד.. אל תשכחו לבדוק אם יש בצמוד לאולם חניון לנוחיות האורחים, דרכי ההגעה נגישות (דקת נסיעה מהעלייה ממחלף מרכזי כדי שהאורחים לא יעמדו בפקקים בדרך לאירוע), מטבח שף שיודע לייצר אוכל איכותי או הזמנת קייטרינג לבר מצווה אצל חברת קייטרינג מומלצת ואיכותית שיודעת לעשות את העבודה, צוות מלצרים מקצועי, וכל הדברים שקריטיים ביותר להצלחת אירוע בר מצווה. כולם ישמחו להפיק לכם אירוע בר מצווה ייחודי ומושקע, השאלה היא מי באמת יודע לעשות הפקת אירוע בר מצווה כמו שצריך בפועל.

dganit7
בגליל הקסום הקצב זז לאט... אוהבת את ישראל ושמחה שהחיים זימנו לי ללמוד פה ולהישאר...