תוקפים את הפיגמנטציה בכל החזיתות

שנים של חשיפה לשמש, שינויים הורמונליים וסימני הגיל הביאו להופעתם של כתמי פיגמנטציה לא נעימים על עור הפנים. יצאתי לדרך להיאבק בתופעה, בעזרת המומחית מספר אחת לעור הפנים

טיפול בפיגמנטציה (צילום: שאטרסטוק / LADO)

כשאנחנו מביטות בעצמנו במראה, לכל אחת מאיתנו יש דבר אחד לפחות שמפריע לה, שהיא היתה רוצה לשנות, לתקן. לא משנה כמה נגיד לעצמנו שאנחנו יפות כמו שאנחנו, שאנחנו לא צריכות להיות מושלמות כדי לאהוב את עצמנו, שזה בסדר גמור לקבל את הפגמים הקטנים והקטנים פחות, שהם אלה שמספרים לנו ולעולם את סיפור חיינו, שהרווחנו אותם ביושר, בסופו של דבר הטבע הנשי שלנו הוא ביקורתי ושואף לשלמות ותמיד יהיה מה שנרצה לתקן ויש דברים שגם אפשר לתקן.

"היופי מתחיל ברגע שבו החלטת להיות את עצמך" (אלבום פרטי)

השד הפרטי שלי שאורב לי במראה מדי יום הוא הפיגמנטציה. כתמי העור שהם תוצאה של חשיפה לשמש, שינויים הורמונליים והגיל. צבע עור הפנים שלי לא אחיד באופן כללי ויש כתם אחד מעצבן במיוחד שיושב על לחי ימין, מתחת לעין, במקום הכי בולט שאפשר לדמיין. בכל בוקר הכתמים מביטים בי מהמראה, אני מביטה בהם בחזרה ומנסה למצוא את האיזון בין שכבת מייקאפ שתספיק כדי לטשטש את הכתמים, בלי שתהפוך את הפנים שלי למסיכה, אבל לא משנה כמה טוב המייקאפ וכמה אני מצליחה לדייק בהנחתו, אחרי כמה שעות הכתמים חוזרים לבצבץ.

כתמי העור מקבלים את פני מדי בוקר במראה (אלבום פרטי)

כתמי העור שלי הם אלה שהביא אותי בסופו של דבר למכון של הלגה רקנטי בראשון לציון. את מוצרי הטיפוח של הלגה כבר הכרתי ואהבתי וידעתי שיש לה מוניטין כמומחית בתחום הטיפול בעור ואת עור הפנים שלי אני מוכנה להפקיד רק בידי מי שיש לה קבלות וניסיון.

קבלת הפנים במכון, ששוכן במגדל העסקים של קניון עזריאלי ראשונים, היתה נעימה במיוחד ודקות אחרי שהוזמנתי לשבת בלובי ולהתכבד בשתיה קרה או חמה, הצטרפה אלי הלגה עצמה בחיוך חם ורחב והתחילה לשאול אותי על העור שלי, עלי ועל הכתמים שמטרידים אותי כל כך. כשבידיה כל המידע הדרוש, הזמינה אותי הלגה לאחד מחדרי הטיפולים שם הנחתה את המטפלת בפרוטוקול הטיפול הנדרש ויצאנו לדרך.

"יופי הוא ההבטחה לאושר" (אלבום פרטי)

הטיפול אצל הלגה מתבסס על שילוב של מוצרי קוסמטיקה איכותיים וטכנולוגיות מתקדמות. כתמי עור הם לא דבר שיכול להיעלם ברגע, נדרשת סדרה של טיפולים ושילוב של טכניקות, חומרים וטכנולוגיות שונות שתוקף את הכתמים מכל הכיוונים.

כל טיפול מתחיל בניקוי של עור הפנים ומשלב מספר חומרים או טכניקות: פילינג חומצות, טיפול באנזים, טיפול בסיבי משי, מסיכת חמצן שמסייעת לספיגת החומרים השונים, טיפול בלייזר ועוד. לאורך כל הדרך, המטפלת מסבירה מה קורה בכל שלב ומה עושה כל חומר ומזכירה להקפיד על קרם הגנה והמנעות מחשיפה לשמש. בין הטיפולים מומלץ להמשיך להשתמש בבית בתכשירים הייעודיים להבהרה: סבון פנים בניחוח הדרים משגע, מי פנים, סרום וקרם הזנה.

טיפול במסיכת חמצן (אלבום פרטי)

יש חלקים בטיפול שהם נעימים ומפנקים ואפשר לעצום עיניים ולתפוס תנומה קלה, יש חלקים קצת יותר אגרסיביים ופחות נעימים, כמו הטיפול בלייזר ששורף למעשה, נקודתית, את הפיגמנטים הכהים. כיף גדול זה לא, אבל זה גם ממש לא נורא. יש צריבה נקודתית במהלך הטיפול שממשיכה קצת גם בשעות שאחרי. כמה ימים אחרי הטיפול בלייזר, נוצר גלד באזור הכתמים שטופלו ואחרי שהגלד נעלם, רואים הבדל משמעותי בצבע הכתם.

טיפול בלייזר, קצת כואב, אבל מאוד אפקטיבי (אלבום פרטי)

תוצאות הטיפול ניכרות כבר אחרי הטיפול השני או השלישי (זה אינדיבידואלי), בהדרגה, הכתמים מתבהרים וגם אם הם לא נעלמים לחלוטין, הם בהחלט הרבה פחות נוכחים. ההצצה הראשונה במראה בבוקר הרבה פחות מתסכלת, המייקאפ מצליח בקלות לכסות את מה שנשאר והתחושה היא הרבה, הרבה יותר טובה.

אחרי מספר טיפולים, ההבדל ניכר (אלבום פרטי)

לפרטים נוספים על מגוון הטיפולים והתכשירים של הלגה רקנטי:

דף הפייסבוק הלגה רקנטי – אסתטיקה תרפויטית

האתר של הלגה רקנטי

מספר טלפון: 03-964-5111

.

** גילו נאות: הכותבת היתה אורחת המכון של הלגה רקנטי