החוטים – המהפכה המובילה באסתטיקה 2021

מי היה מאמין, עד לפני זמן לא רב כשאישה רצתה לעשות מתיחה והרמת פנים, ניתוח היה הפתרון היחיד. היום, עם טכנולוגיות סופר מתקדמות, ומכשור מקצועי ומדויק, ניתן להגיע לתוצאות מדהימות ללא ניתוח, בלי זמן החלמה, ובטיפול פשוט ויעיל.

צילום אישה עם הדמיית חוטים

 

על טכניקת החוטים כבר שמעתן? זהו הלהיט החם שתופס מקום של כבוד בקרב קהל הנשים והגברים, בעזרתו ניתן להרים כל איבר בפנים בצורה מושלמת וטבעית.  

דר' לורה מוצ'ניק היא רופאת משפחה מומחית בתחום הרפואה האסתטית, עם 15 שנות ניסיון והתמחות בתחום. בקליניקות שלה ניתן למצוא מגוון רחב של טיפולים בשיטות טיפול ייחודיות שפותחו על ידה והפכו אותה לגורו ולמובילה בתחום. טכניקת החוטים היא אחת מהן.

מהי טכניקת החוטים?

זהו הליך פורץ דרך לפיסול מחדש של הפנים והגוף. חוטים דקים ומיוחדים מוכנסים לעור באמצעות מחט וכך ניתן למתוח את החוטים לאזורים ולכיוונים הרצויים. החוטים דקים ואיכותיים, נספגים בעור במהירות, וההחלמה קצרה (כיומיים). מדובר בפתרון המושלם לכל מי שחוששת או לא יכולה לעבור הרדמה מלאה. טיפול לא פולשני, ללא הרדמה ועם תוצאות מיידיות.

באיזה חוטים מדובר? חוטי תפירה רגילים?

"ממש לא" אומרת ד"ר לורה מוצ'ניק. "אלו החוטים מיוחדים שמשתמשים איתם בניתוחים. אני משתמשים בחוטים משודרגים "תלת מימד" בעלי זיזים שנתפסים ברקמות ולכן אפקטיביות הטיפול היא לזמן ארוך במיוחד. החוטים עשויים מפולימר שהוא חומר ביולוגי שבתהליך הפירוק והספיגה שלו בגוף הופך למים ולקולגן. בדרך זו הלקוחה יוצאת נשכרת פעמיים, החוטים לא רק מרימים אזורים, כי אם נותנים ערך מוסף של מיצוק העור והשבת הקולגן שיישאר בגוף לתקופה של 3-4 שנים."

האם הטיפול מתאים לכל אחד?

"לא, הטיפול אינו מתאים לכולם" מסבירה ד"ר מוצ'ניק. "זה לא קשור לגיל כי אם לגנטיקה, למצב העור של כל מטופלת, וכמות הקולגן שיש לה בגוף. לכן, לפני כל טיפול מתקיימת פגישת ייעוץ. לכל אחת יינתן הטיפול שמותאם לה אישית."

האם צריך הכנה מוקדמת?

"שאלה מצוינת. זה תלוי במצב העור של כל מטופלת. נשים מעל גיל 50 ניצלו את כל מאגר הקולגן בגופן, והשתלת חוטים במצב כזה ללא השבת הקולגן לעור, לא תייצר את התוצאות הראויות. העור יצנח אחרי מספר חודשים קצרים וישוב למצבו הקודם.

לכן אני בונה בסיס חדש ומוצק, שכבה חדשה של קולגן ועליה משתילה את החוטים, זאת בעזרת טיפול ה- Radiesse והשימוש בסידן, המשפר משמעותית את מרקם העור, מעלה את רמת הקולגן והאלסטין בעור, מעודד ייצור חומרים חשובים אלה מחדש, ובונה שכבה חדשה עליה ניתן לשלב את החוטים. ואז התוצאה מושלמת.

לנשים צעירות יותר שמצב הקולגן בעורן גבוה, ניתן להשתיל את החוטים ללא צורך בבניית שכבת הקולגן."

אז למה לא להזריק חומצה היאלרונית לבניית השכבה החסרה?

"חומצה היאלרונית היא ג'ל ונועדה לייצר נפח על ידי ספיחת נוזלים. היא אינה מעודדת ייצור מחדש של קולגן ואלסטין כמו הסידן. לפעמים, במידת הצורך, אני משלבת את טכניקת החוטים עם הזרקות חומצה היאלרונית להוספת נפח ומראה רענן."

איזה אזורים ניתן להרים בעזרת החוטים?

"אני מפסלת ומרימה את כל האזורים בפנים. קו לסת, הרמת עפעפיים, עצמות לחיים, ואפילו מתיחת קו הפנים. אני מרימה צוואר שהוא אזור בעייתי במיוחד ורואים עליו את הגיל ואפילו מקרים חריגים של נפילת המצח. השימוש הנפוץ ביותר כיום בטכניקת החוטים הוא ה-FoxEyes שהופך עיניים רגילות לשקדיות ומלוכסנות כמו הסלבס בהוליווד."

איך מתבצע הטיפול?

"זהו טיפול המפסל אזורים בפנים ובגוף. לאורך כל הטיפול אני שולטת בתהליך ורואה בדיוק כמה ניתן להרים כדי להגיע לסימטריה מושלמת, תוך שמירה על הפרופורציות הנכונות של המטופלת ומראה טבעי. אני שומרת על האיזון בין שני הצדדים.

לקליניקה מגיעות נשים שסובלות משיתוק בחצי פרצוף (פציאליס) ואני מרימה את הצד הנפול ומאזנת את הפנים למראה מושלם."

מהו טווח האפקטיביות?

"ביומיים הראשונים תיתכן נפיחות שתעלם במהרה. הטיפול מחזיק שנה(!). נדרשת תחזוקה, אבל בכמות חוטים פחותה משמעותית. חשוב להבין שלמרות שקיימת רגרסיה טבעית, אחרי הטיפול העור לא יחזור למצבו ההתחלתי. להיפך, קצב ההזדקנות דועך, והקולגן נשאר בעור לעוד 3-4 שנים."

לא בכדי טכניקת החוטים נחשבת למהפכה בתחום הרפואה האסתטית. הטכניקה החדשנית מבטלת ודוחה את הצורך בניתוח. מהיום, כדי להיראות צעירה עם עור זוהר ומראה רענן אפשר לעבור טיפול פשוט ויעיל ועם תוצאות מיידיות.

צילום אישה עם הדמיית חוטים

מזה שנים שד"ר מוצ'ניק מקיימת שיתוף פעולה פורה עם חברת Alphamedix

חברת Alphamedix מייצגת חברות עולמיות בתחום הרפואה האסתטית של מכשור רפואי וטכנולוגיה מתקדמת, מהמובילים והחדישים ביותר בעולם. מוצרים אלו מאפשרים השגת תוצאות אולטימטיביות עבור המטופלות.

שיתוף פעולה מנצח זה, משלב בין המיומנות האישית של ד"ר לורה מוצ'ניק, הידע והניסיון שלה, ביחד עם המוצרים האיכותיים ביותר שמציגה Alphamedix. "יש לנו את הפתרונות הטובים ביותר לכל מנעד הגילאים" אומרת אורית מנכ"לית "אלפא מדיקס".  "גם לצעירות שרוצות הרמה ועיכוב בתהליך ההזדקנות, וגם לנשים בוגרות, אפילו בנות 80. החברה שלנו מספקת מנעד רחב של מוצרים, כולל חומרי מילוי וחוטים. גם חוטי ה"תלת מימד" בעלי הזיזים, וגם חוטים חלקים ודקים במיוחד שנועדו לטשטש קמטוטים ולחדש הקולגן. ניתן להשוות את המוצרים שלנו למכונית יוקרה, טובים, איכותיים ויעילים. אולם יש צורך ללמוד ולרכוש ניסיון כדי להפיק את המיטב מהם. ד"ר מוצ'ניק היא "נהגת המרוצים" הטובה ביותר בתחום, בעלת ידע וניסיון, שיודעת להפיק את המקסימום ולנסוע למרחקים ארוכים."

 

הטיפולים והחומרים בטוחים ומאושרים לשימוש ע"י משרד הבריאות, והם הפתרון הנכון ביותר לכל מי שרוצה להימנע מניתוח.

תל אביב, רמת החייל, רחוב ראול ולנברג 20, קרית מוצקין, שדרות גושן 86 קומה 1, באר שבע, בית אביסרור קומה 1.  אשדוד, מגדלי K TOWER שדרות ירושלים 18, קומה 1, חדר 126.  לתיאום תורים : 053-2385399 077-231-5428

אתר: https://www.drlora.net/

פייסבוק : https://www.facebook.com/doctorMuchnick/

אינסטגרם : d.r.lora