דורין פרנקפורט משיקה קולקציה בצל הקורונה

בימים של כאוס וחוסר וודאות, המעצבת דורין פרנקפורט התאימה את עצמה לרוח התקופה ובמקום פרזנטציה לעיתונאים העלתה סרטון שמספר על הקולקציה החדשה שניתן להשיג כבר עכשיו באתר

דורין פרנקפורט צלם אסף עיני

אנחנו נמצאים בתקופה קשה שאיש עוד לא יכול להעריך מתי ואיך נצא ממנה. יש הרבה תחזיות קודרות בפן הכלכלי על המדינה כולה (שלא לומר על העולם), אבל המכה הכלכלית שוירוס הקורונה הביא איתו, משפיעה בראש ובראשונה ובאופן מיידי, על התחומים שנחשבים למותרות, ואופנה היא אחד מהם.

רבים ממעצבי האופנה הישראלים מתקשים להחזיק את הראש מעל המים גם בימי שגרה, והמשבר הנוכחי יהיה ככל הנראה "מכת מוות" למרביתם. היום יותר מתמיד הם נדרשים לאורך רוח ויצירתיות מחשבתית כדי להחזיק את העסק שלהם עובד עד יעבור זעם. זה בהחלט לא פשוט, אבל כולנו תקווה שזה אפשרי, לפחות עבור חלקם.

דורין פרנקפורט, מהמעצבות הותיקות והמצליחות בישראל, היתה אמורה להציג השבוע את הקולקציה החדשה שלה לעיתונאים. כמו כל אירוע אחר, גם המפגש הזה בוטל, אבל כיון שהקולקציה כבר בחנויות ובאתר, בחרה דורין להעלות את סיפור הקולקציה ישירות לרשת במילותיה שלה, באמצעות סרטון שצילמה בסטודיו שלה.

[youtube FmwMbfH3NwA nolink]

"קייימות ומודעות סביבתית, שהפכו בשנה האחרונה ל׳מילות באז׳ בשיחה התרבותית, הן חלק בלתי נפרד מהעשייה של בית האופנה דורין פרנקפורט מיום הקמת המפעל הקטן בדרום תל אביב, אי-אז בתחילת שנות השמונים. האוסף החדש של דורין ממקד את תשומת הלב בסביבה המקיפה אותנו, וקורא בקול צלול להוקיר אותה ולשמור עליה".

העונה הציגה דורין 2 קולקציות קפסולה – סדרת חולצות טי באיורים בוטניים, וסטים ארוכים משלימים, מכנסי פשתן וחצאיות כותנה, המאוגדים בקולקציית קפסולה שחלק מרווחיה מועברים לעמותת ״אדם טבע ודין״ הנאבקת למען סביבה טובה יותר לכולנו, וקולקציית DF SHAPEWEAR – קפסולת מחטבים והלבשה תחתונה היוצרת את שכבת התשתית למראה נינוח של הבגד.

בקולקציית הקיץ הרחבה "נומה עמק", תמצאו פריטים בהדפסים שעוצבו בהשראת פריחת האביב בעמקים, שמלות וחצאיות מבדים דקיקים, חולצות ושמלות מכותנה פריכה, ג'קטים קלים, קימונו ארוך, חולצות רכות ומכנסיים בגזרות מחמיאות. הכל מבדים נעימים, כותנה, ויסוקזה וסריגים דקיקים, בפלטת צבעים אביבית – לבן, גווני חבל טבעיים וגם כחולים וצהובים.

לצד קולקציית הביגוד מוצעים אביזרים משלימים: נעליים, תיקים ותכשיטים, שגם הם מעוצבים ומיוצרים בישראל.

טווח מחירים: 1,400-240 שקל. להשיג בחנויות דורין פרנקפורט ובאתר. 

DORIN19320 (2)

דורין פרנקפורט  צלם אסף עיני

DORIN19320 (3)

DORIN19320 (4)

DORIN19320 (5)

DORIN19320 (6)

DORIN19320 (7)

 ***