5 טיפים לטיפוח וסידור שיער מתולתל

יישום הטיפים הללו כחלק בלתי נפרד משגרת טיפוח השיער היומיומית, יכול לתרום תרומה גדולה לנראות התלתלים ולמידת החיוניות של השיער.

לשיער מתולתל יש את הקסם ואת היופי שלו – ורבות מבעלות התלתלים, מרגישות שהן בורכו.
יחד עם זאת, בכדי ליהנות מכל היתרונות של שיער מתולתל, צריך להשקיע לרוב עבודה – כלומר, נדירים המצבים, בהם מתולתלת מתעוררת משינה והשיער שלה נראה לא פחות ממושלם.
יחד עם זאת, באמצעות יישום של מספר טיפים – אשר רבים לא כרוכים במאמצים או בהתעסקויות מוגזמות, קיימת אפשרות ליהנות ממראה שיער בריא, מרשים וחיוני.
אז להלן 5 טיפים אשר יסייעו לך להשיג את המטרה וליהנות ממראה שיער מושלם – ואין כאמור, שום סיבה שתתפשרי על פחות מכך:

טיפ 1 – שימוש במסכת שיער מתאימה
ההמלצה היא לעשות שימוש במסכת שיער אחת לשבוע כאשר, יש לבחור את המסכה בתבונה ולוודא שמדובר במסכת שיער איכותית, מבית מותג מוביל וכזאת, המותאמת באופן פרטני לשימוש בשיער מתולתל.
יש להקפיד ולמור את אותה מסיכה לאורך כל השיער, כולל הקצוות ולהימנע ממריחה על הקרקפת על מנת למנוע מצבים של היחלשות שורש השערה ואף נשירה.

טיפ 2 – הקפידי להשתמש במרכך שיער מותאם
מרכך שיער איכותי ומותאם באופן פרטני לשיער מתולתל, יכול לסייע בשמירה ובהחזרת החיוניות והברק לשיער – כאשר, השמפו בו משתמשים לרוב לפני המרכך, עלול לקחת מהשיער את אותו הברק.
מעבר לבחירה מושכלת ונבונה במרכך שיער מתאים, חשוב גם לשים דגש על אופן השימוש במרכך – כאשר, יש להניח כמות קטנה של מרכך שיער באמצע השיער ולמרוח אותו על כל השיער בצורה עדינה.
לאחר המריחה, יש להקפיד ולשטוף את כל המרכך מהשיער.
ההמלצה היא לא לחפוף את השיער על בסיס יומיומי וכחלק מכך, גם לא להשתמש במרכך בכל יום – מכיוון שמרכך גם יכול להחליק את השיער ולפגוע במידה כזאת או אחרת בגמישות של התלתלים.

טיפ 3 – שימוש בקרם שיער
כל מי שמחפשת אחר קרמים לשיער ככלל וקרמים לשיער מתולתל בפרט, עתידה לגלות שהשוק מציע מגוון רחב של אפשרויות.
ההמלצה היא לבחור בתבונה את הקרם, לוודא מי המותג אשר עומד מאחוריו וכמובן, אלו רכיבים הוא מכיל.
כמובן, שהדרך הטובה ביותר לוודא שהקרם הנבחר אכן מתאים, עוברת בהליך של ניסוי ותהייה – כך שתיקחי בחשבון שקיים סיכוי שתצטרכי להתנסות במגוון רחב של קרמים שונים לשיער – כאשר, קיימת חשיבות גבוהה להתאים את החומר הנבחר גם לעובי השיער.

טיפ 4 – סירוק נכון של השיער
כאשר מדובר בשיער מתולתל, ההמלצה היא להקפיד ולסרק את השיער רק שהוא רטוב.
חשוב להקפיד על סירוק עדין של השיער, על מנת לא לפגוע בצורה של התלתלים.

טיפ 5 – להקפיד ולהעניק תשומת לב גם לקצוות השיער
לא מעט בעלות שיער מתולתל, מזניחות את קצוות השיער – מה שעלול לגרום למראה יבש של השיער – בעיקר באזור הקצוות שהוא אזור שמקבל לא מעט פוקוס בנראות הכוללת של השיער.
מהסיבה הזאת, לא משנה באלו תכשירים את בוחרת לעשות שימוש, קיימת חשיבות גבוהה לא להזניח את הקצוות ולהקפיד לטפח אותן – במידת הצורך, כדאי להשתמש גם בשמן לשיער או בסרום איכותי על מנת להוסיף מעט שומניות למראה התלתלים.

יישום הטיפים הללו כחלק בלתי נפרד משגרת טיפוח השיער היומיומית, יכול לתרום תרומה גדולה לנראות התלתלים ולמידת החיוניות של השיער.
כמובן, שקיימת חשיבות גבוהה להקפיד על קבלת ההחלטות הנכונות בכל מה שקשור לבחירת התכשירים בהם משתמשים על שיער מתולתל – יש לעקוב שהתכשירים הנבחרים אכן משיגים את התוצאות הרצויות ובמידה ולא, לבצע את השינויים המתאימים.