5 טיפים אופנתיים מהיידי קלום

בראיון מיוחד למגזין 'ווג' לרגל השקת קולקצית בגדים בעיצובה, חושפת הדוגמנית והמנחה היידי קלום את חמשת חוקי האופנה שהיא חיה על פיהם. מה תאמצו?

a

לאור כמה הופעות שנויות במחלוקת של היידי קלום על השטיחים האדומים בשנים האחרונות, אנחנו לא בטוחות שהיא האישה הנכונה לקבל ממנה טיפים אופנתיים. מצד שני, היא הפיקה והנחתה לא מעט שנים את התוכנית המצליחה "פרוייקט מסלול" ואת "הטופ מודל הבאה של גרמניה", היא מהדוגמניות המצליחות והמרוויחות ביותר בעולם יותר משני עשורים והיא כבר עיצבה בגדים, נעליים, בגדי ים ותכשיטים שנמכרו בהצלחה, חלקם בתוך שעה, אז סביר להניח שהיא יודעת דבר או שניים על אופנה.

a

לכבוד השקת הקולקציה החדשה שלה – Esmara, בשיתוף עם המותג הגרמני LIDI, התראיינה קלום למגזין 'ווג' וגם חלקה עם הקוראות 5 חוקים שהיא מקפידה עליהם בבחירות האופנתיות שלה.

קולקציית Esmara, מסבירה קלום, נוצרה כדי להעביר את התפיסה האופנתית שלה להמונים באמצעות פריטי מפתח במחירים נגישים: "אני משוכנעת שיש המון נשים שהיו רוצות ללבוש, או לפחות לנסות ללבוש, חליפה מנומרת. אם היא תעלה 500 יורו סביר להניח שהן לא ישקיעו בה אם הן לא בטוחות שילבשו אותה יותר מפעם אחת, אבל סביב 35 יורו הן יגידו -או.קי, ננסה את זה ונראה מה קורה".

Premiere Of NBC's "America's Got Talent" Season 12 - Arrivals

חוץ מפריטים מנומרים שקלום מאוד אוהבת, היא תציע בקולקציה שלה גם פריטי בייסיק, ג'קטים מחוייטים, שמלות שחורות קטנות ופריטים בעלי אמירה, כמו חולצות בהדפסים חייתיים וכפתנים, כדי לתת לנשים עם לוח זמנים עמוס מגוון רחב של אפשרויות: "יש כל כך הרבה נשים עסוקות שצריכות לנהל הכל בבת אחת: עבודה, ילדים, משפחה וכל זה בזמן מוגבל. רציתי להקל עליהן באמצעות אוסף נגיש של בגדים שיספקו הרבה אפשרויות לבוש במחירים נגישים. בשבילי אופנה זה כיף ואני אשמח שכל אישה תהנה עם בגדים מגניבים".

H

חוקי האופנה של הייד קלום:

אופנה אמורה לתת לך כוח

"הסטייל היומיומי שלי עונה על שאלה חשובה בשבילי "מי אני רוצה להיות היום? הבגדים שאני לובשת מובילים אותי במהלך היום ומכניסים אותי למצב הרוח שבו אני רוצה להיות. זה מעין משחק בין האדם שאני רוצה להיות לבין האדם שקמתי בבוקר. אני נהנית מזה מאוד בגלל שזה מראה את הכוח של האופנה. אני לא יכולה ללבוש בכל יום את אותו הסגנון, הרי היום אני לא האדם שהייתי אתמול".

חפשי השראות

"מוזיקה ואמנות הן ההשראות שלי. המוזיקה מפעילה את המוח שלי והאמנות מענגת את העיניים שלי"

ערבבי הדפסים

"אני חושבת שהדפס מנומר הוא הקלאסי החדש. מנומר אף פעם לא יוצא מהאופנה. הוא חזק ופראי ומעט מסתורי, כמו שאישה מודרנית צריכה להיות. אני חושבת שזה הדפס שאמא שלי תשמח ללבוש אבל גם אני אוהבת ללבוש. באופן אישי אני משלבת הדפס פרחוני עם הג'קט המנומר שלי, אולי גם מוסיפה משהו עם פסים. בגלל שזה מה שחם עכשיו, מיקס של הדפסים"

a

Dress to impress

"העצה הטוב הביותר שקיבלתי בנוגע לאופנה היא המוטו של חבר טוב שלי, המעצב הגרמני מיכאל מיכלסקי – Dress to impress. תמיד תתלבשו בשביל להרשים"

את לא יכולות לטעות עם ג'ינס נהדר

"הארון שלי מלא בג'ינסים והאמינו או לא, הג'ינס מהקולקציה החדשה שלי הפך להיות המועדף עלי, בגלל שהוא כל כך נוח, אני אוהב אותו. חוץ מג'ינס אני אוהבת עקבים גבוהים וסניקרס, חולצות לבנות והרבה פריטים משוגעים שאני לובשת מדי פעם. בתקופה הזו אני מתלבשת מאוד צבעוני ומשלבת הרבה הדפסים. אני חושבת שהארון שלי קטן מדי…".

***

הצטרפו לסלונה אופנה בפייסבוק