מדריך הפן: פן מושלם ב-4 שלבים

איך בארבעה צעדים פשוטים ניתן להשיג את הפן מושלם ולשמור על שיער בריא?

מכורה לפן אבל מתבאסת שבגלל החום הלוהט של הפן השיער נשרף, מתפצל או נשבר? עומר אסף, מעצב השיער הראשי של נטורל פורמולה מסביר איך בארבעה צעדים פשוטים ניתן להשיג את הפן מושלם ולשמור על שיער בריא.

שלב 1: מריחת קרם קרטין

לפני הכל ואחרי חפיפת השיער – מרחי על השיער קרם קרטין אינטנס שמגן על השיער בכך שהוא מהווה מעין שכבת הגנה שמגנה על השיער מפני החום הלוהט של הפן או המחליק. הוא נטול מלחים (כך שאם עשית החלקה קבועה, את יכולה להשתמש בו בבטחה) ומכיל קרטין טהור, חלבון שבונה את השערה ומשקם את השיער. את הקרם יש למרוח על השיער ממש לפני פעולת הפן או המחליק (בפן יש למרוח על שיער לח ובמחליק על שיער יבש). בזכות שכבת הבידוד שהוא יוצר השיער לא יישרף או יתפצל והמראה ייראה חלק ובריא.

aplying-crean-to-hair-470

שלב 2: הקפידי לעבוד תמיד עם מברשת פן מקצועית

מברשת מקצועית מאפשרת לך להגיע לתוצאות כמו במספרה. מברשת פן מקצועית היא מברשת בעלת ראש תרמו-קרמי האוגר את החום הגבוה של הפן במרכז המברשת ועל ידי כך ניתן להגיע לתוצאות החלקה ועיצוב איכותיות. מברשת כזו ניתן להשיג בכל סניף סופר פארם. 

Untitled design

שלב 3: כשאת מחליקה – הרחיקי את פיית הפן מהשיער

הצמדה יתרה של פיית הפן לשיער ולמברשת שאיתה את עובדת, עלולה לשרוף את השיער.

hair-oct-634-2

שלב 4: לגימור מושלם – מרחי סרום קרטין על כל קצוות השיער

הסרום יעניק 'זריקת' ברק לשיער, יסגור קצוות וכמובן יגן על השיער בכך שיהווה שכבת הגנה נוספת מפני כל הנזקים הסביבתיים וזהו את מוכנה. הנה תמונה לדוגמה.

hair-beaut-dsan

צילומים: שאטרסטוק, יחצ

לפרטים נוספים וצפייה בשלבים בווידאו לחצי כאן