3 דרכים לניקוי פנים עמוק ויעיל במיוחד

החורף הוא העונה המושלמת להשקיע בעצמנו, ומתחילים בפנים: בתרחיץ, פילינג או מסכה

shutterstock_332272358By lenetstan634

shutterstock By lenetstan

החורף הוא הזמן הטוב ביותר להשקיע בעצמנו. אנחנו יותר בבית ופחות יוצאים לבלות בחוץ כך שיש לנו יותר זמן פנוי בבית שהוא, בניגוד לחוץ, נעים וחמים. אז מה דעתכן לעשות משהו עבור עצמכן ולנצל את הזמן לאותן פעולות שאנחנו אף פעם לא מספיקות, למשל ניקוי פנים עמוק?

מנקים את הפנים עם תרחיץ גרגירים

פילינג עדין לעור הוא השלב הראשון בניקוי אינטנסיבי של העור. את יכולה לבחור בניקוי העור עם תרחיץ רגיל ואז להוסיף פילינג אבל את יכולה להעדיף גם להשתמש בתרחיץ פילינג עדין שעושה את שתי הפעולות בו זמנית. כדאי לבחור בתרחיץ גרגירים מיקרוסקופיים במרקם רך ועדין, המסיר ביעילות ולעומק מהנקבוביות את שכבת הלכלוך ואת התאים המתים מבלי לגרום ליובש או גירוי בעור. חשוב לבדוק את רשימת המרכיבים כדי לוודא שהיא מכילה מינרלים, ויטמינים ותמציות צמחיות שמנקות את העור ובו זמנית מעניקות לו לחות מיידית ומראה עור אחיד וקורן. אגב, לקרליין יש סבון פנים שמגיע עם מברשת בילט אין בראש הפקק, שווה לנסות!

איך משתמשים? מעסים מעט מהחומר על עור רטוב עם כריות האצבעות בתנועות מעגליות. שוטפים ביסודיות עם מי ברז. חסר לינק לרכישהניתן להשלים את הפעולה עם מי פנים – לניקוי מושלם.

מחיר: 29.90, לרכישה באתר קרליין: http://bit.ly/2Eil4xH

משתמשים פעם בשבוע במסכה מתחממת

פחם הוא המילה האחרונה של עולם הטיפוח: יש לו יכולת אדירה לספוח חיידקים, לכלוך, עודף שומן, תאים מתים ושאר פסולת אשר מצטברת בנקבוביות העור. אחרי שהפחם לוכד את כל חלקיקי הלכלוך על סוגיו, הוא ממיס אותם לחלוטין והעור נשאר מטוהר ונקי מאין כמוהו. כשאת רוצה עור פני נקי ומטוהר – מסכת פחם מתחממת היא הבחירה בשבילך והיא תעשה פלאים לעורך. זוהי איננה מסכה מתייבשת ששמים על העור, ממתינים ואחרי שיש שכבת יציקה על העור, מסירים. זוהי מסכה שיוצרת אפקט חימום שמעודד את זרימת הדם, מרכך את העור ומעיף את שכבת הלכלוך העקשנית ביותר. המסכה עובדת לא רק בזמן שמשתמשים בה אלא גם לטווח הארוך: החום שנוצר בעת המגע עם המים מחזיר לעור את היכולת הטבעית לסלק את הלכלוך ומגביר את אספקת הדם השוטפת שמעודדת תהליכי התחדשות של תאי העור.

איך משתמשים? מורחים שכבה נדיבה במיוחד על עור רטוב ומעסים בתנועות סיבוביות. מרגישים תוך כדקה את החום המתפשט על פני הפנים וזה סימן שהמסכה מתחילה לעבוד. אגב, להעצמת אפקט החימום, כדאי שגם כפות הידיים העובדות והאצבעות כמובן תהיינה רטובות. לאחר דקה או שתיים, מפסיקים לעסות את הפנים ומשאירים את המסכה לכמה דקות נוספות ושוטפים במים. חשוב לדעת שהמסכה איננה מסכה שמתייבשת על הפנים, כך שאין מה לחכות שזה יקרה. פשוט לשטוף היטב במים אחרי כמה דקות.

מחיר: 29.90, לרכישה באתר קרליין: http://bit.ly/2zZcTFX

shutterstock_199821533By VP Photo Studio-634

shutterstock By VP Photo Studio

מאמצים מסכת טיהור

כדי להמשיך ולהגיע לניקוי פנים מושלם, כדאי להוסיף לרחיצת הפנים בתכשיר המותאם לסוג עורך (מי פנים, תרחיץ, פילינג) מסכת טיהור וניקוי עמוק. זוהי מסכה קלאסית, המגיעה במרקם קרם ואשר מכילה מינרלים טבעיים וחימר לבן ובשל כך מתייבשת על העור תוך דקות. מרכיבי המסכה מיועדים לספוח לכלוך וכל מה שמיותר ומזיק לעור ולצידם מרכיבי הרגעה נהדרים כמו תמציות מלפפון ומנטול שמרגיעים את העור ומתאימים גם לעור רגיש.

איך משתמשים? פעם עד פעמיים בשבוע מורחים כמות נדיבה על הפנים (אחרי ניקוי בשיטה החביבה עליך) וממתינים מספר דקות. שוטפים היטב במים פושרים.

מחיר: 54.90, לרכישה באתר קרלייןhttp://bit.ly/2uR3cn6