חלון ראווה: דורון וקנין

דורון וקנין התקשתה למצוא נעליים טבעוניות שקלעו לטעמה והחליטה לעצב כאלו בעצמה. ביריד שופוני הקרוב היא תשיק את הקולקציה הראשונה

מי אני?

דורון וקנין מעצבת המותג DORO צילום יחצ

דורון וקנין, בת 25 וממש עוד רגע הופכת מרווקה לנשואה. המעצבת והבעלים של מותג הנעליים  DORO by doron מאוקטובר 2017.

רקע

גדלתי בצפון הארץ ביישוב קטן בשם טל אל במועצה אזורית משגב. כיום אני מתגוררת עם בן זוגי יוני ושתי הכלבות המושלמות שלנו בתל-אביב.

את המסע שלי בתחום התחלתי בקורסים של הכנה ללימודים ותפירה וככל שנחשפתי יותר לעולם האופנה הבנתי שאני צריכה למצוא תחום ייחודי. התחלתי ללמוד ב'גילדה', בית ספר לנעליים ואביזרי אופנה, ובמהלך הלימודים עבדתי בחנות SHOEZ WEB STORE במכירות וניהול השואו רום על מנת להבין איך בכלל מוכרים נעליים, שזה חלק בלתי נפרד מלעצב ולייצר כי חייבים להבין מה מחמיא לרגל ומה ממש לא. במקביל עבדתי תקופה קצרה בעבודות יד אצל המעצבת מירה צבילנגר.

לקראת סיום הלימודים עברתי לעבוד במותג הנעליים 'שני בר' כמעצבת נעליים ואחראית ייצור, ניהול אתר, שיווק וקריאייטיב, עבודה שהקנתה לי המון ידע והבנה איך הכל מתנהל. לאחר סיום העבודה אצל שני בר,  התחלתי (בעצם חזרתי אחרי 4 שנים) לעבוד בחנות- style for rent. ניהלתי את החנות, האתר ושירות הלקוחות ולמעשה שם, תוך כדי העבודה, פתחתי את המותג שלי והתחלתי לעצב ולייצר בגדים שגם נמכרו בחנות עצמה.

בחודשים האחרונים עבדתי ימים כלילות על החלק האהוב עלי במותג שלי ובימים אלו הוצאתי את קולקציית הנעליים הראשונה שלי – ואין מרוגשת ממני.

דורון וקנין מעצבת המותג DORO צילום יחצ (2)

מתי ולמה הבנת שאת רוצה להיות מעצבת?

תמיד הייתה לי משיכה לעולם הזה. האסימון נפל כבר בתקופת בצבא, שם ממש הבנתי שזה יהיה התחום בו אעסוק.

מה היה החלק הכי מאתגר בדרך?

ואו! מה לא? בעצם לפני שנכנסים להרפתקה הזו, הכל נראה יפה וקל וברגע שנכנסים פנימה -כמעט כל דבר הופך למכשול. האתגר האמיתי הוא לצמוח ולמנף את עצמך ואת המותג שלך קדימה ולנצח את הקשים.

איך את מתארת את סגנון העיצוב שלך?

אורבני אתני

לסגנון האופנתי של איזו מפורסמת את מתחברת?

אניה בוקשטיין

מה מאפיין את הקולקציה החדשה?

המותג DORO מחיר 470 אחרי הנחה 375 שח צילום יחצ

קולקציית הנעליים הזו היא הקולקציה הראשונה שלי. מאוד מרגש אותי לראות איך החלומות שלי הופכים לסקיצות ובשלב מסוים הופכים לחלום תלת מימד- זה פשוט אושר.

הקולקציה כולה טבעונית מטעמים אידיאולוגיים, נושא שמאוד קרוב ללבי ובעצם זאת הסיבה שנכנסתי לנישה של VEGAN מחוסר שלי למצוא נעליים ייחודיות טבעוניות ועכשוויות.

המותג DORO מחיר 470 אחרי הנחה 375 שח צילום יחצ (7)

המותג DORO מחיר 470 אחרי הנחה 375 שח צילום יחצ (6)

טווח מחירים: נעליים – 470-550 שקל (לפני הנחת שופוני), בגדים –  350-750 שקל.

איפה קונים? ביריד שופוני הקרוב תוכלו לפגוש אותי ביום שבת 28.4

פייסבוק, אינסטגרם 

***

הצטרפו לסלונה אופנה בפייסבוק