שיטות מהירות להסרת איפור

קר לך מדי להסיר איפור במים? קבלי 3 שיטות מעולות להסרת איפור יעילה בלי טיפת מים

shutterstock_481493464-By George Rudy-634

shutterstock By: George Rudy

 

בחורף קר ואנחנו נוטות להתרחק במידת האפשר מהמים. קרים או חמים, פחות נעים בעונה הקרה להשתמש במים לצרכי רחצה בכלל ושטיפת הפנים בפרט. אז יצאנו לבדוק ומצאנו 3 דרכים מהירות ויעילות מאוד להסרת איפור, כמעט בלי מים בכלל.

שיטת המגבונים

במקרה של איפור קל-בינוני, יתאימו כאן מגבוני פחם להסרת איפור פנים ועיניים אשר מכילים פחם טבעי שמטהר וסופח לכלוך. בנוסף לפחם, אשר ידוע כמגנט שמצליח ממש ללכוד ביעילות את חלקיקי האיפור, הלכלוך ועודפי השומן, כל מגבון מועשר במרכיבי ניקוי עדינים לצד ויטמינים בי 5 ו- Eוכן מרכיבי הגנה והרגעה כמו אלוורה, פנטון וקמומיל המותירים את העור נינוח, רענן ורגוע לאחר הניקוי ומונעים את תחושת היובץ והכיווץ שמוכרת מתכשירים אינטנסיביים אחרים.

איפור עיניים: מגבוני הפחם נבדקו לשימוש גם סביב איזור העיניים והם אינם מכילים אלכוהול כך שהם בטוחים ומתאימים לשימוש בכל חלקי הפנים בכלל ובאיזור העיניים בפרט.

7290104963940-650

שיטת המים המיסלריים

מי ברז אמנם לא רצינו על הפנים, אבל מים מיסלריים (וגם מי פנים או מסיר איפור דו-פאזי) על פיסת צמר גוף נקייה, יכולים להוות פתרון הולם ויעיל במיוחד להסרת איפור קל, בינוני או כבד.

ייחודם של המים המיסלריים הוא בכך שהם אינם מכילים אלכוהול ולכן לא יוצרים תחושה של מתח וגירוי. הם מתאימים לכל סוגי העור כי בזכות עדינותם הם מאפשרים יכולת  הסרה קלה שמונעת את הצורך בשפשוף אינטנסיבי. המים העדינים הם גאונים כי הם שומרים על איזון דרגת החומציות הטבעית של העור ובדיוק להפך מסבון – הם מרככים את העור ולאמ גורמים לתחושת יובש או כיווץ. העור מקבל באהבה את המים המיסלריים כי הם מבוססים על מה שהעור הכי אוהב – מים רעננים.

איפור עיניים: תכשירים אלה מתאימים גם לאיפור עיניים. כדאי להניח כמות מספקת על פיסת צמר גפן, לסגור את העיניים ולהניח את צמר הגפן על העפעפיים למספר שניות. אין צורך ללחוץ בחוזקה או לשפשף. לאחר שהזמן עובר, יש למשוך את צמר הגפן מהעין בתנועה עדינה מפנים העין – כלפי חוץ. יש לחזור על הפעולה בעדינות במקרה הצורך.

shutterstock_626515538By coffeeflavour

shutterstock By coffeeflavour

שיטת המגבת החמה

משרים מגבת פנים יבשה ונקיה במים חמים (שימו לב: לא מים רותחים, מקסימום חמימים!) ואת המגבת הלחה מניחים על הפנים לדקה לפחות. הלחות ממסה את רוב האיפור ואז כל שנותר הוא להעביר מגבון לח או יבש על הפנים ולהסיר את השאריות הסוררות.

איפור עיניים: אפשר בהחלט להשתמש במגבת קטנטנה ולהניח על האיזור באותה שיטה.