שבוע האופנה 2018 יוצא לדרך

שבוע האופנה תל אביב 2018 יתקיים בחודש הבא במתחם התחנה ויוביל אג'נדה יוצאת דופן של גיוון בגילאים ובמידות. יהיה מעניין

תצוגה טובה'לה צילום אבי ולדמן (1)

אחרי ספקלוציות רבות לגבי עתידו של שבוע האופנה בתל-אביב לאור פתיחתו של קניון גינדי, המקום שאירח (ומימן) בתקופת בנייתו את שבוע האופנה 4 פעמים, אתמול (שלישי) התבהרו כל הפרטים במסיבת עיתונאים חגיגית שנערכה לרגל ההכרזה הרשמית על שבוע האופנה 2018.

מי שמכיר את המפיק מוטי רייפ, יודע שאפשר לסמוך עליו שיצליח להרים שבוע אופנה גם בלי הספונסר המרכזי שליווה אותו בשנים האחרונות. קל זה לא היה, אבל בעבודת נמלים רקחו רייפ והעזר כנגדו, דניאלה בסל, שבוע אופנה שככל הנראה לא יפול מקודמיו בזכות שיתופי פעולה עם עיריית תל אביב וחברות מסחריות שנותנות חסויות למעצבים.

מוטי רייפ- צילום תום מרשק

מה יהיה שם?

שבוע האופנה תל אביב 2018 יהיה בסימן אופנה לכל מידה וגיל ויקדם אג'נדה שאופנה שייכת לכולם. למעלה מ-60% מהמציגים יעלו למסלול דוגמניות בכל הגילאים והמידות.

"השנה אנו פותחים זו הפעם הראשונה בארץ ובעולם את שבוע האופנה בסימן אידאל היופי המשתנה, עם השתתפותם של דוגמניות ודוגמנים בכל הגילאים, המידות, הגבהים, הצבעים והדתות" אומר רייפ "האני מאמין שלי הוא לקחת חלק בשינוי המהותי המתקיים היום בעולם ולתת לגיטימציה שאופנה שייכת לכולם. שבוע אופנה תל אביב יציג מודל יופי מגוון שיוצג ברוב התצוגות המתקיימות".

דרור קונטנטו צילום אבי ולדמן (56)

ערב הגאלה שייערך במוצאי שבת 10.3 יארח השנה את מותג התכשיטים הבינלאומי PANDORA ויתקיים במעמד ראש עיריית תל אביב-יפו, רון חולדאי. במסגרת האירוע תיחשף קולקציה חדשה בשם SHINE כחלק מהשקה בינלאומית של המותג. הקולקציה כוללת תכשיטי כסף סטרלינג בציפוי זהב 18 קרט ובהתאמה יתבקשו המוזמנים לערב הגאלה להתלבש בצעי כסף וזהב.

על המסלול יצעדו 25 נשים ישראליות מובילות בכל הגילאים, לבושות בבגדים של מעצבים ישראלים מובילים ומקושטות בתכשיטי הקולקציה החדשה. בין הצועדות נראה את מיכל אנסקי, אופירה אסייג, לינור אברג'יל, אפרת גוש, חן אמסלם, מלי לוי, נטלי דדון, ציפי רפאלי וה"אקטואליות" – שרון כידון, עינת שרוף, אוולין הגואל ומרגלית צנעני, סטלה עמר, קורין גדעון, ריי שגב, מגי אזרזר, דפנה לוסטיג, סתיו שטרסקו, רות אסרסרי, יבגניה דודינה, בל, רונית יודקביץ', עדי שילון, שני קליין, קים אזולאי, בר זומר, טהוניה רובל ואורנה דץ.

צעירים, ותיקים ומרגשים

במשך שלושת ימי שבוע האופנה יתקיימו סה"כ 21 תצוגות, חלקן של מעצבים ישראלים ותיקים דוגמת אלון ליבנה, לארה רוסנובסקי עם מותג התכשיטים מגנוליה, דורין פרנקפורט,  ויוי בלאיש, קארן וגדעון אוברזון וטובל'ה עם מותג התכשיטים ג.ר.א.ס, חלקן של מעצבים צעירים (הולילנד של המעצבים דור חן וענת משולם, עידן לרוס, גל שנפלד – mews, נדב רוזנברג – northenstar והילי וארי – hili ari בתצוגה משותפת) וגם תצוגות ייחודיות דוגמת "הופכות את היוצרות" פרויקט ייחודי בשיתוף מותג התכשיטים Yvel, ונשים שיצאו ממעגל הזנות ומשקמות את חייהן דרך האופנה ו- UPCOMING DESIGNERS חממת המעצבים הצעירים של מפעל הפיס בהשתתפותם של המעצבים הצעירים שחר אבנט, אריאל בסן, עדי בנג'ו, ערן שני, דנה כהן ומוריאל דז'לדטי.

לוח זמנים שבוע האופנה תל אביב 2018

שבוע האופנה תל אביב 2018 יערך בין המועדים 10-13/3/2018 במתחם "התחנה" בתל- אביב.

 ***

הצטרפו לסלונה אופנה בפייסבוק