שבוע האופנה תל-אביב 2019. כל הפרטים

שבוע האופנה בתל אביב יתקיים בחודש הבא זו השנה השביעית ברציפות. אילו תצוגות צפויות, למי יוקדש ערב הפתיחה החגיגית ואיך תשיגו כרטיסים? כל הפרטים

שבוע האופנה תל אביב, ביוזמתו והפקתו של מוטי רייפ, יוצא לדרך זו השנה השביעית והפעם, בשיתוף פעולה עם מטה כחול- לבן במשרד הכלכלה והתעשייה. השבוע (שיימשך בפועל כשלושה ימים מלאים+ גאלה חגיגית בערב הפתיחה) ייערך בין התאריכים 10-13 במרץ 2019 בהאנגר בנמל 11 תל-אביב.

"השנה זו הפעם הראשונה שאנו חוברים למשרד הכלכלה מטה כחול לבן במטרה להמשיך ולקדם את תעשיית האופנה הישראלית" אמר רייפ במסיבת העיתונאים שכינס לרגל ההכרזה "גם השנה אנו ממשיכים לקדם את נושא "אידיאל היופי" המשתנה עם השתתפותם של דוגמניות ודוגמנים בכל הגילאים, המידות, הגבהים, הצבעים והדתות. זאת על מנת להמשיך ולקחת חלק בשינוי המהותי המתקיים היום בעולם ולתת לגיטימציה שאופנה שייכת לכולם".

מוטי רייפ ונעמה קאופמן-פס שבוע האופנה תל אביב 2019 צילום לנס הפקות

נעמה קאופמן-פס, משנה למנכ"ל משרד הכלכלה והתעשייה ויו"ר מטה כחול לבן הוסיפה: "מטה כחול-לבן במשרד הכלכלה והתעשייה פועל לקידום התעשייה הישראלית והעדפת תוצרת הארץ מתוך הבנה שהגדלת הרכישות מתוצרת הארץ תורמת לתעסוקה בארץ, לתעשייה ובכלל לכלכלה הישראלית. כחלק מהמאמצים של משרד הכלכלה והתעשייה באמצעות מטה כחול-לבן לקידום יצרני ומעצבי האופנה הישראלים, החלטנו לחבור לאירועי "שבוע האופנה" ובחרנו בו כפלטפורמה מרכזית עבורנו לקידום המסר של "העדפת תוצרת הארץ" ורכש אופנה ישראלית כחול-לבן. זו הפעם הראשונה בה משרד הכלכלה והתעשייה חובר לאירועי "שבוע האופנה" ואנו תקווה כי שיתוף פעולה זה יהיה מוצלח, יגבה ויקדם את תעשיית האופנה הישראלית ויהפוך למסורת בשנים הקרובות".

שבוע האופנה 2018 צילום אבי ולדמן

ערב הגאלה (למוזמנים בלבד), שייערך ביום ראשון ה-10 במרץ, יערך כערב מחווה למעצב האופנה גדעון אוברזון שהודיע לפני חודשים ספורים על פרישה. במסגרת האירוע תיערך תצוגת אופנה בה ישתתפו כ- 60 דוגמניות אשר עבדו עם אוברזון לאורך השנים וביניהן: פזית כהן, דנה וקסלר, רונית יודקביץ, שלי גפני, אורית הבר, יעל אבקסיס, דורית ילניק, דגנית כהן, דורית פרקש, נופית שבח, ילנה ראלף, גל אמיר, שירז טל, אינגריד פלדמן, אירית עטלמן, עומר ברבי, סניאל ברבי, סימונה גוזמן ועוד.

תצוגת עבר של גדעון אוברזון צילום: יחצ

במשך שלושת ימי שבוע האופנה יציגו עשרות מותגים ומעצבים, צעירים וותיקים וביניהם: דורין פרנקפורט, ויוי בלאיש, שי שלום, קום איל פו, אלון ליבנה, משכית, עידן לרוס, לארה רוסנובסקי, דרור קונטנטו, רתמה (פלאס סייז), BANANOHOT בעיצובן של נטע אלחמיסטר ונועה בני, שחר אבנט, אורייה עזרן, אניה פליט, RINIKINI בעיצובן של נטלי דדון ורינת גולן ובאמוס סקוור (בגדי גברים).

דורין פרנקפורט צילום אבי ולדמן

כמו כן יתקיימו תצוגה של המחלקה לעיצוב אופנה בשנקר שתוקדש למאבק הלהט"ב לזכות לפונדקאות, תצוגה של חממת המעצבים של מפעל הפיס – UPCOMING DESIGNERS, בהשתתפותם של 7 מעצבים צעירים: שירלי לסרי, ערן צמח ושרה אנשיין, קים דרור, שירן ראובן, ענר שבח, מיכל ירסאנש מנגיסטו ושאדי עבד (פרוייקט מוצלח שמתקיים במסגרת שבוע האופנה זו השנה הרביעית), תצוגה של מותג סנדלי שורש שחוגג 30 שנות עשייה, במסגרתה יציגו 30 מעצבים דגם שעוצב במיוחד לתצוגה, תצוגת התרמה לעמותת כנפיים של קרמבו המבוססת על הדמות האייקונית של בובספוג מבית ניקלודיאון ותצוגה של רשת התכשיטים הישראלית  YVEL במסגרת אירוע התרמה לעמותת רוח נשית.

שחר אבנט 2018. צילום: אבי ולדמן

שבוע האופנה ישודר במלואו בערוץ האופנה הישראלי (אפיק 35 ב-HOT ואפיק 38 ב-yes) עם שידורים חיים של כל התצוגות, כל הדוגמניות, כל המעצבים, סיקור מלא מהשטיח האדום ועוד. השידורים החיים ילוו בסיקור מהשטח ע״י ירדן הראל.

כרטיסים לאירועי שבוע אופנה תל אביב ניתן לרכוש באתר האנגר 11 https://hangar11.co.il/events/

***