פראדה לכל דורשת

אתר סחר חדש שעלה השבוע לאויר מבקש לתת מענה ל-4 אלמנטים שמאפיינים את צרכניות האופנה המתקדמות ומציע דרך חדשה למקסם את המלתחה

MINE הנו אתר יחיד מסוגו בישראל המחבר בין מוכרים לקונים בשוק אופנת האונליין ומייצר זירה אינטרנטית שיתופית. צילום עמית שסטוביץ (6)

אתר סחר חדש שעלה השבוע לאויר מבקש לתת מענה ל-4 אלמנטים שמאפיינים את צרכניות האופנה המתקדמות:

1. העדפת איכות על כמות

2. חיבה למותגי על בינלאומיים

3. מודעות סביבתית (קיימות)

4. שופינג אונליין

להפוך תחביב לעסק

מי שהשכילו לחבר את כל האלמנטים האלו לכדי יוזמה עסקית חדשנית, הם היזמים והמנכ"לים המשותפים של אתר MINE – שרון שסטוביץ ברק (28), בעלת תואר M.A בהצטיינות בניהול מותגי אופנה ויוקרה מבית הספר לעיצוב "מרנגוני" בלונדון ומצטיינת דיקן בלימודי B.A במנהל עסקים עם התמחות בשיווק מהמרכז הבינתחומי הרצליה, שבעברה עבדה כקניינית בחברות האופנה המובילות בישראל וביניהן רשת המותגים factory54 וגיא אקרמן (30), בעל תואר B.A ו-M.B.A במנהל עסקים בהצטיינות מהמרכז הבינתחומי הרצליה וניסיון עשיר בתפקידי שיווק ופרסום של מותגי יוקרה בישראל.

MINE2756

אם שמות המשפחה של השניים מצלצלים לכם מוכר זה לא במקרה. שניהם ילדים לשתיים מהמשפחות העשירות בישראל והמשיכה למותגי יוקרה אינה מקרית בהתחשב בסביבה בה גדלו והתבגרו. התשוקה שלהם לאופנה ומותגים, החוש העסקי שהביאו מהבית וגם הגב הכלכלי מהמשפחות הובילו אותם יחדיו לייסד את MINE.

RE-FASHION

האתר החדש משמש כזירת מסחר שמאפשרת לצרכנים למכור ולקנות אונליין פריטי אופנה, חדשים או כחדשים, לנשים, גברים וילדים, של מעצבי על ומותגים ישראליים ובינלאומיים מובילים במחירי אאוטלט (עד 70% הנחה מהמחיר המקורי).

מחקר צרכני שהקדים את הקמת האתר קבע שכ- 70% מהבגדים שלנו אינם בשימוש וכ-20% מהפריטים שקנינו לא נלבשו מעולם. מתוך התובנה הזו, הוקם MINE במטרה לאפשר לצרכנים להפוך את המלתחה שאינה בשימוש לכסף ו/או לשדרג אותה עם פריטים אופנתיים ואיכותיים במחירים הוגנים. הרווח של בעלי האתר יתקבל מעמלה שייגבו על כל מכירה.

החזון של שרון וגיא הוא ליצור קטגוריה צרכנית חדשה בענף האופנה – RE-FASHION, "אופנה כחדשה", לעשות מהפכה בדרך שבה הישראלים צורכים אופנה ולהפוך את צרכנות "היד השניה" למיינסטים. ייאמר לזכותם שכל זה נעשה במקצועיות יתרה. אל תטעו לחשוב שמדובר בבני עשירים שבאו לשחק. שנה וחצי של עבודה מאומצת הושקעה בבניית הקונספט והאתר וכל פרט נלקח בחשבון הן ברמת התכנון והן ברמת הביצוע, על מנת ליצור את הפלטפורמה היעילה והמזמינה ביותר.

מה תמצאו באתר?

-פריטים חדשים עם תווית מקורית.

-פריטים חדשים שלא נלבשו מעולם והם ללא תווית.

-פריטים שנלבשו מספר מועט של פעמים לחתונה או לאירוע חגיגי ואין בהם יותר שימוש אך מצבם כחדש.

איך זה עובד?

[youtube ev1AiR9mHas nolink]

רוצות למכור?

האתר מציע שירות ללא תשלום שבמסגרתו איסוף הפריטים מבית הלקוח (מינימום 4 פריטים למשלוח), צילום מקצועי של הפריטים, תמחורם ושיווקם באתר. במידה והפריטים שנשלחו לא יעמדו בסטנדרטים של האתר הלקוח יוכל לקבל אותם חזרה (במשלוח על חשבונו) או שייתרמו באישורו לעמותת פתחון לב.

ראוי לציין כי באתר קיימת רשימת מותגים, אם ברצונכם למכור שימו לב שרק בגדים מקוריים של מותגים הכלולים ברשימה יתקבלו וייבחנו בהתאם לשאר הקריטריונים הנוקשים של איכות ונקיון. רשימת המותגים נקבעה על פי קריטריונים של אופנתיות, נחשקות ורמת המחיר, בגדול תמצאו שם מ"זארה עד שאנל".

הפריטים הנבחרים יוצגו באתר עד 100 ימים. במידה והפריט יימכר ועד 14 ימים מיום הרכישה הוא לא יוחזר, התשלום עבורו יועבר לחשבון המוכר בניכוי עמלת המכירה שנעה בין 30% ל-70%, ככל שהפריט יקר יותר, העמלה נמוכה יותר. במידה והפריטים לא נמכרו ניתן לקבל אותם חזרה בתשלום דמי משלוח.

רוצות לקנות?

פשוט הכנסו לאתר https://mineonline.co.il/ בחרו בקטגוריית ה-SHOP והתחילו לחפש. כל אחד מהמוצרים שכבר עלו לאתר מצולם בצורה מקצועית מכמה כיוונים ולצידו פירוט כל התכונות החשובות.

המשלוח יתבצע באמצעות שירות E-POST (בעלות 20 שקל או חינם מעל 349 שקל), או עם שליח עד הבית (בעלות של 25 שקל או חינם מעל רכישה ב-349 שקל).

MINE 2754

הפריטים הראשונים שעלו לאתר נאספו על ידי שרון וגיא ממשפחה וחברים, זה לא היה קשה בהתחשב בסביבה החברתית בה הם חיים. המטרה עכשיו היא להגיע לטווח רחב של מוכרות וקונות שיהפכו את האתר לזירת מסחר פעילה ואיכותית.

כל הפריטים שבתמונות מחכים לכן באתר

טווח מחירים: 39-3,490 שקל

MINE הנו אתר יחיד מסוגו בישראל המחבר בין מוכרים לקונים בשוק אופנת האונליין ומייצר זירה אינטרנטית שיתופית. צילום עמית שסטוביץ (37)MINE הנו אתר יחיד מסוגו בישראל המתווך בין מוכרים לקונים בשוק אופנת האונליין ומייצר זירה אינטרנטית שיתופית. צילום עמית שסטוביץ (40)_resizeMINE הנו אתר יחיד מסוגו בישראל המתווך בין מוכרים לקונים בשוק אופנת האונליין ומייצר זירה אינטרנטית שיתופית. צילום עמית שסטוביץ (40)_resizeMINE הנו אתר יחיד מסוגו בישראל המתווך בין מוכרים לקונים בשוק אופנת האונליין ומייצר זירה אינטרנטית שיתופית. צילום עמית שסטוביץ (40)_resizeMINE הנו אתר יחיד מסוגו בישראל המתווך בין מוכרים לקונים בשוק אופנת האונליין ומייצר זירה אינטרנטית שיתופית. צילום עמית שסטוביץ (65)_resizeMINE MINE הנו אתר יחיד מסוגו בישראל המתווך בין מוכרים לקונים בשוק אופנת האונליין ומייצר זירה אינטרנטית שיתופית. צילום עמית שסטוביץ (50)_resize

***

הצטרפו לסלונה אופנה בפייסבוק 

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save