על טכנולוגיות חדשניות והקשר שלהן לטיפוח עור הפנים

התקדמות הטכנולוגיה הביאה עמה כלים וטכניקות חדשניות שונות לכל תחום שרק ניתן לחשוב עליו וכחלק מכך גם לתחום של טיפוח עור הפנים.

סרום לפנים

התקדמות הטכנולוגיה הביאה עמה כלים וטכניקות חדשניות שונות לכל תחום שרק ניתן לחשוב עליו וכחלק מכך גם לתחום של טיפוח עור הפנים.
אז אם גם אתן רוצות לבדוק מה הטכנולוגיות הללו יכולות לעשות בעבורכן וכיצד הן יכולות לתרום לעור הפנים שלכן, הנה כמה טכנולוגיות חדשות שנמצאות בשימוש נפוץ בטיפול פנים:

טיפול פנים LED
טיפול באמצעות LED שהוא למעשה טכנולוגיה המבוססת על מכשיר אשר פולט אור, הוא טיפול לא פולשני אשר כאמור עושה שימוש באורכי גל שונים של אור כדי לטפל בבעיות עור שונות.
אור LED אדום מקדם ייצור קולגן ומפחית קמטים, בעוד שאור LED כחול מכוון לחיידקים אשר גורמים לאקנה. מסכות LED או מכשירי כף יד זמינים כיום גם לשימוש ביתי – כך שניתן ליהנות מיתרונות הטכנולוגיה גם בבית.

מכשירי ניקוי פנים חשמליים
בשנים האחרונות עולה הפופולאריות והתפוצה של מכשירי ניקוי פנים חשמליים.
מדובר במכשירים מתקדמים כמו מברשות ניקוי פנים מיוחדות ועוד..  אשר מתבססות על תנודות עדינות או על פעימות לניקוי עמוק של העור. מכשירים אלו עוזרים "להילחם"  בזיהומים שונים, לקלף תאי עור מתים ולשפר את היעילות של מוצרי טיפוח העור.

אבחון מצב העור דרך הטלפון החכם
אז כמובן שכבודן של הקוסמטיקאיות בכבודן מונח וגם בעידן הטכנולוגי בו אנו חיים, עדיין יש להן מקום והן להן גם תחליף ממשי. אבל, מי שרוצה לאבחן את מצב העור שלה על מנת להזמין לעצמה תכשירי טיפוח מותאמים, תוכל לעבור את התהליך דרך הטלפון החכם – וזאת, בזכות טכנולוגיות חכמות ומתקדמות.
לא מעט חברות מציעות אפליקציות ייעודיות, המאפשרות לצלם את עור הפנים, למלא פרטים שונים ובהתבסס על המידע והפרטים הן מפיקות אבחון והמלצות על שגרת טיפוח פנים מומלצת ועל תכשירים שונים אשר נמצאים כמותאמים עבור עור הפנים.
יש לקחת בחשבון שכמובן, שהתכשירים אשר יומלצו יהיו מבית המותג דרכו בוצע האבחון – כך שאם עברתן את האבחון בחברת X אתן תקבלו סביר להניח המלצות על קרם לחות, סרום לפנים ומוצרים אחרים של אותה חברת X.

סרום לפנים

טיפול פנים בטכנולוגיית RF
טיפול בתדר רדיו RF עושה שימוש באנרגיה בתדר רדיו כדי לחמם את השכבות העמוקות של העור, להמריץ את ייצור הקולגן ולמצק את העור.
שיטה זו נחשבת כיעילה בהפחתת קמטים, בשיפור של גמישות העור ומראה הפנים.
מכשירי RF זמינים לשימוש מקצועי וביתי.

טיפולי פנים בטכנולוגיות בתדר גבוה
מכשירים אשר פועלים בתדר גבוה מספקים זרם חשמלי ברמה נמוכה לעור בכדי לטפל  בבעיות שונות ונפוצות בעור ובראש ובראשונה אקנה. שימוש במכשירים אלו מאפשר לקדם את זרימת הדם ולשפר את איכות החדירה של מוצרי טיפוח עור מסוגים שונים (ובצורה כזאת, להגדיל את יעילות פעילותם).
שימוש במכשירים מהסוג הזה יכול לסייע בהפחתת דלקתיות בעור, בטיפול בהתפרצויות אקנה ובשיפור של בריאות העור הכללית כמו גם נראותו.

לסיכום, אלו הן רק חלק מהטכנולוגיות והשיטות החדשניות לטיפוח עור הפנים, כאשר "ידע הוא כוח" והיכרות עם כמה שיותר מהטכנולוגיות הללו, יכולה לאפשר את השימוש בהן וכחלק מכך, גם את שיפור מצב עור הפנים.
כמובן, שלא מספיק לבחור בטכנולוגיה אלא גם באיש המקצוע אשר מטפל באמצעותה – יש לוודא שמדובר באיש מקצוע מנוסה, אשר מוסמך לעשות שימוש באותה טכנולוגיה.
מעבר לכך, כדאי גם לחפש חוות דעת והמלצות הן לגבי הטכנולוגיה והן לגבי אותו איש מקצוע – מה שיאפשר לבצע את הבחירה הנכונה והמתאימה ביותר.