עלתה על המסלול: קאיה גרבר

טבילת האש הראשונה של קאיה גרבר, הבת של סינדי קרופורד, על המסלול בתצוגה של קלווין קליין בשבוע האופנה בניו-יורק, עברה בהצלחה. סגירת מעגל נחמדה עבור המשפחה היפה

יודע כל מעצב שמציג בשבוע האופנה שליהוק מעניין או גימיק חדש, ימשכו את תשומת לב התקשורת וההמונים, הרבה לפני הבגדים.

סביר להניח שגם ראף סימונס, המעצב החדש של בית האופנה קלווין קליין, מודע לעובדה ולכן בחר להעלות למסלול, לראשונה בחייה, את קאיה גרבר, בתה היפה של סינדי קרופורד. לשמחתם של הנוגעים בדבר, קאיה חגגה לפני מספר ימים יום הולדת 16 והגיעה לגיל המינמלי שנדרש מדוגמנית בשבוע האופנה בניו-יורק.

CINDY8917

גרבר כבר הספיקה לעשות כותרות בשנה האחרונה כשאיישה קמפיינים נחשבים, למשל זה של הבושם דייזי מבית מארק ג'ייקובס (לצד סופיה מצטנר) וגם כשהופיעה על שערי מגזינים וכיכבה בצילומי פפראצ'י עם סטייל מושלם, אבל בכל הנוגע לדוגמנות מסלול זו עבורה טבילת אש ראשונה וככל הנראה, ממש לא אחרונה.

KAIA8917

Calvin Klein Collection - Runway - September 2017 - New York Fashion Week

העובדה שטבילת האש של קאיה היתה דווקא בתצוגה של קלווין קליין (על אף שההימורים היו לטובת מארק ג'ייקובס), היא עבור המשפחה סגירת מעגל מרגשת. לאותו המותג ממש יש חלק משמעותי בקריירה של סינדי קרופורד כטופ מודל בשנות ה-90. קרופורד היתה חלק מצוות הדוגמניות הקבוע של המותג לצידן של כריסי טורלינגטון ויסמין לב-בון, וזוכרת לו עד היום חסד נעורים.

גורמים מביני דבר דיווחו שקאיה נצפתה השבוע יוצאת גם מהמשרדים של אלכסנדר וונג. יש למה לצפות.

JDRF Imagine Gala 2017

ככה זה נראה כשהתפוחים נופלים ממש קרוב לעצים – משפחת גרבר קרופורד: רנדי, סינדי והילדים

(Photo by Neilson Barnard/Getty Images

וככה נראתה ההמולה כשגרבר יצאה מהתצוגה

[youtube oGfsZXBkVoU nolink]

***

הצטרפו לסלונה אופנה בפייסבוק