סטיילינג – קווים לדמותו

5 טיפים בסיסיים בסטיילינג שיעזרו לך להוציא את המיטב מהארון שלך ולשדרג את המראה ברגע

GettyImages-614174554

סטיילינג הוא כבר מזמן לא תחום סגור ששמור רק להפקות אופנה או הלבשת כוכבות. כל אחת מאיתנו יכולה להיעזר בטיפים מעולם הסטיילינג על מנת להיראות במיטבה ולנצל בצורה הטובה ביותר את המלתחה שלה.

מאיפה מתחילים?

סטיילינג הוא עולם ומלואו וכולל בתוכו הרבה רבדים, ביניהם: התאמת בגדים למבנה הגוף, התאמת הבגדים זה לזה, התאמת צבעים, התאמת הלבוש לתדמית שאנחנו רוצות לשדר, לעבודה, לאירועים ועוד ועוד. אבל עבור מי שרוצה לעשות שינוי בהופעה מומלץ להתחיל במספר כללים בסיסיים.

כדי לעשות סדר בשלל עצות הסטיילינג שממלאות את הרשת פנינו למיטל ברונר, מבכירות הסטייליסטיות בארץ, בעלת פינות בתוכניות לייף סטייל בטלויזיה וברשת, מלבישה סלבריטאים, מייצרת הפקות אופנה ומרצה בנושאי סטיילינג ומבני גוף.

MEITALBRUNER266

בשבוע הבא מיטל תקיים הרצאה פתוחה לקהל, בביוטי סיטי 2017. רגע לפני, ביקשנו ממנה לתת לנו, מניסיונה, את חמשת הטיפים הכי בסייסיים בסטיילינג שלכל אישה כדאי להכיר כדי לשדרג את הארון הפרטי שלה ולהיראות נפלא.

1. ודאי שיש לך פרטי בסיס טובים

shutterstock_602669993

מה הם פרטי הבסיס? אבן היסוד של הארון של כל אישה. פריטים המשתלבים בכל צורה, קלאסיים ועל זמניים. למשל ג׳קט שחור מחויט, חולצה מכופתרת לבנה, ג'ינס מצוין ושמלה שחורה קטנה.

2. קניות חכמות

בזמן רכישות הבגדים כדאי לחשוב מה יש לך בארון וכיצד ישתלב הבגד החדש במלתחה הקיימת. כך אין מצב שהבגד יישאר בארון עם התווית עד שתיפרדי ממנו לשלום.

3. ליפסטיק אדום

shutterstock_448419487

זה אולי נשמע מעט מוזר כשאנחנו מדברות על סטיילינג, אבל ליפסטיק אדום, בגוון מדוייק שמתאים לך, יכול להרים כל הופעה, גם את הבסיסית ביותר.

4. מודעות למבנה גוף

רצוי להיות מודעת למבנה גופך כדי לדעת איזה בגדים לרכוש. לכל אחת מאיתנו חלקים שאנחנו אוהבות יותר וכאלו שפחות. המטרה בסטיילינג היא להבליט את החלקים המוצלחים (רגליים? חזה? טליה? גובה? כל אחת וההעדפה שלה) ולטשטש את המוצלחים פחות (בטן? אגן?). לכל מבנה גוף יש את הגזרות והסודות הקטנים שיוציאו ממנו את המיטב.

5. לצאת מתבניות מוכרות

shutterstock_581320513

כמעט לכל אחת יש סטים בנויים בראש. אנחנו נוהגות ללבוש את אותם הצירופים של הבגדים ולא מוכנות לשנות, התוצאה היא שיש לנו תחושה שאנחנו לובשות כל הזמן את אותם הבגדים והם נמאסים. נסי להחליף משקפיים (מטאפורית וגם לא) ולשחק עם השילובים. כך תוכלי לנצל כמה שיותר את הבגדים שיש לך בארון ולהיראות אחרת בכל פעם וגם תייתרי את הצורך לקנות כל הזמן פריטים חדשים.

רוצה לדעת יותר?

ב-5.7.17 בשעה 14:30, מיטל ברונר תרצה בביוטי סיטי על סטילינג יומיומי, תוך התייחסות למבנה הגוף וכמובן לאמירה האישית של כל אחת.

ביוטי סיטי 2017 יתקיים בתאריכים 7-4 ביולי בביתן 1 בגני התערוכה תל אביב.

הרשמי להרצאה באתר

 ***