סופיה מצ'טנר על שער ווג אוקראינה

סופיה מצ'טנר, כבר מזמן הרבה יותר מהסינדרלה מחולון, ממשיכה בסדרת ההצלחות ומככבת החודש על שער ווג אוקראינה בתמונה שלקח בה חלק צוות ישראלי מנצח

Screenshot_20170614-094542

הדוגמנית הצעירה סופיה מצ'טנר, זו שנהוג לקרוא לה הסינדרלה מחולון, כובשת פסגה נוספת בסדרת ההצלחות שלה וזוכה לשער ראשון על מגזין ווג. אמנם מדובר בווג אוקראינה והדרך אל אנה וינטור עוד ארוכה, אבל מדובר בהחלט בהישג מרשים עבור דוגמנית, שלמרות כל מה שעשתה, נמצאת עדיין בתחילת דרכה.

סופי שחגגה בדצמבר האחרון 16, התגלתה בגיל 14 על ידי ראף סימונס שהיה בזמנו המנהל הקריאטיבי של מותג היוקרה דיור. בעבודת הדוגמנות הראשונה שלה היא פתחה את תצוגת ההוט קוטור של דיור לסתיו חורף 2015/16 ועוררה עניין בינלאומי בעיקר בגלל הדיון על השמלה השקופה שלבשה. למרות הביקורות ועל אף פרישתו של סימונס, החוזה עם דיור המשיך ואף הורחב לתצוגות וקמפיינים נוספים.

5nthzsofc2l4dqdpx7g

תוך זמן קצר צעדה סופי גם על המסלולים של שאנל, מארק ג'ייקובס, מיו מיו, אלכסנדר מקווין, מוגלר, סטלה מקארתני, סוניה ריקל, אלי סאאב, קארל לגרפלד וולנטינו ולאחרונה נבחרה להיות הפנים של הבושם דייזי מבית מארק ג'ייקובס לצידן של קאיה גרבר (בתה של סינדי קרופורד) ודיליה מרטינס.

Chanel  : Runway - Paris Fashion Week - Haute Couture Spring Summer 2017

את תמונת השער של מצ'טנר לווג אוקראינה צילם צלם האופנה הישראלי המצליח יניב אדרי. על הסטיילינג – סיימון אלמלם, הסטייליסט הצמוד של בר רפאלי, על השיער – מעצב השיער הישראלי יניב זדה ולצידה מצולם הדוגמן הצרפתי חויאר בוסטל.

השמלה הצהובה, אם  תהיתן – של גוצ'י.

Sofia-Mechetner-Xavier-Buestel-by-Yaniv-Edry-for-Vogue-Ukraine-July-2017-Cover-760x985

 

***

הצטרפו לסלונה אופנה בפייסבוק