נעמי קמפבל לא עוצרת

בגיל 47, דוגמנית העל נעמי קמפבל מככבת בקמפיין חדש של ענקית האופנה H&M ומוכיחה שעוצמה נשית רק מתחזקת עם השנים

70th Anniversary Red Carpet Arrivals - The 70th Annual Cannes Film Festival

גם בגיל 47, נעמי קמפבל מדוגמניות העל של שנות ה-90, היא אחת הדוגמניות המבוקשות והעסוקות בעולם.

לצד קמפיינים למעצבי על, הופעות על שטיחים אדומים ובשורות הראשונות של התצוגות בשבוע האופנה והשתתפות בתוכנית הריאלטי "the face" כמנטורית לדוגמניות בתחילת דרכן, גוייסה העונה קמפבל לככב גם בקמפיין גדול של ענקית האופנה H&M.

הבחירה בה דווקא לעונת סתיו חורף 2017/18 אינה מקרית. הקולקציה מציעה פריטים בהשראת הגלאם של סוף שנות ה-80 וה- power dressing של תחילת שנות ה-90. אלו השנים בהן קמפבל שינתה את עולם הדוגמנות ובנתה את הטייפקאסט של נשיות חזקה ועוצמתית, בדיוק כמו זו שהקולקציה החדשה מבקשת לשדר.

HM FALL FASHION 16917

בקולקציה החדשה החייטות פוגשת את הגלאם במספר פריטי מפתח דוגמת בלייזרים בגזרות חדות, חליפות שני חלקים, חצאיות עפרון וחולצות מכופתרות. לצד אלו בולטות גם שמלות קוקטייל, סריגים במבחר גזרות  וחולצות נשיות רכות.

את קמפיין השקת הקולקציה מוביל סרטון בכיכובה של קמפבל. בסרטון היא מבלה עם חבורת הנשים הזוהרת שלה בחיי הלילה בטוקיו וכולו בסימן של עוצמה נשית חסרת מעצורים. השיר !Wham Rap  של ג'ורג' מייקל שהיה חבר קרוב של קמפבל משלים את האוירה.

[youtube dVVNCG2ifwo nolink]

"טוקיו היא אחד המקומות האהובים עלי. בסרט הקמפיין אני לובשת חליפת שני חלקים וזה בהחלט הלוק האהוב עלי מבין כל הקולקציה. באופן אישי, הייתי לובשת את זה בדיוק כפי שזה עוצב. הבלייזר המחוייט היה מכופתר עד למעלה, אבל עדיין אפשר לראות מעט עור וזה היה איזון מצויין בין נשיות לגבריות"

את פריטי הקולקציה החדשה כבר אפשר למצוא בסניפי H&M בישראל

HM FALL FASHION 169171

HM FALL FASHION 169172

HM FALL FASHION 169173

HM FALL FASHION 169176

 

HM FALL FASHION 169177

***

הצטרפו לסלונה אופנה בפייסבוק