נעמי קמפבל בתצוגת אופנה להלבשה תחתונה

דוגמנית הצמרת, הבלתי נשכחת מהניינטיז, הוכיחה לכל האיט גירלז העכשוויות מי באמת המלכה שלא מזדקנת לעולם וגרפה אינספור מחמאות בתצוגה של "לה פרלה" בשבוע האופנה בניו יורק

אם יש דוגמנית אחת שפשוט מסרבת להזדקן זו נעמי קמפבל. הסופרמודל, הבלתי נשכחת מהניינטיז, ממשיכה להיראות צעירה ורעננה, כמו מלפני עשור. לא ברור מה היא אוכלת, איזה כושר היא עושה ובכלל, מהם סודות הנעורים שלה אבל מדובר בתופעה יוצאת דופן. מה שכן, היא דואגת לעצמה ולא מסתמכת רק על הגנטיקה המופלאה.

נחמד לדעת שהקריירה שלה לא גוועה והיא עדיין מבוקשת בענף ממש כמו בימי הזוהם ההם ומראה לכל האיט גירלז באינסטגרם מי פה באמת המלכה. לצד שמות חמים כמו קנדל ג'נר, שבאמת כבר נמאסה עלי, צעדה קמפבל ההורסת בהלבשה תחתונה של המותג היוקרתי, "לה פרלה" בשבוע האופנה בניו יורק. הכחול-שחור הזה עושה לי נעים בעיניים ואני ממש בעד שילוב הצבעים הזה.

נעמי קמפבל עם דוגמניות

שם, על המסלול, גרפה קמפבל אינספור מחמאות ובצדק. באופן אישי, אני לא מתחברת לדוגמניות מהדור העכשווי, כל משולש הכסף הזה, של ג'יג'י-קנדל-קארה לא עושה לי כלום. אין להן את הגלאם האמיתי שעטף את כריסטי, לינדה, סינדי, טטיאנה, קייט ונעמי. המבט שלהן לא עושה לי דבר, האיט גירלז מהאינסטה נולדו משפחות עשירות ואין להן באמת לוק ייחודי.

נעמי קמפבל על כסא בתצוגת אופנה

קארה דלווין לפחות מציגה אישיות מעניינת אבל השאר משעממות אותי כמו ההנחייה של שלומית מלכה. פעם דוגמניות באו מלמטה, התגלו במקרה, הפכו לכוכבות בלי רשתות חברתיות. הן נראו מעניינות ולא מפונקות והן בעיקר, היו יפות ומיוחדות ולא בעלות מראה בנאלי כמו ג'נר. כאשר ראיתי תמונה שלהן זיהיתי סטאר קוואליטי למרחקים. כיום, שם המשחק הוא כסף. ג'יג'י, קארה וקנדל באו ממשפחות מאוד עשירות וזה עוזר להן לבנות מערך יחצני מפלצתי שבסוף גורם לחברות לרצות ללהק אותן בגלל כמות העוקבים – שחלקם בטוח קנויים.

בקיצור, אשמח לחזור לניינטיז, תודה.

נעמי קמפבל בתצוגת אופנה

נעמי קמפבל בהלבשה תחתונה