ניקול ראידמן בקמפיין עם הילדים

לא שאנל ולא הרמס, ניקול ראידמן הצטלמה עם הילדים לקמפיין עבור מותג נעליים משפחתי עממי. מה היא תעשה עם הכסף?

Screenshot_20171001-115605

סביר להניח שהייתן מצפות מניקול ראידמן להסכים לככב בקמפיין של שאנל, הרמס, או כל אחד ממותגי העל שהיא מקפידה ללבוש ולמכור ביומיום, אבל קבלו הפתעה. הבוקר התבשרנו שראידמן (שהודיעה לאחרונה שהיא בדרך לפוליטיקה) ושני ילדיה, הצטלמו עבור מותג הנעליים המשפחתי והעממי – גלי.

בתמונות שהגיעו אלינו מצולמים ראידמן (31) וילדיה מישל בת ה- 7 וריצ'י בן ה- 3, המוכרים היטב מחשבון האינסטגרם שלה, לבושים בהידור ועל רגליהם נעליים מהקולקציה החדשה של גלי.

ריצ'י ומישל ראידמן, צילום: אלכס ליפקין

לא ידוע כמה הרוויחה המשפחה על הקמפיין שההשקעה בו, כך נמסר, עומדת על כ- 3 מיליון שקל, אבל בידיעה שהועברה לעיתונות הודגש כי הכסף שקיבלו עבור הייצוג יועבר במלואו במהלך 2018 כתרומה שתחולק בין בתי חולים ועמותות התומכות בילדים חולים/ נזקקים.

עבור הבן ריצ'י זהו הקמפיין הראשון. ניקול ובתה כבר ככבו בקמפיינים בעבר – גם בהם הכסף הועבר כתרומה למען הקהילה.

ריצ'י ראידמן צילום אלכס ליפקין  (6)

מישל ראידמן-  צילום אלכס ליפקין  (5)

ניקול ראידמן ובתה מישל צילום אלכס ליפקין  (2)

הקמפיין, שעלה לאויר היום, כולל תשדירי טלוויזיה שיעלו בערוץ 2 וערוץ 10, ומודעות בעיתונות ארצית, באינטרנט, ברשתות חברתיות, מגזינים, ובנקודות המכירה.

דן איתמר, סמנכ"ל השיווק והאסטרטגיה בקבוצת בריל, מסר: "אנו שמחים שניקול הסכימה לתרום את הכסף מהקמפיין לטובת הקהילה – זה מתחבר לערכי הקבוצה וחלק בלתי נפרד ממדיניות הקבוצה. קבוצת בריל תורמת לקהילה בדרכים רבות ושונות ובניהם שת"פ רחב וארוך טווח עם עמותת גדולים מהחיים".

לדברי ניקול ראידמן: "החלטתי להשתתף בקמפיין של גלי עם ילדיי כי אני חושבת שזה מותג ישראלי ראוי וסיבה נוספת טובה לתרום את מלוא שכרנו למען ילדים. אלו ערכים שאני רוצה להשריש אצל ילדיי ולהוות דוגמה לכל עם ישראל."

יש לנו מה להגיד, על הסטיילינג, על האיפור המוגזם של מישל ועל הפער בין מה שראידמן משדרת לבין המותג העממי, אבל בגלל שבסופו של דבר הכסף הולך למטרה טובה, אנחנו נתאפק וניתן לתמונות לדבר בעד עצמן.

GALI110175

ניקול ראידמן ובתה מישל צילום אלכס ליפקין  (2)

***

הצטרפו לסלונה אופנה בפייסבוק