ניקול קידמן לובשת את הצבע החם של 2018

עם פתיחת עונת הטקסים בהוליווד, מלכת הסטייל והשטיחים האדומים, ניקול קידמן, בוחרת שמלה סגולה, בהתאם לצבע שהוכרז כצבע השנה

כמדי שנה, פנטון הכריזו לאחרונה על הצבע המוביל לשנת 2018. הזוכה הפעם – Ultra Violet, או בעברית פשוטה סגול. הגוון המדוייק הוא סגול כהה ועמוק, אבל עולם האופנה לא נכנס לדקויות נותן לו פרשנויות שונות על המסלולים והשטיחים האדומים.

Ultra Violet צבע השנה של פנטון מתוך האתר

ניקול קידמן, מלכת הסטייל והשטיחים האדומים,  נתנה השבוע את הפרשנות שלה לצבע המיוחד הזה כשלבשה שמלת משי רומנטית מבית קרולינה הררה לטקס פרסים שנערך בלוס אנג'לס.

ניקול קידמן Photo by Charley Gallay/Getty Images for the Australian Academy of Cinema & Television Arts )

הסגול שבחרה ניקול מזכיר את מה שאנחנו נוהגים לכנות "סגול לילך" והוא מעודן יותר מהצבע המקורי של פנטון. הדפס הפרחים האדומים על השמלה "שובר" את המסה הסגולה בהצלחה ובד השיפון הדקיק יוצר מראה רומנטי אוורירי.  את המראה משלימים תכשיטי יהלומים עדינים וקלאץ' מרובע והטוטאל לוק, כרגיל אצל קידמן, פשוט נפלא.

  ניקול קידמן Photo by Matt Winkelmeyer/Getty Images)

 (Photo by Emma McIntyre/Getty Images)

הערב צפוי להתקיים בלוס אנג'לס טקס גלובוס הזהב. השמועה אומרת שכל הכוכבות צפויות ללבוש שמלות שחורות כאות הזדהות עם קמפיין me too ועל מנת לוודא שנושא ההטרדות המיניות בכלל, ובהוליווד בפרט, לא ירד מהכותרות.

יהיה מעניין לעקוב ולראות איך יראה השטיח האדום ואיך כל אחת מהכוכבות תצליח לבלוט בדרכה במידה ותשתף פעולה עם המחאה. אנחנו נצפה ונדווח.

הצטרפו לסלונה אופנה בפייסבוק