"ניסיתי, ניקיתי וחזרתי כדי לדווח"

מה חדש בעולם ניקוי הפנים? נתנו לאישה שניסתה הכל ג'ל מיסלרי לניקוי הפנים והיא חוזרת לדווח

miseler-careline-634 

מאז נעוריי אני אובססיבית לניקוי הפנים שלי. בכל עשור הייתה לי סיבה אחרת לנהוג כך. תמיד היה לי עור רגיש ועדין אבל כשהייתי נערה, סבלתי מאקנה נעורים ודי מהר הבנתי שהמפתח לעור פנים בריא, יפה וחלק נמצא בעור פנים נקי. השתמשתי בג'ל ניקוי ייעודי ובתכשירים ייעודיים ולמרבה השמחה, נפטרתי מהאקנה. אבל ההרגל לשמור על פנים נקיות בכל עת – נשאר איתי כבר לשנים רבות, עד היום, כשאני באמצע שנות השלושים לחיי וכבר אמא לילדה. גם את בתי אני מתכוונת לחנך, בבוא העת, לניקוי הפנים. זה נראה לי מאוד חשוב. כל כך חשוב עד כדי כך שהחברות שלי אומרות שאני ממש אשת יחסי הציבור של ניקוי הפנים ואין תכשיר כמעט שאני לא מכירה. אני גם מפעם לפעם קונה תכשירים חדשים שנראים לי מעניינים ומנסה אותם. לכן, שמחתי מאוד לקבל את התכשיר החדש של קרליין – ג'ל מיסלרי לניקוי הפנים והעיניים שמתאים גם להסרת איפור, מהסדרה החדשה Clear Clean.

ניקוי – מתחילת היום ועד סופו

כבר בשימוש הראשון הבנתי שיש כאן הברקה. מדובר בתכשיר עדין מאוד (ולכן הוא מתאים לעור רגיש) שמנקה את הפנים במהירות וביעילות והעור ממש מרגיש טוב איתו. המרקם הג'לי ממש מלטף על העור וכל טיפת לכלוך או שומן שהייתה עליו נעלמת כליל.

השתמשתי בתכשיר במספר הזדמנויות: בניקוי הראשון של הבוקר – בדרך כלל אני משתמשת בג'ל ניקוי מקציף והפעם השתמשתי בג'ל המיסלרי. הג'ל הזה פשוט מעולה לניקוי הראשון של היום כי הוא לא רק מנקה את הפנים אלא גם משאיר תחושה רעננה והעור רגוע מאוד. מייד לאחר הניקוי אפשר למרוח סרום וקרם לחות ולהתאפר כרגיל.

השתמשתי בג'ל גם בסוף היום – אני מתאפרת באופן קליל ביותר: משתמשת בקרם bb (קרם לחות עם מעט צבע ומקדם הגנה) ובמסקרה, לפעמים שמה גם ליפסטיק עדין. הג'ל המיסלרי הצליח להתמודד בהצלחה מרובה עם שכבת האיפור הקלה הזאת והסיר אותה לחלוטין. בערב השתמשתי בכמות מעט יותר גדולה של הג'ל מאשר בבוקר, אבל גיליתי שלא היה באמת צורך בכך. גם כמות קטנה של הג'ל מספיקה. גם בערב העור היה נקי ביותר, רגוע ונינוח ויכולתי למרוח עליו את קרם הלילה הרגיל שלי (שמותאם לעור רגיש). אני רוצה גם לציין שלמרות הניקוי היסודי, והעובדה שהג'ל מכיל תמצית הממליס לכיווץ הנקבובית ואלוורה להרגעת הרגישות והאדמומיות בעור – אין תחושת יובש בעור או כיווץ כלשהו, תחושות שאני מכירה היטב מתכשירים אחרים שמבצעים ניקוי יסודי וטוב.

miseler-470-careline

בנוסף, למרות שמדובר בג'ל שהמרקם שלו חלקלק שכזה, אחרי הניקוי או ההסרה של האיפור (אין צורך בשטיפה) לא נשארת תחושת שמנוניות כלשהי וזה טוב מאוד.

עוד נקודה שאני רואה לנכון לציין היא הנוחות בשימוש במוצר שמגיע באריזה די גדולה (260 מ"ל) שיש לה משאבה וגם המחיר המשתלם ביותר – פחות מ-40 שקל – מעולה. האם אמליץ לחברותי להשתמש בתכשיר? בהחלט.