מתלבשת ברשת: שנטי גדרון

שנטי היא בלוגרית, עיתונאית ודיילת אוויר, בעלת פני חרסינה והופעה יוצאת דופן בנוף הישראלי. מה סגנון הלבוש האהוב עליה, איפה היא קונה בגדים וממי היא שואבת השראה?

מי אני?

שנטי גדרון

שנטי גדרון, 28, בלוגרית, עיתונאית ודיילת אוויר. גרה בתל אביב.

 על הבלוג:

the funny bunny | www.the-funny-bunny.com | אמא שלי קוראת לי באני מאז שאני קטנטונת. חיפשתי משהו שיבדל אותי ויהיה מזוהה עמי מצד אחד וישמור על קלילות והומור מצד שני.

ותק:

כחמש שנים.

כמה שעות את משקיעה בבלוג בשבוע?

הרבה יותר ממה שאפשר לתמצת לכתב. הבלוג עבורי הוא חלק אינטגרלי מהחיים, בכל יום אעבוד על משהו שקשור לבלוג, כשיש תקופות עמוסות יותר ועמוסות פחות. בלוג זו התחייבות שדורשת השקעה והתמדה.

שנטי גדרון

מי מצלם אותך?

כשמדובר בצילומי אופנה להפקות בבלוג אני עובדת עם צלמים מקצועיים, הרשימה ארוכה ומגוונת ומזדמן לי לעבוד עם אנשים מוכשרים מאוד, חלקם בתחילת הדרך וחלקם מאוד מנוסים.

איך היית מגדירה את סגנון הלבוש שלך?

שחור, פשוט ורוקיסטי. המלתחה שלי מורכבת בעיקר מבגדים שחורים, שבעיני תמיד נראים קלאסיים ונכונים. ג'קט עור (או במקרה שלי דמוי) הוא פריט חובה שמלווה אותי באדיקות. אני אוהבת קווים נקיים ולא מקושקשים ומעדיפה מעט אקססוריז דוגמת טבעות קטנות ושעון מעניין, על פריטים רועשים שתופסים את העין.

שנטי גדרון

ממי את שואבת השראה?

בארץ אני מאוד אוהבת את הסגנון של יובל שרף, הוא אומנם רחוק משלי אבל מצליח בעיני להיות מדויק ומחמיא פעם אחר פעם. אני מאוד אוהבת את התמונות מאחורי הקלעים של תצוגות האופנה, בהן הדוגמניות לובשות בגדים פשוטים בקווים נקיים. לאחרונה עבדתי עם הסטייליסטית תמי ארד והסגנון שלה מאוד דיבר אליי.

שנטי גדרון

איפה את קונה בגדים?

אני נמצאת הרבה בחו"ל מעצם עבודתי, והונג קונג היא יעד מצוין לרכישת בגדים. ניו יורק היא כמובן יעד השופינג מספר 1 ופעמיים בשנה אני משתדלת להגיע לברצלונה לעונת הסיילים המטורפת שם. לאחרונה גיליתי חנות מופלאה בניו יורק שנקראת אול סיינטס, שקולעת בדיוק לטעמי האישי.

על איזה בלוג את ממליצה?

אני מאוד אוהבת את הסגנון של רוזה סיניאסקי (moody roza) ועפרי רבן (queen elephant). שתיהן שונות ממני לחלוטין, ותמצאו אצלן צבעוניות עזה והרבה אקססוריז.

יש לך טיפ אופנתי שתוכלי לנדב לקוראות?

להשקיע במלתחת בייסיק איכותית ולא ליפול לטרנדים חולפים. בסיס המלתחה חייב להיות מהודק בעיני, ולשמור על הקלאסיקות שכל ארון זקוק להן – ג'ינס מוצלח, שמלה שחורה קטנה, ג'קט עור, כשאלה יושבים טוב על הגוף, אפשר לשלב טרנד במראה מבלי להיראות מתאמצות.

שנטי גדרון

***

הצטרפו לסלונה אופנה בפייסבוק