מסקרה: המברשת שעובדת בשבילך

מה נשים רוצות? מסקרה שתביא תוצאות וזה יקרה בעיקר בזכות המברשת. כללים מנצחים לבחירת מברשת שעושה את העבודה

 MACARA-CARELINE-OMER1

 אם היית צריכה לבחור במוצר איפור אחד בלבד ואת בוחרת במסקרה, זוהי הכתבה בשבילך. ואם את בוחרת במסקרה, את בחברה טובה – בכל סקר שנערך עד היום בשנים האחרונות בעולם המערבי, המסקרה עומדת בראש רשימת מוצרי האיפור המבוקשים ביותר.

זיוית יקיר, מנהלת תחום האיפור של קרליין אומרת שהסיבה לכך ברורה: "המסקרה מעניקה מסגרת מוגדרת לעיניים ואילו הריסים המודגשים גורמים לנשים רבות להרגיש מאופרות וכל זאת ברגע ובפעולה פשוטה ביותר".

-מניסיונך, מה הוא המרכיב החשוב ביותר בבחירת מסקרה?

"חד משמעית – המברשת. מברשת מעולה יכולה לתת לכל אחת ואחת את התוצאה שהיא מחפשת ממראה ריסים עבים במראה דרמטי ועד מראה ריסים מופרדים בסגנון טבעי, פתוח ומואר".

OMERMASCARA

סקר קצר ומהיר בקרב נשות המערכת העלה מה נשים רוצות מהמסקרה שלהן ואיך המברשת יכולה לעשות זאת:

מה את רוצה: ריסים ארוכים ומופרדים

מה המברשת יכולה להשיג: מברשת טובה וחכמה (רצוי מסיליקון), עשויה מסיליקון וקטנת ממדים יכולה להגיע לכל ריס, כולל לריסים הקטנים ביותר. הטיפול המדויק של המברשת בריסים יגרום לכך שהם יהיו מופרדים היטב ויווצר אפקט של גודל מרשים.

מה את רוצה: ריסים מודגשים

מה המברשת יכולה להשיג: מברשת שיש לה סיבים צפופים אך גמישים (גם כאן הסיליקון מתאים), תביא למצב של ריסים מעובים, שמכוסים היטב בפיגמנט. גודל המברשת הוא חשוב ביותר כיוון שאופן האחיזה של המברשת ובדגש על הנוחות של האחיזה, גורם למי שאוחזת בה להגיע לכל ריס וריס וכך להגיע לתוצאות הטובות ביותר האפשריות.

מה את רוצה: ריסים בעלי נפח

מה המברשת יכולה להשיג: מברשת טובה תצליח להגיע לכל קצוות העיניים ולריסים הקטנטנים ביותר ולכן היא מתאימה גם אם יש לך ריסים טבעיים בכמות מרשימה וגם אם יש לך מעט ריסים או ריסים ממש קצרים.

ואם אני רוצה הכל?

מברשת שיכולה להשיג את כל הדרישות של כל אחת ואחת כמפורט לעיל, היא מברשת הבורג של Skinny Bold החדשה של קרליין.

מבקרות האיפור במדורים השונים כבר הכתירו אותה כ"גאונית" בזכות המבנה ההנדסי המתוחכם, שמאפשר לעגל ולהאריך את הריסים במשיחה אחת. המבנה הייחודי של המברשת אוסף מספיק חומר בפעם אחת למריחה אחידה של כל הריסים.

מבנה המברשת הדק והמחורץ מלפף ועוטף את הריסים תוך כדי המריחה ליצירת ריסים ארוכים ומעוגלים. הפורמולה של המסקרה מכילה פיגמנטים בצבע שחור – פחם עמוק ועל כן המראה שנוצר הוא דרמטי ומרשים.

המסקרה שמיוצרת  בלעדית עבור קרליין באיטליה היא היפואלרגנית, ללא פראבנים, ללא מרכיבי בישום או טלק והיא גם לא נוסתה על בעלי חיים. זוהי מסקרה טבעונית לחלוטין אשר מכילה מרכיבים משובחים כמו סיליקונים המעניקים גמישות לריסים ואפקט מאריך, לצד פולימר צמחי המעניק מריחה חלקה וקלה.

macara-bold-inside-470