מלניה טראמפ עושה ג'קי קנדי בטקס ההשבעה

מלניה טראמפ הפכה הערב רשמית לגברת הראשונה והאפנתית של אמריקה. לטקס ההשבעה בחרה בהופעה שכולה מחווה לג'קי קנדי וקריצה להילרי קלינטון

בשבועות האחרונים אתרי האופנה עוסקים בהרחבה בעובדה שמעצבי אופנה אמריקאים רבים הכריזו כי יסרבו להלביש את הגברת הראשונה החדשה, מלניה טראמפ.

P

בעוד להלביש את מישל אובמה היה כבוד גדול עבור כל מעצב אופנה, גם אם מידותיה אינן מידות דוגמנית שדופה, להלביש את מלניה היפה שהפכה הערב (שישי) לגברת הראשונה של אמריקה, נחשב בעיני מעצבים רבים כהבעת תמיכה לא רצויה בבעלה. בחודשים האחרונים מעצבים בעלי שם, שנוטים לצד הדמוקרטי של המפה הפוליטית, לא חששו להביע עמדה נחרצת שכוללת החרמה של הגברת הראשונה. ובכל זאת, לא חששנו שמלניה לא תמצא מה ללבוש לטקס ההשבעה והערב נוכחנו לראות שהיא אפילו לא התפשרה.

P

לפני שעה קלה יצאה מלניה בדרכה לטקס ההשבעה לבושה בחליפת קשמיר אלגנטית בצבע תכלת של המעצב ראלף לורן, בתוספת כפפות בגובה המרפק, נעלי עקב בצבע זהה ועגילי יהלומים צמודים.

2 עובדות מעניינות מלוות את הבחירה – ראשית, קשה לפספס את המחווה לג'קי קנדי שלבשה חליפה דומה בטקס ההשבעה של ג'ון קנדי ב-1961 ושנית, המעצב ראלף לורן שאחראי על היצירה, היה מהמעצבים המועדפים על הילרי קלינטון במהלך מסע הבחירות והוא גם זה שעיצב עבורה את 3 החליפות שלבשה לשלושת העימותים עם טראמפ. אאוץ'.

6c90421b-d9ee-4254-b28f-4f28b5e669b2

קשה לדעת איך יראו 4 השנים הקרובות בהן יכהן טראמפ כנשיא ארה"ב, אבל בדבר אחד אנחנו יכולות להיות בטוחות – צפויות לנו לא מעט הופעות מרשימות של מלניה טראמפ. נותר רק לחכות לבאות.

מה לבשה מלניה לנשף שאחרי הטקס ולריקוד הראשון עם בעלה הנשיא? צפו כאן 

<צילום: gettyimagesoo

***

הצטרפו לסלונה אופנה בפייסבוק