מחזירים את הכיף לעור הפנים

טיפול פנים חדש מבית נאטורפיל מעניק לפנים זוהר ומזין אותם במגוון חומרים איכותיים. מתאים גם לעור רגיש ופגוע. כל הפרטים על הטיפול והטבה בלעדית בכתבה

בחורה עם מחשב נייד

שאטרסטוק

טיפולי הפנים הפכו בשנים האחרונות ליותר טכנולוגיים ומתקדמים. המטרה העיקרית בטיפולי שימור הפנים היא להעניק לעור מראה זוהר ובריא ולהפחית תופעות עור שכיחות כמו כהויות מתחת לעיניים, נפיחות, פיגמנטציה, קמטים וקמטוטים וצניחת העור. מעבר לבעיות שכיחות ושגרתיות, ניתן באמצעות הטיפול המתאים, למזער נזקים של בעיות עור מורכבות יותר כמו אקנה ועוד.

חברת נאטורפיל הוותיקה, מציגה טיפול פנים חדש ואיכותי הפונה בדיוק למי שרוצים להשיג לעורם מראה זוהר ובריא יותר, וכן למי שמתמודדים עם בעיות עור וזקוקים לטיפול שיצליח לחדור ולהגיע לשכבות העור העמוקות ביותר, לסייע בפינוי רעלים ולהביא לשיקום ושיפור מראה עור בתוך כמה טיפולים בלבד.

טיפול KF החדשני מבית נאטורפיל, הוא טיפול הכולל פילינג עדין והחדרת חומרים פעילים לעור. בטיפול ממושך במסגרת סדרה, ניתן להשיג אפקט של אקטיביות בעור ושיקום גם לאחר הטיפול. הודות לטכנולוגיה שבה עושים שימוש במהלך הטיפול, ייצור הקולגן בעור ממשיך גם חצי שנה לאחר תום הסדרה. "הטיפול מתאים לכל סוגי העור ולכל הגילאים. לאחר טיפול ראשוני תוכלו לראות אפקט זוהר ומראה נקי ואחיד אבל בסדרה תוכלו להבחין באמת בשיפור במראה העור, כולל עור בעייתי כמו עור אקנתי", מפרטת עידית כהן מנהלת תחום אסתטיקה ושימור עור הפנים בנאטורפיל.

במהלך שלושת שלבי הטיפול עושים שימוש במכשיר מיוחד הנקרא JetPeel. מכשיר זה פועל באמצעות סילון עדין המחדיר לעור חמצן וחומרים שונים בהתאם לשלבי הטיפול "המכשיר פועל ע"י הזרמה עדינה של החומרים, זה לא כואב ולא מציק". הטכנולוגיה המתקדמת, הנקראת KF, מאפשרת למטפלים לחדור ולהגיע אל השכבות העמוקות של העור ולהחדיר לתוכן את החומרים הפעילים.

שלושה שלבים בדרך לעור זוהר

שלושת השלבים בטיפול כוללים עיסוי לימפטי להזרמת הדם ולסילוק רעלים, שלב זה מכין את העור ולקליטת החומרים השונים "עור שלא עובר ניקוי וסילוק רעלים יראה עייף יותר, נוטה לפיגמנטציה ולחוסר אחידות בגוון ועוד. הדבר הזה בולט במיוחד לאחר גיל 30", מסבירה כהן.

לאחר שלב העיסוי מבצעים פילינג עדין באמצעות ה-JetPeel ותמיסת מי מלח פיזיולוגים "מדובר בפילינג מאוד עדין, שנועד להסיר את שכבת התאים המתים ולאפשר לעור לקלוט בצורה מיטבית את החומצה ההילארונית, שהיא למעשה החומר הפעיל שתורם לשיפור מראה העור, מילוי קמטוטים, זוהר טבעי וכל מה שאנחנו שואפים לקבל בטיפול פנים".חומצה הילארונית מיוצרת בעור באופן טבעי אבל במהלך השנים ועם התבגרות הגוף ייצורה בגוף פוחת ואיתו יורדות גם רמות הקולגן בעור, מה שמביא למראה העור העייף והנפול ולהופעת קמטוטים.

שלב החדרה החומצה הוא למעשה טיפול מזותרפיה, אלא שבניגוד לשיטת המזותרפיה הקלאסית, בשיטת KF ניתן לכסות חלקים נרחבים מהעור באופן אחיד, ומאחר ובמכשיר הJetPeel אין מחטים כלל מדובר בהליך לא כואב כלל ואפילו נעים. " בתכשירי קוסמטיקה רגילים לא ניתן להחדיר את אותן כמויות של חומצה הילארונית, לכן האפקט של הטיפול משמעותי. נוצרת אקטיביה בעור ויש ייצור קולגן גם לאחר שהטיפול מסתיים".

כדי להגיע למראה האופטימלי ביותר ממליצים בנאטורפיל על סדרת טיפולים מתמשכת. ששת הטיפולים הראשונים יתקיימו מדי שבוע וארבעת הטיפולים הנותרים בהפרש של שבועיים זה מזה. לאחר מכן ניתן לתחזק את הטיפול בתדירות של אחת לחודש או לפי הצורך.