מותגי בשמים שכל אישה צריכה להכיר

המדריך לבשמי נשים, סקירה מורחבת של מותגי בישום הגדולים והיוקרתיים בעולם.

ריח הוא עניין של טעם אישי אך הוא עניין מרכזי בחיינו, וכדאי לדעת שיש מספר מותגי בשמים שכל אישה צריכה להכיר. עוד לפני שננסה להבין מה ההבדל בין המותגים השונים או להבין איזה סגנונות של ריח קיימים, חשוב להבין את המשמעות של השימוש בבשמים. השימוש בבשמים ידוע כבר משחר ההיסטוריה, שכן ריח הוא עניין שמשפיע מאוד על ההוויה ועל החוויה שלנו בחיים. אומנם לבחור בושם לאישה זו לא משימה כל כך פשוט, אך זה משהו שבהחלט כדאי לתת עליו את הדעת, כי בושם משנה תודעה.

מותגי בשמים שכל אישה צריכה להכיר – איכות פורצת גבולות

יצירת בשמים, כפי שכולנו יודעים, זה לא עניין של מה בכך. בדרך כלל בשמים לנשים, כמו גם בשמים לגברים, מופקים משילוב של בין 60 ל 80 תווי ריח שונים. בנוסף, כדאי לדעת שהריחות עצמם מופקים ממקורות שונים, כמו למשל:

  • מעולם הצומח
  • מתבלינים שונים ומגוונים
  • מחומרים המצויים בים

יחד עם זאת, ועם כל הכבוד לאותם מקורות טבעיים ליצירת ריחות, חשוב לומר גם את האמת: רוב הריחות היום מופקים בתנאי מעבדה. כלומר, אותם מותגי בשמים לאישה עושים שימוש בחומרים סינטטיים שונים ליצירת הריחות הרצויים.

איך לבחור מותג בשמים מוביל כשקונים בושם לאישה?

כשמדברים על רכישת מותגי בישום מובילים לנשים, מדברים הרבה פעמים על משהו שאנחנו קונים במתנה. כלומר, אתם באמת מכירים אישה שלא תשמח לקבל מבעלה, או מהחברה הכי טובה שלה, בושם ליום ההולדת? יחד עם זאת, דווקא בגלל שמדובר על מתנה ודווקא בגלל שריח זה עניין כל כך אישי, לא תמיד קל לבחור את הבושם הנכון למישהי אחרת. יש אומנם אפשרות לקנות לה פשוט את הבושם שבו היא עושה שימוש, אך בפועל, זה לא מספיק מקורי. לכן, אם גם אתם תוהים מה בכל זאת כדאי יהיה לבחור לאותה אישה אהובה, כמובן שמומלץ יהיה לבדוק את המותגים המוכרים ביותר. בין יתר מותגי הבשמים המוכרים שכולם מודעים לקיומם, אפשר לדבר על בשמים של:

 

  • שאנל – שכוללים כמובן בשמים לנשים ולגברים כאחד. כמו למשל: קוקו שאנל מדמוזל לצד שאנל מספר 5, הבושם האל-מותי של החברה, בלו דה שאנל ועוד רבים אחרים. כדאי לדעת שכאן טווח המחירים מגוון ונע בין 500 ל-1000 ₪ עבור בושם בדרך כלל.
  • בשמים של כריסטיאן דיור, כמו למשל: ז'אדור כריסטיאן דיור במחיר אטרקטיבי לצד בושם כמו דיון וכדומה.
  • בשמי גוצ'י, כמו למשל: גוצ'י גילטי פור פם לאישה, גוצ'י בלום לאישה ונוספים.
  • בשמים של מונטל, כמו למשל: מונטל רוז מאסק שניתן למצוא, לצד מונטל פאודר פלאוורס ועוד רבים אחרים.
  • בשמים של פראדה ביניהם פראדה קנדי, פראדה איריס, פראדה לה פם ועוד.

 

בנוסף, כדאי גם להתייחס לשאלה טכנית חשובה: האם אתם רוצים לקנות בקבוק גדול של בושם או לא? אין על כך תשובה אחת מדויקת, אך זו שאלה משמעותית שתשפיע על חוויית המשתמשת וגם, כמובן, על המחיר.

 

מותגי בשמים בריחות מגוונים – אל תשכחו לשים לב לריח

אי אפשר לדבר על רכישת בשמים של מותגים לנשים ולא להתייחס לריח עצמו. למשל, האם האישה שעבורה אתם קונים את הבושם לרוב עושה שימוש בבשמים שעשויים מפרחים ריחניים שונים? או שאולי היא אוהבת בשמים כמה שיותר חריפים? או מתוקים? יש סגנונות שונים בתחום הזה ולכן חשוב לנסות להבין מה באמת ימצא חן בעיני מי שתקבל מכם את הבושם.

איפה קונים היום מותגי בשמים לנשים?

לבסוף, אם אתם מוטרדים מהשאלה היכן כדאי יהיה לקנות מותגי בשמים לנשים, קחו בחשבון את האפשרות של רכישה מקוונת. בין אם תעדיפו שהבושם יגיע ארוז לביתכם ואתם כבר תתנו את המתנה לאישה האהובה והיקרה ובין אם תרצו לשלוח את הבושם ישירות אליה – זה אפשרי וזה אפילו פשוט. כל אתר שמוכר היום מותגי בשמים לנשים מציע לשלוח לכם את סל הקניות הווירטואלי לכל מקום שתרצו. לכן אין סיבה לצאת מהבית או לשלם יותר ממה שצריך על מותג הבושם הבא שאתם עומדים לקנות.