מה משמעות הפרחים שעונדת קייט מידלטון?

מדי נובמבר הדוכסית קייט מידלטון מקפידה לענוד סיכת פרגים אדומים בכל הופעה פומבית. מה משמעותם ואיך נולדה המסורת המרגשת?

מי שעוקבת אחר הדוכסית קייט מידלטון בודאי שמה לב שמדי חודש נובמבר היא מקפידה לענוד סיכת פרחים אדומים על כל בגד שהיא לובשת. נתקלנו בשאלות אודות המשמעות שלהם ואנחנו כאן בשביל להסביר.

The Royal Family Lay Wreaths At The Cenotaph On Remembrance Sunday

על פי המסורת הבריטית, תושבי בריטניה ובני המלוכה בראשם, עונדים את סיכות הפרג בצד שמאל, קרוב ללב, לציון זכרם של החיילים הבריטים שאיבדו את חייהם בעת מילוי תפקידם. הפרח הארגמני מסמל תקווה והכרת תודה.

Royal Festival of Remembrance

הפרגים מזוהים עם החיילים הבריטים מאז תום מלחמת העולם הראשונה. במהלך המלחמה נערך קרב ממושך ועקוב מדם בשדות פלנדריה בבלגיה. לאחר סיומו צמחו במקום מרבדים של פרחים אדומים. המשורר ג'ון מק'קרי, רופא קנדי שאיבד חבר קרוב בקרב, התרגש מהפריחה הספונטנית הזו וכתב עליה שיר בשם "בשדות פלנדריה". ברבות הימים השיר הפך למזוהה עם הלגיון הבריטי המלכותי, ארגון צדקה בריטי אשר תומך בחיילים משוחררים ובני משפחותיהם ופועל להנצחת החללים. הפרג האדום הוא סימלו של הארגון ומדי שנה, ביום ראשון השני של חודש נובמבר, היום בו מצוין יום הזיכרון בממלכה, נמכרים מיליוני פרגים אדומים מנייר במטרה לגייס כספים עבור הליגיון.

קייט ידועה כמי שהנושא קרוב במיוחד לליבה ועל כן בשנים האחרונות היא ממשיכה את המסורת שהחלה המלכה אליזבת בשנת 1971 כשנתנה את החותמת המלכותית לליגיון הבריטי, ומקפידה לענוד את הפרג מראשית חודש נובמבר ועד יום הזכרון הרשמי, בכל הופעה פומבית שלה, בין אם באירועי ספורט או בנשפים מפוארים. מחווה מרגשת וראויה להערכה.

The Duchess Of Cambridge Visits The Lawn Tennis Association

Catherine, Duchess Of Cambridge Attends Place2Be School Leaders Forum

The Duchess Of Cambridge Attends The Anna Freud National Centre Gala Dinner

וגם בשנים קודמות

GettyImages-623004510

The Duchess Of Cambridge Attends UK Premiere Of "A Street Cat Named Bob" In Aid Of Action On Addiction

GettyImages-621074598

Duke & Duchess Of Cambridge Visit The Valero Pembroke Refinery

The Duke And Duchess Of Cambridge Attend A Dinner For The National Memorial Arboretum Appeal

***

הצטרפו לסלונה אופנה בפייסבוק