מה לבשה בריג'יט מקרון לטקס ההשבעה של בעלה?

בריגיט טרונייה מקרון, אשתו של נשיא צרפת הנכנס, לבשה לטקס ההשבעה שנערך הבוקר חליפה של מותג צרפתי נחשב שאי אפשר היה לפספס את הדמיון שלה לחליפה שלבשה מלאניה טראמפ בטקס ההשבעה של בעלה

הבוקר הושבע נשיא חדש לצרפת – עמנואל מקרון.

אשתו, בריז’יט טרונייה, שרבות דובר בעובדה שהיא מבוגרת מבעלה ב-24 שנה, היא דמות אופנתית ומסקרנת ולכן היה זה אך טבעי שאתרי האופנה יחכו דרוכים על מנת לדווח מה לבשה בטקס ההשבעה שעם סיומו הפכה לגברת הראשונה של צרפת.

טרונייה, כצפוי, בחרה ללבוש מותג צרפתי ותיק ויוקרתי – לואי ויטון, שנמצא בבעלות ידיד קרוב של המשפחה, אבל היה מפתיע לגלות שהחליפה שלבשה הזכירה מאוד את החליפה בעיצובו של ראלף לורן שלבשה לפני חודשים ספורים מלניה טראמפ בטקס ההשבעה של בעלה.

Pמלניה טראמפ בחליפה של ראלף לורן בטקס ההשבעה של דונלד טראמפ לנשיא ארה"ב. צילום: gettyimages

קשה לפספס את הדמיון בצבע התכלת ועל אף שהחליפה של מלאניה היתה קלאסית ונשית יותר (בהשראת חליפה של גברת ראשונה נוספת – ג'קי קנדי), גם חליפת הצמר של טרונייה הורכבה משמלה מחוייטת באורך הברך שמעליה ג'קט תואם. אצל האחרונה הג'קט עוצב בסגנון צבאי עם כפתורים זהובים גדולים. החליפה, ראוי לציין, עוצבה במיוחד עבורה ואובזרה בנעליים ותיק אלגנטיים בצבע ניוד בהיר, גם הם של לואי ויטון.

קראו עוד

מלניה טראמפ עושה ג’קי קנדי בטקס ההשבעה

לו היית קצת פחות המורה שלי – סיפור ההכרות בין עמנואל מקרון וברג'יט טרונייה

Emmanuel Macron Officially Inaugurated As French PresidentEmmanuel Macron Officially Inaugurated As French Presidentבריג'יט טרונייה בחליפה של לואי ויטון בטקס ננשבעה של בעלה, עמנואל מקרון.  (Photo by Thierry Chesnot/Getty Images)

טרונייה בת ה-64 אמנם ידועה כמי שאוהבת ללבוש סקיני ג'ינס וסניקרס, אבל כצרפתייה אמיתית היא לא מסתירה את חיבתה למותגי קוטור צרפתיים. הבחירה בלואי ויטון, היהלום שבכתר האופנה הצרפתית, אינה מקרית, בעיקר לאור העובדה שהמותג הוא חלק מקבוצת LVMH שבעל השליטה העיקרי בה, ברנרד ארנו, הוא חבר ותיק של בני הזוג מקרון.

בית האופנה לואי ויטון אמנם פחות מזוהה עם הלבשת דמויות ציבוריות בצרפת (לרוב זה כבוד ששמור למותגים דוגמת שאנל ודיור), אבל סביר להניח שלאור חיבתה של טרונייה לעיצובים של ניקולא גסקייה, המנהל הקריאטיבי של המותג, אנחנו נראה אותה לבושה לא מעט בלואי ויטון גם בעתיד. אנחנו נמשיך לעקוב ולדווח.

Presidential Candidate Emmanuel Macron Votes In Le Touquetבריג'יט טרונייה בג'קט של לואי ויטון וסקיני ג'ינס ביום בו זכה עמנואל מקרון בבחירות לנשיאות צרפת (Photo by Thierry Chesnot/Getty Images)

***

הצטרפו לסלונה אופנה בפייסבוק 

צילומים: gettyimages