מדריך לאיפור בגיל השלישי

החדשות הטובות טמונות בעובדה שאם בוחרים בצורה נכונה את מוצרי האיפור וכמובן, גם דואגים להתאפר בצורה הנכונה,  ניתן ליהנות בסופו של דבר מתוצאה אסטטית ומרשימה. 

מוצרי איפור

הקפדה על טיפוח ועל איפור יכולה לטמון בחובה יתרונות רבים גם עבור נשים בגיל השלישי. זה אומנם נכון שאף אחד לא חסין מפני פגעי הגיל ושבגילאים הללו, העור מאבד את הגמישות אשר אפיינה אותו בגילאים צעירים יותר, הוא נוטה יותר להתייבש וכמובן, בשלב מסוים גם מופיעים עליו קמטים וקמטוטים.
לכן, השגת התוצאה המיטבית והדרך ליהנות מכל היתרונות אשר טמונים במוצרי האיפור הופכת להיות מורכבת ומסובכת יותר.
אז החדשות הטובות טמונות בעובדה שאם בוחרים בצורה נכונה את מוצרי האיפור וכמובן, גם דואגים להתאפר בצורה הנכונה,  ניתן ליהנות בסופו של דבר מתוצאה אסטטית ומרשימה.

בחירת מוצרי איפור מותאמים לעור בוגר
ההמלצה היא להקפיד ולבחור במוצרי איפור אשר מתאימים באופן פרטני לעור בוגר. כידוע, שימוש במוצרי איפור רגילים, יכול להוות כאפשרות הפחות מומלצת מכיוון שלאיפור שכזה יש נטייה להצטבר באזורים של קמטים ולפגוע בנראות העור.
החדשות הטובות הן שכיום יש לא מעט חברות איפור אשר מציעות ליינים של מוצרי איפור אשר מיועדים באופן פרטני לעור הבוגר.
כמובן, שנשים אשר מקפידות על בדיקות תקופתיות אצל קוסמטיקאיות, יכולות לבקש מהן המלצות על מוצרי איפור אשר בכוחם להתאים הן לגיל והן למצב העור שלהן.

דגש על בחירת מוצרי הבסיס
בכדי ליהנות מנראות איכותית ומהתוצאה הטובה ביותר אותה ניתן לקבל בהליך האיפור, יש לשים דגש משמעותי על בחירת מוצרי הבסיס – ובעיקר בבחירת מוצר מייק אפ מתאים.
ההמלצה היא לשים דגש הן על המותג אשר עומד מאחורי המייק אפ – כאשר, ההמלצה היא לוודא שמדובר במותג בעל שם בתחום.
יש לוודא שהמוצר מתאים הן לגוון העור והן למצבו.
מוצר נוסף שחשוב להקפיד ולבחור בתבונה הוא הפריימר אשר בכוחו לספק לעור לחות נוספת – כידוע, בגיל השלישי אחת מהתופעות שקורות לעור היא התייבשות ולכן, חשוב לעשות כל מה שניתן על מנת להשיב לו את אותה הלחות שאבדה.
כמובן, שבכוחם של מוצרים אלו לסייע בהסתרת כל אותם פגמי גיל כמו: קמטוטים, כתמים על גבי העור וכיוצא בזה.. ולהשיג מרקם ומראה יותר חלק ואחיד – מרקם שכזה יהווה כבסיס טוב ואיכותי לשימוש בשאר מוצרי האיפור וישפיע במידה רבה על התוצאה הסופית אשר תתקבל.

מוצרי איפור

איפור השפתיים
כידוע, גם השפתיים מושפעות בצורה רבה מהגיל וגם להן יש נטייה להתייבש. לכן, ההמלצה שלפני מריחת האודם, תקפידו על מריחת בסיס אשר יעניק לשפתיים את הלחות לה הן זקוקות.
פעולה נוספת בה מומלץ לנקוט, היא תיחום של השפתיים באמצעות עיפרון ייעודי – מה שיאפשר לגרום לכך שהשפתון ימרח בצורה מדויקת ונכונה ולא יברח החוצה.

איפור העיניים
בכל מה שנוגע לאיפור עיניים בגיל השלישי, ההמלצה היא קודם כל לבחור במוצרי איפור בגימור שהוא מט ולא בגימור מבריק – הסיבה לכך טמונה בעבודה ששימוש בצלליות מבריקות, עלול להבליט קמטים בעור.
דגש נוסף נוגע גם למרקם של הצללית – ככלל ההמלצה היא להשתמש בצלליות על בסיס קרם.
מי שלא מעוניינת להשתמש בצלליות יכולה להסתפק בשימוש במסקרה ובעיפרון על מנת להדגיש את העיניים ולשפר את מראן.
המלצה נוספת היא לא להזניח גם את הגבות – אשר עלולות להיות דלילות יותר ולכן, כדאי להשתמש במוצרי איפור אשר בכוחן ליצור להן מראה עבה ומלא יותר.

פעולות נוספות שחשוב לנקוט:
יש להקפיד על שגרת טיפוח עור הפנים ועל ניקוי יומיומי של העור – יש להשתמש במוצרים אשר מתאימים לסוג העור.
חשוב לדאוג ולהקפיד על מריחת קרם לחות איכותי, אשר יספק לעור לחות.