למה שרה ג'סיקה פארקר לא הגיעה למט גאלה?

בפעם הראשונה מאז שנת 2010, שרה ג'סיקה פארקר לא הגיעה לנשף השנתי של המט גאלה ובלטה בהיעדרה. מה הסיבה?

GettyImages-שרה ג'סיקה פרקר

שרה ג'סיקה פרקר מקושרת באופן טבעי לעולם האופנה מאז תפקידה הבלתי נשכח כקארי בראדשו בסדרה "סקס והעיר הגדולה", אבל גם בחייה הפרטיים פרקר היא אייקון אופנה שמרבה לבלוט בהופעות ייחודיות על השטיחים האדומים ולא חוששת להגזים, להפריז, ובעיקר להשתעשע עם אופנה.

המט גאלה הוא הנשף שמארחת אנה וינטור, עורכת מגזין ווג האמריקאי, במוזיאון המטרופוליטן בניו-יורק מדי שנה. הנשף המסורתי פותח את תערוכת האופנה השנתית במכון התלבושות של המוזיאון וכחלק מהמסורת האורחים מתבקשים להתלבש בהשראת נושא התערוכה. שרה ג'סיקה פרקר נחשבת למי שלוקחת את התמות ברצינות רבה ותמיד ניתן למצוא הקשר ברור בין מה שהיא בוחרת ללבוש לבין הנושא השנתי.

משנת 2010 פרקר הקפידה להגיע לנשף מדי שנה, אז מה קרה ב-2017?

"American Woman: Fashioning A National Identity" Met Gala - Arrivals

עיתונאי האופנה והמעריצים הרבים של הנשף בכלל ושל שרה ג'סיקה פרקר בפרט, חיכו במתח לראות את הפרשנות שלה לתלבושת בהשראת ריי קוואקובו מהמותג “קום דה גרסון“, אבל היא לא הגיעה וגם לא הזכירה את הנשף באף אחת מהרשתות החברתיות בהן היא פעילה או הוציאה הודעה רשמית על העדרה. על פי אתרי האופנה הבינלאומיים, "מקור לא רשמי" מסר שפרקר נעדרה בשל מחוייבות לסדרה שבה היא משחקת בימים אלו "גירושים".

"American Woman: Fashioning A National Identity" Met Gala - Arrivals"American Woman: Fashioning A National Identity" Met Gala - Arrivals

קראו עוד –  מה לבשו האורחים על השטיח האדום של המט גאלה 2017? 

ואם כבר העדרויות בולטות, נציין גם את ביונסה וג'יי זי שחמקו השנה מהאירוע בזכות סיבה טובה – ביונסה בהריון עם תאומים וצפויה ללדת בשבועות הקרובים, קנייה ווסט, בעלה של קים קרדשיאן השאיר אותה לצעוד לבד על השטיח האדום ונשאר בבית עם הילדים כחלק מהמגמה החדשה שלו להתרחק מאירועים מתוקשרים, ליידי גאגא, דמות משמעותית נוספת על השטיחים האדומים נעדרה כנראה בעקבות צילומים לסרט חדש, וגם טיילור סוויפט מתרחקת בחודשים האחרונים מהעין הציבורית והשמועות אומרות שנעדרה מהמט גאלה בעיקר בגלל שקייטי פרי, איתה יש לה יחסים מורכבים בלשוון המעטה, נבחרה השנה על ידי אנה וינטור להיות חלק מצוות האירוח של האירוע, תפקיד אותו סוויפט מילאה בשנה שעברה.

השתיקה הרועמת של פרקר גורמת לנו לחשוב שאולי סיבה אחרת גרמה לה להיעדר מהנשף, אבל כיוון שאין לנו מושג מהי, נאלץ להסתפק בזכרונות משנים קודמות ולקוות שבשנה הבאה תחזור לבלוט במקום הטבעי בשבילה.

*הקלקה על השנה תוביל אתכם לסקירה מלאה של הנשף באותה שנה

2016 – Manus x Machina: Fashion In An Age Of Technology

GettyImages-527344114

2015 – China: Through the Looking Glass

GettyImages-472194446

2014 – Charles James: Beyond Fashion

"Charles James: Beyond Fashion" Costume Institute Gala - Arrivals

2013 – Punk: Chaos to Couture 

"PUNK: Chaos To Couture" Costume Institute Gala

2012 – Schiaparelli and Prada: Impossible Conversations

"Schiaparelli And Prada: Impossible Conversations" Costume Institute Gala

2011 – Alexander McQueen: Savage Beauty 

"Alexander McQueen: Savage Beauty" Costume Institute Gala At The Metropolitan Museum Of Art - Arrivals

2010 – American Woman: Fashioning a National Identity

"American Woman: Fashioning A National Identity" Met Gala - Arrivals

***

הצטרפו לסלונה אופנה בפייסבוק 

Save

Save

Save

Save

Save