ללבוש את פירות העונה

איך הצבע שאת לובשת יכול להשפיע על היום שלך ומה הוא משדר? הפקת אופנה מקסימה בהשראת הצבעים הבולטים של פירות הקיץ

אבטיח אדום, קווי ירוק, פפאיה כתומה, אננס צהוב או ענבים סגולים. איזה פרי הכי מתאים לך הקיץ?

אנשים שונים לא אוהבים סתם כך צבעים שונים. רבים מאמינים שאם נלמד את הצבעים ומשמעותם ונתלבש על פי תורה זו נוכל להביא לשיפור במצב הרוח שלנו, ברמת האנרגיות ואפילו להשפיע על המצב הבריאותי.

מה כל צבע משדר אלינו פנימה והחוצה?

טלי הראל, בוגרת בית הספר לסטיילינג בשנקר, לקחה חלק בהפקת אופנה שמתמקדת בצבעים האופיינים לקיץ בהשראת פירות העונה. כל אחד מהצבעים מקרין אנרגיות אחרות אותן מעבירה בתמונות הרקדנית אופל מרכוס מלהקת בת שבע.

האדום הצבע של צאקרת הבסיס המקושרת אל אברי הגוף התחתונים כמו רגליים, אגן ואברי המין ומעניקה תחושת ביטחון, חיות, יצריות והישרדות. מומלץ לעשות שימוש בצבע אדום בתחילת השבוע וכן, לאכול משהו אדום, זה יעזור לכם להתחיל את השבוע באנרגיות חזקות ומלאות חיים.

3dubel avatiachfinalfinalשמלה: איזבלה, טבעת: אוסף פרטי. צילום: דלית ירדני

ירוק- מסמל צמיחה וגדילה. מחבר לטבע וליופיו. יש לו את הכוח לאזן את שלושת ההיבטים שבהוויתו של האדם – גוף, נפש ורוח ובכך ליצור רוגע, התחדשות ואיזון נפשי.

5dubelkiwi finalשמלה: זארה, חצאית: Windsor שרשרת: הגר סתת. צילום: דלית ירדני

צהוב- צבע השמש, מקושר לצאקרת מקלעת השמש האחראית על הביטחון העצמי שלנו ולמערכת היחסים שלנו עם העולם החיצון והאנשים סביבנו. הוא משדר עליזות וקלילות, משפר את מצב הרוח ומספק אנרגיה.

1ananas finalשמלה: דנה סידי, צמיד: Top Ten, שרשרת: Sketcha, סוהו. צילום: דלית ירדני

כתום- הצבע הכתום הוא צבע של שמחה. מעורר את ההנאה מהחיים, תורם לזרימה ולגמישות ומעודד יצריות ויצירתיות. משחרר מחשבות ורגשות ונותן את היכולת לגוף לנוע בקלילות.

4dubel papayaשמלה: רזיאלה, חגורה: רזיאלה, שרשרת : Top Ten, טבעת: Pylones, סוהו. צילום: דלית ירדני

סגול- צבע רוחני המאזן בין נמרצות לרגיעה ומחזק אינטואיציה. מעניק שקט ושלווה ומרגיע פחדים.

2dubel grapesשמלה: רזיאלה, צמיד: סמדר אליאסף. צילום: דלית ירדני

צילום: דלית ירדני, סטיילינג: טלי הראל, איפור: שני דהאן, שיער: רותם מניב, דוגמנית: אופל מרקוס. צולם ב: "בסיס לאמנות ותרבות"