להתאים את המלתחה לסטטוס שלך

איך תבטאי שינויים שעוברים עלייך גם באמצעות המלתחה? 4 סטייליסטיות, מבית הספר לסטיילינג בשנקר, נרתמו לעזור ל-4 נשים בשלבים שונים של החיים

מה קורה שהסטטוס בחייך משתנה? על השאלה הזו התבקשו לענות הסטייליסטיות של מגמת הסטיילינג בבית הספר לסטיילינג בשנקר.

נשים שונות בגילאים שונים עוברות תהליכים כמו שינוי קריירה, אימהות, לימודים ועוד, ורוצות לבטא את הדרך החדשה גם ברענון המלתחה. הסטייליסטיות נרתמו למשימה והתוצאות לפניכן.

סטייליסטית: איריס גרייף

שם הלקוחה: מורן גולדברג

12_-_Iris_Graifהמהפך של מורן: חולצה: H&M, חצאית: אוסף פרטי, תיק: H&M, עגילים: H&M, נעלים: רוני קנטור.

מורן בת 33, מנהלת משאבי אנוש ואמא לשני ילדים מקסימים. עיקר הבגדים שהיו לה בארון היו מכנסיים שחורים, ג’ינסים וחולצות כהות. מורן לא הייתה מרוצה מהארון או מהמראה הכללי שלה והבינה שהיא צריכה שינוי. היא נמנעה בגדים צמודים וצבעוניים שמבליטים איזורים מסוימים בגופה, למרות מבנה גופה הפרופורציונאלי, ובקיץ לרוב היא נועלת כפכפי האווינאס ואוספת את השיער.

מורן הבינה שכדי להרגיש טוב עם עצמה, היא צריכה לשנות גישה בלבוש ובמראה הכללי שלה וכאן אני נכנסתי לתמונה. לאחר עבודה בארון האישי שלה ובאמצעות רכישות נכונות, היום הארון שלה מכיל מגוון רחב של צבעים וגזרות. היא ממש הייתה פתוחה לשינוי והתוצאה לפניכן.

סטייליסטית : עינב שושן

שם הלקוחה: ירדן רז

14_-_Einav_Shushanהמהפך של ירדן: מכנסיים: TOPSHOP, נעלי עקב: TOPSHOP, חולצת אוברסייז: MANGO , תיק: MANGO.

ירדן בת 26, קצינה בצבא וסטודנטית בזמנה הפנוי. ירדן לובשת מדים למעלה מ -8 שנים, היא לא קונה בגדים למעט לאירועים או בגדים בסיסיים ובגדי ספורט. ירדן הרגישה שהיא זקוקה לרענון כדי להיראות שונה אך ייצוגית בשעות אחה"צ או הערב. לפני הייעוץ המלתחה שלה לא אפשרה זאת.

ביחד בנינו מלתחה שתהיה פונקציונאלית ושמישה, כזו שתתאים למי שהיא, מעבר להיותה קצינה בצה"ל, ותגלה עוד צדדים של האישיות שלה. מבנה גופה הוא כזה שיאפשר לה משחק רב בין גזרות וצבעים.

סטייליסטית: רחלה הרוש

שם הלקוחה: לירן זקן

10_-_Rachela_Aarushהמהפך של לירן: מכנסים: Bershka, חולצה: Stradivarius, ז׳קט: Zara, נעליים: אוסף פרטי, תיק: Shusha.

לירן, בת 37 עובדת כמזכירה בבית המשפט ומתלבשת ביום יום בבגדי בייסיק: ג׳ינס, מכנסיים שחורים, טי-שירט. לירן רצתה לשדרג את ההופעה שלה ולהיות יותר נועזת וצבעונית ובמיוחד ביקשה להשתמש באקססוריז אופנתיים, כיון שהרגישה שהמראה היום יומי שלה אינו משרת אותה יותר. לאחר גידול ילדים וקריירה, לירן הבינה שהיא רוצה לאפשר לעצמה מראה יותר נועז ונשי.

בחרתי בעבורה חולצות ומכנסיים בצבעים בולטי,ם אבל כאלו שיוכלו לשמש לה כמלתחה לאורך זמן . התעוזה באה לידי ביטוי בשילובים המקןריים ובשימוש באקססוריז.

סטייליסטית: אנהאל יניב

שם הלקוחה : ליאור מזרחי

07_-_Anael_Yanivהמהפך של ליאור: חולצה: מוי לבוטיק המעצבים, ג׳ינס: TOPSHOP , תיק: קרל לגרפלד, נעליים: MANGO.

ליאור, בת 21, עובדת בבנק. עם השחרור והמעבר לעולם העבודה ליאור רצתה להקנות לעצמה לוק יותר מתוחכם אך כזה שישאיר אותה בת גילה. ביומיום ליאור מתלבשת בבגדי בייסיק שאינם הולמים את המעמד החדש בחייה.

לליאור יש מבנה גוף X שהוא מבנה גוף פרופורציונאלי ורגליים ארוכות. את המלתחה שלה בניתי בצורה שכל פריט יוכל להשתלב בכמה אופנים. מכנסיים קצרים יצאו מהארון לטובת חצאיות ומכנסיים ארוכים. על שמלות ויתרנו מכיוון שהן פחות נוחות לה ולא ניתן לייצר מהן לוקים רבים ושונים. ליאור לאחר המהפך נראית עדיין בת גילה, אבל יותר מעודכנת , ובגדיה תואמים את המסר והסטטוס החדש בחייה.

הנחיה: ורד הורן, מנהלת בית הספר לסטיילינג שנקר : מאיה יונה מילשטיין, צילום: אלעד קליג', איפור: ריקי אלבס, לירז סלומון, שיער: יעל פלד אתר בית הספר לסטיילינג בשנקר