להקל על הכלה – הפרוייקט של אוהד נורי

לפני כ-7 שנים אוהד נורי גילה נישה חסרה בעולם הכלות בישראל. הוא הקים עסק קטן שצמח והיום הוא הבעלים של סטודיו המציע שמלות כלה יד 2 לצד קולקציית שמלות בעיצובו ומפיק את יריד הכלות הגדול בישראל

עולם החתונות של השנים האחרונות התנפח למימדים שעבור רובנו לא נראים הגיוניים. ההוצאות עבור הערב החד פעמי, הלכו ותפחו וזוגות רבים נכנעו לתכתיבים של עולם החתונות גם אם זה אילץ אותם להיכנס לחובות עוד בטרם החלו את חייהם המשותפים.

לשמחתנו, כפי שקורה במקרים רבים אל מול תופעות מסוג זה, התעוררה תנועה נגדית של זוגות שמבקשים לחזור לחתונות צנועות ומצומצמות שחוגגות את האהבה באופן נפלא גם בלי זיקוקים, רחפנים, מופעים ושמלות בעשרות אלפי שקלים.

מי שידע לקרוא את המפה ונחלץ לעזרתן של הכלות הישראליות הוא אוהד איתן נורי, סטייליסט שהחליט בשנת 2009 להשיק בארץ שירות חדשני שלא היה קיים קודם לכן – סטיילינג אישי לכלות.

OHAD25617

מה הוביל אותך להיות סטייליסט לכלות? 

"כשסיימתי אל לימודי ביחסי ציבור ודוברות היה לי ברור שדובר או יחצן לא אהיה בחיים. המון מחברי עוסקים בעיצוב אופנה, מאפרים, מעצבי שיער וכדומה והרעיון להיות סטייליסט אישי לכלות נולד בעקבות שיחות איתם".

כסטייליסט, אוהד בנה מסגרת תקציבית ללוק לערב הגדול, עם כל כלה שהגיעה אליו, כל אחת לפי יכולתה, ובתקציב שנקבע הם בחרו יחד את השמלה, הנעליים, האביזרים וכן את צוות האיפור והשיער לערב הגדול. העסק החדש הפך להצלחה בן רגע, וכלות החלו לזרום אל אוהד מכל רחבי הארץ.

לאחר כשנת פעילות וליווי מאות כלות, אסף אוהד כ-100 שמלות כלה "משומשות", כלומר כאלה שנתפרו בהזמנה אישית ונלבשו רק פעם אחת, מששה מעצבים לא ידועים וייסד את "יריד כלות חכמות". השמלות נחטפו והיריד הפך גם הוא לסיפור הצלחה, גדל וממשיך להתקיים מדי שנה.

לפני כשנתיים, השיק אוהד לראשונה את READY2WEDD, קולקציה ייחודית שמלות כלה בעיצובו בטווח מחירים נגיש של 6,500-5,000 שקל.

רוצה לקבל לערב המיוחד שלך שמלת כלה והינומה? קראי מה עלייך לעשות בסוף הכתבה

READY2WEDD 2017 bridal collection photo Haim Cohen (1)

במקביל הוא מפעיל את האתר www.smartbrides.co.il שבו ניתן לקנות שמלות כלה יד שניה ישירות מהכלות שהתחתנו בהן. ההיצע הרחב כולל שמלות מקולקציות עבר והווה של מיטב המעצבים, ביניהם יואב ריש, אייזנשטיין, דוד חצבני וארז עובדיה, תכשיטים, נעליים ואביזרי אופנה לכלות וכן את קולקציית ready2wedd של אוהד בעצמו.

"לא חלמתי שמרעיון כזה קטן אצמח תוך 7 שנים למקום בו אני נמצא היום" מודה אוהד "אני חייב תודה ענקית לרשתות החברתיות. הן נולדו בערך כשהעסק נולד, והשתמשתי בהן המון כדי לקדם אותו לבד, בלי משקיעים חיצוניים, בחריצות ועבודה קשה שלי ושל בן הזוג שלי, מעצב הפנים רועי אמויאל. כמובן, את התודה האמתית אני חייב לכלות שלי"

מניסיונך, יש מכנה משותף שמאפיין את הכלות הישראליות? 

אני חושב שהמכנה המשותף לכל הכלות הישראליות הוא ללא ספק הטירוף שמסביב למציאת השמלה. כולן רוצות להיראות הכי רזות, הכי יפות והכי מושקעות. יש כאלו שמספיק להם ביקור אצל מעצב אחד או שניים. אלו, לשמחתי, הכלות המגיעות אלי. מצד שני, יש את אלו שמסתובבות בכל הארץ וייסעו גם לקצה השני שלה בכדי למצוא את השמלה המושלמת כשהן מלוות בשבע חברות ובנות משפחה. בין אם מדובר בכלה קלילה או בבריידזילה – רוב ההיסטריה היא סביב בחירת השמלה, וזה הדבר היחיד שהן בשום פנים ואופן לא יתפשרו עליו.

מהן 3 העצות הכי חשובות שהיית נותן לכלה מתחילה? 

1. שמרי על תקציב שפוי ואפשרי מבחינתך.

2. צרפי למסע בין מעצבים וחנויות רק אנשים שמכירים אותך ואת אופי החתונה שלך.

3.  החיים יום אחרי החתונה יראו בדיוק כמו הימים לפניה. אל תתאכזבי.

READY2WEDD 2017 bridal collection photo Haim Cohen (3)READY2WEDD 2017 bridal collection photo Haim Cohen (12)READY2WEDD 2017 bridal collection photo Haim Cohen (14)READY2WEDD 2017 bridal collection photo Haim Cohen (15)READY2WEDD 2017 bridal collection photo Haim Cohen (11)

רוצה לקבל לערב המיוחד שלך שמלת כלה והינומה מהקולקציה החדשה של המעצב אוהד נורי? כל מה שאת צריכה לעשות זה לכתוב בתגובות לכתבה על הצעת הנישואין המרגשת שקיבלת עם שמך המלא וכתובת מייל או לתייג לצד הסיפור חברה/בת משפחה שמתחתנת ותשמח לקבל שמלה לערב המיוחד שלה. הסיפורים הכי מקוריים יתפרסמו באתר סלונה וידורגו בהצבעת הגולשים. ניתן להשאיר תגובה עד ה-3/7

לפרטים נוספים ותיאום פגישה – SMART BRIDE SHOP אבולעפיה 16, תל אביב 03-5320293

 

Save

Save