להגן על העור – בכל שעה ובכל מקום

לפני שאתן רצות לטיפולים קוסמטיים מורכבים כדאי שתדעו שיש פעולה אחת פשוטה שתשמור לכן על העור

shutterstock_1125408581By verona studioshutterstock By verona studio

אתן רצות לרופאת העור לברר איך אפשר לעכב את עקבות הזמן שמתחילים להיראות על עור הפנים, אתן קוראות כתבות על קוסמטיקה ומתעדכנות במוצרים ובפטנטים הכי חדשים בכדי להחזיר לעצמכן את מראה העור הצעיר. אבל אנחנו כאן כדי להזכיר לכן מהי הפעולה הכי חשובה, שהיא הבסיס למראה עור רענן שנראה במיטבו: מריחת מקדם הגנה בכל יום בשנה.

עכשיו, באוגוסט השרבי ולקראת חופשות החגים עתירות השמש, זה חשוב במיוחד אבל הגנה על עור הגוף והפנים מפני קרני השמש המזיקות – צריכה להיות עבורך דרך חיים כי כל המחקרים מוכיחים שהעור שלנו 'זוכר' כל דקה בה הקרניים המזיקות נגעו בו כשהוא ללא הגנה. אם עברת את גיל 20 את יכולה להתבונן בעור הגוף והפנים שלך ולראות את הזכרונות: העור שנשרף, נכווה, נצרב והפך אדום בשבתות כיפיות בים או בבריכה, הפך לעור במראה לא אחיד, מקומט ומנומש. וזה עוד לפני שהתחלנו לדבר על  הנזקים הבריאותיים, מחלות העור והתפתחות תאים סרטניים או טרום סרטניים.

מה עושים כדי לשמור על עור בריא יפה?

מתחילים בדוגמה אישית: לא יוצאים מהבית בלי כובע, משקפי שמש ובלי להימרח במקדם הגנה איכותי על כל חלק עור חשוף: גוף ופנים כאחד. כשהילדים יראו אתכם מתמרחים, הם יבינו שזאת חובה ולא פינוק, ובדרך כלל ילדים גם רוצים לעשות מה שאבא ואמא עושים – כך שתרוויחו פעמיים. גם אתם תהיו מוגנים וגם הילדים יהיו מוגנים ולכם יהיה ראש  שקט.

אגב דוגמה אישית: באוסטרליה בה זורחת השמש ברוב ימות השנה, כמו בארץ כמובן, הבינו שהגנה מפני קרינת שמש חייבת להיות פרוייקט לאומי ועל כן הממשלה מממנת – כולל פיתוח מוצרים יעילים להגנה על העור מפני השמש, חינוך והעלאת המודעות להימרח בכל ימות השנה ואפילו חוקים אפקטיביים כמו   החובה להרכיב (על פי חוק!) משקפי שמש ולמרוח מסנן קרינה.

גם לנו בישראל, שבשנת 2003 מוקמה במקום השני בעולם בו חשופה האוכלוסיה לסכנות הקרינה, כדאי לאמץ את ההמלצות האלה ולא לחכות שיהיה מאוחר מדי. הטכנולוגיה גם מציעה לנו דרכים פשוטות ויעילות להתגונן בכל שעה ביום בזכות מוצרים שקל להשתמש בהם וכך לחסוך נזקים מיותרים.

הגנה מהשמש – לא רק בקיץ

כדאי לנצל את ימי הקיץ כדי לאמץ הרגלים נכונים ובריאים שימשיכו איתנו לכל ימות השנה. כי אמנם דרגות הקרינה נמוכות יותר בחורף הישראלי הקצר אבל אם נשווה אותן לאירופה – נגלה שהן שוות בעוצמתן לדרגות הקרינה של האביב האירופאי. משמעות הדבר: יש להימרח גם בימות החורף!

כמה? מתי? איך בוחרים? ההמלצות של סקין גארד

כמה מורחים כמות גדולה מספיק לכסות את כל שטח העור החשוף.   

 

מתי מורחים? לפני ובמהלך כל יציאה מהבית, לפני נהיגה ברכב, לפני הליכה לגן המשחקים השכונתי. אם נמצאים ברציפות למעלה משעה וחצי באותו מקום פתוח וחשוף לקרני השמש – יש להימרח מחדש.

איך בוחרים מסנן קרינה?

כשמגיעים לרשת הפארם, יש לבדוק שמסנן הקרינה עומד בדרישות התקן האירופאי המחמיר UVA BALANCE המעניק הגנה מירבית מקרני ה- UVA /UVB . את מקדם ההגנה מתאימים לגוון ולסוג העור, מומלץ לבחור במקדם SPF 15 ומעלה ולילדים מומלץ SPF 30.   כל אלה נמצאים בכל אחד ממוצרי סדרת סקין גארד המכילה את התקן האירופאי ואישור משרד הבריאות הישראלי.

את המוצר הספציפי – בוחרים לפי הצורך

אחרי שבחרנו את  המוצר עם התקן המומלץ ומקדם ההגנה המתאים , נבחר את המרקם של תכשיר ההגנה – בהתאם לפעילות שלנו או כל אחד מדיירי הבית לפי עיסוקיו השונים או אריזה משפחתית וחסכונית

סטיק לפנים במרקם שקוף – לא משאיר סימנים לבנים, דרגת הגנה גבוהה ומתאימה לקרינה בישראל –SPF 50  . המוצר היפואלרגני, ללא אלכוהול, ללא בישום וללא פארבנים – לכן מתאים לכל סוגי העור ובמיוחד לעורם העדין של ילדים. מתאים לכל תיק או ילקוט – זמין לשימוש בכל מקום ובכל שעה. עומד בתקן האירופאי המחמיר – מעניק בטחון בזמן החשיפה.

m93734-פתוח

מוצרים לפעילות רטובה –  סדרת WET SKIN של סקין גארד שמאפשרת שימוש תוך כדי הפעילות, ללא צורך לייבש את הגוף, ניתן לרסס ולמרוח את הילדים גם על עור רטוב ולזכות בהגנה המיוחלת גם בעת רחצה בים. הסדרה משלבת טכנולוגיה חדשנית, המבוססת על פולימר ייחודי שעמיד במים ויוצר שכבת הגנה על העור גם כשהוא רטוב, בבריכה או בים. מדובר ב-3 סוגי ספריי שקוף SPF 30/50 וגם במיכל משפחתי וחסכוני SPF 50 לילדים באריזת ענק 50% יותר.

wet skin comp

סקין גארד KIDS – כוללת מגוון של מוצרים המעודדים הרגלי הגנה נכונים כחלק משגרת היומיום.  הקיץ הושק מוצר חדש , תחליב הגנה באריזת רול-און עם גולה ,המאפשר מריחה מהירה ונעימה ומאפשרת לילדים בכל גיל, להימרח בקלות בעצמם. הוא מותאם לעורם העדין של הילדים, בעל מסנני הגנה גבוהים (SPF50) , מכיל ויטמינים פרו-ויטמין B5 , ויטמין E (אנטי אוקסידנט) להגנה על העור ויש עליו את "בוב ספוג" דמות אהובה על הילדים.

7290104963988-N