לא לבד בחושך – המותג הפולני שעושה עליה

בקרוב תנחת בארץ רשת האופנה רזרבד שיש הקוראים לה "זארה הפולנית". עם קייט מוס כפרזנטורית ובגדים טרנדים וזולים, עושה רושם שהיא עומדת לכבוש את ישראל בסערה

B

הבוקר נתבשרנו באופן רשמי שמותג האופנה RESERVED שיש הקוראים לו "זארה הפולני", יפתח רשת חנויות בישראל באמצעות הזכיינית קבוצת H&O.

ל-RESERVED יש 461 חנויות ברחבי העולם שמציעות אופנה צעירה וטרנדית במחירים נמוכים יותר מאלו שאנחנו רגילים אליהן ברשתות הספרדיות שהיא מבקשת להתחרות בהן.

Reserved Store Opening In Berlin

הפרזנטורית החדשה של RESERVED היא דוגמנית העל קייט מוס, שלאחרונה הגיעה להשקת חנות ראשונה של המותג באוקספורד סטריט בלונדון.

קייט מוס הפרזנטורית של המותג ריזרבד

פתיחת סניף ריזרבד בלונדון - ספטמבר 2017. צילום: יחצ

קבוצת H&O מתכננת לפתוח כ 30 חנויות של המותג בארץ. שלושת הסניפים הראשונים שלו ייפתחו במחצית הראשונה  2018. שטח כל חנות יעמוד על 1,500 מ"ר, וכל אחת תכלול מחלקות לנשים, גברים וילדים. בעתיד הלא רחוק צפוי להיפתח גם אתר סחר מקומי.

"אחד היתרונות של המותג, מעבר למחירים הזולים, הוא שהוא מותג האופנה הנחשב לבעל הצמיחה הגבוהה ביותר בעולם" מסביר עמיר משה , מנכ"ל קבוצת H&O "החנויות בישראל יתחדשו בסחורה חדשה על בסיס שבועי ורמת המחירים בישראל תהיה זהה לאירופה. המותג יציע מחירים נוחים כדוגמת מכנסי נשים ב־80 שקל, חולצות טריקו לגבר ב־39 שקל, ושמלות לנשים ב־89–99 שקל".

ריזרבד- הפרזנטורית קייט מוס מקמפיין חורף 2018.  צילום: יחצ

ריזרבד - חורף 2018 צילום יחצ חול  (2)

ריזרבד - חורף 2018 צילום יחצ חול  (2)

RESERVED1510177

RESERVED15101778

RESERVED15101779

לפי ההסכם בין הצדדים, לאחר שלוש שנים מכניסתה של הקבוצה הפולנית לארץ, צפויה H&O לפתוח חנויות ליתר מותגי LPP (הקבוצה שבבעלותה RESERVED), בהם CROPP – אופנת רחוב לבני נוער, HOUSE – אורבן פאשן לצעירים וצעירות, MOHITO – אופנה מחויטת לנשים, ו־SINSAY – אופנת מועדונים לצעירות.

לעמוד הפייסבוק של המותג יש קרוב ל-2.5 מיליון אוהדים באינסטגרם רק מעט מעל 250,000, אבל עושה רושם שהישראליות הצעירות שכמהות לאופנה טרנדית, מהירה וזולה, יקבלו את הרשת בארנקים פתוחים. אנחנו נהיה פה לדווח כשייפתח הסניף הראשון.

***

הצטרפו לסלונה אופנה בפייסבוק