כללים לבחירת מסקרה חדשה

מסקרות יש בשפע אבל איך תדעי לבחור את הטובה ביותר בשבילך? טיפים של מומחית שיודעת

968B0445-careline-new-650

הידעת? מסקרה היא אחד מתכשירי האיפור הנמכרים ביותר וזאת על פי נתוני רשתות הפארם השונים בעולם וכמובן גם בישראל. מסקרה בצבע שחור נחשבת לאחד ממוצרי הבייסיק של האישה הישראלית המתאפרת! את הפופולאריות והיציבות שלה ניתן להסביר בכך שמדובר במוצר שלמרות שהשימוש בו הוא קל יחסית (רק להוציא את המברשת מהמיכל ולסרק את הריסים) – אם בוחרים מסקרה איכותית, התוצאות מדהימות וההרגשה היא של פנים 'מאופרות'.

אז אחרי שסיכמנו שמסקרה היא פריט איפור חובה, שאלנו את זיוית יקיר, מנהלת תחומי האיפור והטיפוח של קרליין, איך יודעים לבחור את המסקרה המושלמת והנה כמה טיפים שהיא נתנה לנו במתנה לשנה החדשה ולכבוד השקת המסקרה החדשה Lush Hunter (בתרגום לעברית: ציידת הריסים).

בחרי מסקרה שהיא היפואלרגנית

העיניים הן האיבר הרגיש ביותר שלנו וחשוב לשמור עליהן. כדאי גם להקפיד שהמסקרה שלך, ובכלל מוצרי האיפור והטיפוח שלך, לא יכילו פארבנים, שהם —

אפרופו רגישות, זיוית ממליצה לנהוג בכל איזור העיניים במשנה רגישות ולא לגעת ובטח לא לשפשף כדי לא לתלוש ריסים מהעיניים.

מסקרה טובה תיצור מסגרת לעינייך

והמסגרת תיראה מושלמת כאשר כל ריס וריס יכוסה בפיגמנט. לכן יש צורך לבחור במסקרה שיש לה את היכולת לכסות כל ריס וריס בנפרד ואת כולם ביחד.

לתוצאות מקצועיות

השתמשי במעגל ריסים לפני שאת מורחת את המסקרה ואם את ממש רוצה להשקיע חממי אותו קלות בעזרת פן. החום 'יפתח' את הריסים וישיג לך תוצאה שלא הכרת כמותה.

שימי לב למברשת

זיוית ממליצה לבחור אך ורק במברשת סיליקון שהיא עדינה מצד אחד ולכן לא תזיק לריסים העדינים אבל גמישה ולכן תצליח להגיע לכל ריס וריס אפילו לריסים הקטנים ביותר.

שימי לב לפורמולה

ככל שהפיגמנט (הצבע) יהיה יותר עוצמתי, כך תשיגי מראה ריסים מודגשים ודרמטיים יותר. אגב, למרות שיש בשוק מסקרות צבעוניות, מסקרה שחורה לא במקרה היא הפופולארית ביותר – היא מתאימה לכל צבע עיניים ולכן היא בחירה בטוחה.

מריחת המסקרה

כדי להשיג תוצאות טובות כדאי לסרק את הריסים מהבסיס ועד הקצה. יש לחזור על הפעולה לפחות פעמיים ובזריזות לפני שהשכבה הראשונה תתייבש.

הכירי את Lash Hunter  – מסקרה לוכדת ריסים Mascara Volume Building  Full Lashes Brush

מסקרה מפרידה, מעניקה נפח וצובעת כל ריס וריס למראה מלא ומרשים. המסקרה מגיעה עם מברשת סיליקון גמישה שיש לה קצה עגול הלוכד, מאריך ומעניק נפח גם לריסים הקטנטנים ביותר ומהבסיס ולכל אורך הריסים. פורמולת פיגמנטים שחורה ועשירה יוצרת מראה מניפה מרשים להדגשת העיניים. המסקרה איננה מכילה פארבנים, היפואלגנית ואינה מנוסה על בעלי חיים כך שהיא למעשה טבעונית לחלוטין.

 careline-open_1

Mascara Volume Building  Full Lashes Brush של קרליין, 59.90 שקל לרכישה לחצי על הלינק >>> http://bit.ly/2D2BafG