יש פחם במסכה שלי!

עולם הקוסמטיקה התאהב בפחם. מה הוא עושה ואיך הוא הפך לפתרון המושלם לעור נקי, מאוזן ורענן? כל התשובות

3860-careline-634-423

עולם הקוסמטיקה והטיפוח מחפש כל העת אחרי חידושים ופתרונות מהפכניים והמילה האחרונה בתחום היא שימוש בפחם פעיל. את הפחם מפיקים מעצים ומעבדים אותו כך שהוא הופך לחומר מיוחד שגדולתו היא ביכולת הספיחה המדהימה שלו. הפחם יכול לספוח ולספוג את החלקיקים הקטנים ביותר ולהוציאם מהעור ולכן עולם הקוסמטיקה אימץ אותו בחום, תרתי משמע.

אגב, מומחי הרפואה העממית מכירים את הפחם כבר אלפי שנים וממליצים עליו לשימושים שונים, למשל הלבנת שיניים – כי הפחם יכול לספוג את החלקים הזעירים ביותר שמצטברים על השיניים וכך לחשוף את השכבה הנקייה ביותר והלבנה ביותר של השיניים הטבעיות.

עיקרון הניקוי עובד היטב גם כשמדובר בעור הפנים. הפחם סופח אליו את החיידקים, הלכלוך, השומן, התאים המתים וכל מה שמצטבר בנקבוביות העור ועל פני העור כולו, ממיס אותם לחלוטין ומשאיר את העור מטוהר בצורה אבסולוטית וכל זאת ללא תחושת יובש או גירוי.

634-careline-peham

עכשיו, קחו את כל היתרונות המדהימים האלה של הפחם ותוסיפו אליהם את אפקט החימום: פעולת החימום שמתקבלת במגע עם עור רטוב, מעודדת את זרימת הדם בנימים המזינים את תאי העור, מרככת את השכבה הקרנית העליונה ועל ידי כך עוזרת להמיס את הלכלוך והשומן העקשניים ביותר שמצטברים בנקבוביות. החום מסייע לניקוי עצמי וטבעי והוא נבדק ונמצא כאמצעי היעיל ביותר להכנת העור לספיגה המיטבית של קרם לחות לאחר הניקוי.

השילוב בין הפחם והאפקט המחמם יוצר את החידוש הבלעדי של חברת קרליין: מסכה מתחממת מיוחדת במינה וראשונה מסוגה בישראל, שבימים אלה מתחילה להגיע לרשתות הפארם שמכילה גם פחם פעיל וגם גרגירי פרליט וולקנים, בגודל מיקרוסקופי, המיוצרים מלבה וולקנית עשירים במינרלים חיוניים. הגרגירים מבצעים פילינג עדין המסיר תאים מתים ומשחררים הצטברות שומן ולכלוך בנקבוביות. החומר האורגני אינו יוצר רגישות וחושף עור חדש, נקי וזוהר.

אפקט החימום, בשילוב הפחם הפעיל והגרגרים העדינים, מעצימים את יכולת הניקוי ומותירים את העור רך ונעים למגע, במראה חלק יותר, ללא קומודונים (נקודות שחורות) וללא ברק שומני.

תחושת החום שנוצרת בזמן מריחת המסכה מפעילה את מנגנון הטיהור הטבעי בעור, מהשכבות הפנימיות כלפי חוץ. החום העדין מגביר את אספקת הדם לנימים, מחזיר לעור את היכולת הטבעית לסלק לכלוך ורעלנים, לפזר את הפרשת השומן ולהניע תהליכי התחדשות של תאים חדשים.

DSC_3860-careline-634-423

איך משתמשים במסכה המחממת?

את המסכה יש למרוח על עור פנים נקי ורטוב שכבה נדיבה ומעסים בתנועות סיבוביות ובאצבעות רטובות למשך כדקה. את אפקט החימום מרגישים מיידית ואם רוצים להגביר את התחושה, מרטיבים מדי פעם את האצבעות. את המסכה משאירים על הפנים למשך דקות אחדות ולאחר מכן שוטפים במים. שימו לב: המסכה איננה מתייבשת. לאחר ההסרה העור נקי ומאוזן, נראה בריא ורענן.