ילדים זה אופנה

אחר הצהריים של יום התצוגות השני בשבוע האופנה, נפתח דווקא בתצוגה של מותג ילדים, אבל שום דבר ילדותי לא היה שם, למעט המתיקות ההורסת של הילדים עצמם

פלמינגו קיץ 2017 בשבוע האופנה גינדי תל אביב צילום אבי ולדמן (5)פלמינגו אביב /קיץ 2017 (צילום: אבי ולדמן)

הילדים של פלמינגו גנבו בקלות את ההצגה בתצוגה המקסימה ביותר של שבוע האופנה TLV. באולם מלא בלונים לבנים ווידאו ארט שנפתח כמתבקש בלהקת פלמינגו ורודים, היה זה כך יסתבר הוורוד היחיד שייראה בתצוגה ובכל זאת נשבה שם מתיקות ממיסה מהבגדים הקולים ומהילדים שובי הלב שצעדו על המסלול.

לקול תשואות הקהל שיצא כמובן מגדרו למראה החמידות של הקטנים הללו, צעדו על המסלול  כ- 60 ילדים בגילאיי 5-8  (איפה אפשר להגיש בקשה לאימוץ והאם קולקציית הבגדים מצורפת?) בסטיילינג מושקע ומושלם שכלל מגבעות פדורה שחורות, מטפחות בנדנה ופרחי בד, משקפיים עגולים צבעוניים ומשקפיי טייסים בסגנון מלחמת העולם השנייה והכי – עגילי ספטום באף (אל דאגה ללא פירסינג אמיתי). כל הילדים נעלו את נעלי בלנסטון האייקוניות, שהשלימו בצורה מדויקת את ההופעה.

אבל קולקציית הילדים של פלמניגו הייתה נפלאה גם ללא הסטיילינג המשובח. בהשראת פסטיבל ה'ברנינג מן' במדבריות נבאדה ארה"ב שמושך מידי שנה עשרות אלפי אנשים מכל העולם לחגיגה של חופש, יצירה ואש בוערת, עוצבו בגדים אדג'יים, לא מתיילדים אך מלאי סטייל. הטרנדים הלוהטים ביותר בהלבשת המבוגרים נרקחו יחד לקולקציית ילדים מושלמת, שכל מבוגר היה שמח לצרף פריטים ממנה למלתחה שלו.

הדפסים של אש בוערת ברוח הפסטיבל, הדפסי קומופלאז' משולבים עם אלמנטים צבאיים נוספים, טייצ'ים ואוברולים עם הדפס מטפחות הבנדנה בשחור רוק אנד רולי, ז'קט אופנוענים שפרנזים מתנופפים ממנו מעל שמלת טול שחורה, הדפסי חברבורות הורסים וכמובן קבוצת הפריטים המטאליים המשגעת בכסף וזהב – תראו לי ילדה שלא תתעלף מעונג למראה חצאית הפליסה בזהב – אני רוצה כזאת!! וילד שלא יתלהב מהז'קט הכסוף בגזרת אופנוענים, עם מכנסי הג'ינס הקרועים.

בשנים האחרונות ניתן לראות לא מעט ילדים, המצטרפים להוריהם הפאשיוניסטים בשבועות האופנה בכל העולם. יותר ויותר הם הופכים לאייטמים בפני עצמם, המסוקרים ומצולמים למדורי האופנה. תצוגת בגדי הילדים של פלמינגו במסגרת שבוע האופנה של ת"א, הייתה בדיוק במקום במובן הזה וקולקציית המותג שמציע גישה טרנדית, בוגרת ויחד עם זאת חפה ממאמץ גם לילדים, הייתה נפלאה.

פלמינגו קיץ 2017 בשבוע האופנה גינדי תל אביב צילום אבי ולדמן (8)משקפיים צבעוניים, פרחי בד, צמידי קרסול, עגילי עגילי ספטום ונעלי בלנסטון האוסטרליות שהשלימו את ההופעה. כל המרבה באביזרים (אצל הילדים…) הרי זה משובח (צילום: אבי ולדמן)

פלמינגו קיץ 2017 בשבוע האופנה גינדי תל אביב צילום אבי ולדמן (7)הדפסים של אש בוערת בהשראת פסטיבל "הברנינג מן" (צילום: אבי ולדמן)

פלמינגו קיץ 2017 בשבוע האופנה גינדי תל אביב צילום אבי ולדמן (4)נו לא למות מהמתיקות של החיילת הקטנה?! (צילום: אבי ולדמן)

פלמינגו קיץ 2017 בשבוע האופנה גינדי תל אביב צילום אבי ולדמן (1)הדפס קומולפאז' עם מגבעת פדורה, בנדנה ומשקפיים עגולים – סטיילינג משובח (צילום: אבי ולדמן)

פלמינגו קיץ 2017 בשבוע האופנה גינדי תל אביב צילום אבי ולדמן (3)ג'קט בומבר בהדפס קומופלאז' מטאלי ומכנסי ג'ינס מתרחבים עם קרעים – והסטיילניג כאמור מושלם (צילום: אבי ולדמן)

פלמינגו קיץ 2017 בשבוע האופנה גינדי תל אביב צילום אבי ולדמן (9)ז'קט בייקרים כסוף וג'ינס קרעים. עוד אחד שיגיע רחוק עם הלוק הסופר קולי שלו.. (צילום: אבי ולדמן)

פלמינגו קיץ 2017 בשבוע האופנה גינדי תל אביב צילום אבי ולדמן (10)הלבוש אדג'י/רוק אנד רולי והילדה – פייה עם כתר נסיכה על הראש (צילום: אבי ולדמן)

פלמינגו קיץ 2017 בשבוע האופנה גינדי תל אביב צילום אבי ולדמן (2)ג'קט בומבר עם הדפס חברבורות וחצאית טול – לבת של לאה שנירר יש סטייל בדיוק כמו לאימא (צילום: אבי ולדמן)

פלמינגו קיץ 2017 בשבוע האופנה גינדי תל אביב צילום אבי ולדמן (6)זה הקטן גדול יהיה.. (צילום: אבי ולדמן)

פלמינגו קיץ 2017 בשבוע האופנה גינדי תל אביב צילום אבי ולדמן (14)צילום: אבי ולדמן

פלמינגו קיץ 2017 בשבוע האופנה גינדי תל אביב צילום אבי ולדמן (11)צילום: אבי ולדמן

פלמינגו קיץ 2017 בשבוע האופנה גינדי תל אביב צילום אבי ולדמן (15)צילום: אבי ולדמן

*

לכל הכתבות של אלישבע כספי

***

הצטרפו לסלונה אופנה בפיסבוק

אלישבע כספי
קוראת ווג מתמידה בערך מגיל שמונה (עם שתיים וחצי מילים באנגלית, בלבד) אשר משתגעת על ירחוני אופנה ועיצוב מילדות, עוד מהימים בהם היה אבא חוזר מנסיעותיו בחו"ל עם ערימת מגזינים, ומביא לה את ריח העולם הגדול. למדה ועשתה תארים (LL.B במשפטים ו- MBA במנהל עסקים) אז היא גם עו"ד, אבל מעדיפה לעסוק במה שהיא אוהבת באמת, כתיבה ואופנה ביחד ולחוד.