יוצאות מהנייר

נטלי דדון בשמלת ערב חושפת טפחיים, יאנה יוסף בג'קט של בעלה, יוליה פלוטקין בחליפה לבנה ומפורסמות נוספות הגיעו להשיק תערוכה שבה הן הכוכבות

הבוקר הושקה בקניון רמת אביב תערוכת האיורים #FASHION_FEED שמציגה איורי אופנה של שירה ברזילי ("קוקטית") בהשראת צילומי אינסטגרם מלאי סטייל של אייקוני אופנה מקומיות.

הגיעו להשיק: הכוכבות המאויירות וביניהן נטלי דדון, יאנה יוסף, טיטי איינאו, לוסי דובינצ'יק, נלי תגר ויוליה פלוטקין ההריוניות, אלכסה דול, דפנה לוסטיג , ג'ני צ'רווני- מאנה, שי מיקה יפרח, מיכל שפירא, אדל בספלוב, מיטל דה רזון וקסניה טרנטול.

התעלתה מעל כולן: נטלי דדון, בשמלה שחורה עם מחשוף ושסע שלא השאירו הרבה מקום לדמיון. סה"כ הופעה הגיונית לשעת הבוקר בה התקיימה ההשקה.

מה הן לבשו?

קניון רמת אביב תערוכת איורי אופנה של קוקטית. צילום שוקה כהן (8)קניון רמת אביב תערוכת איורי אופנה של קוקטית. צילום שוקה כהן (16)קניון רמת אביב תערוכת איורי אופנה של קוקטית. צילום שוקה כהן (31)קניון רמת אביב תערוכת איורי אופנה של קוקטית. צילום שוקה כהן (91)קניון רמת אביב תערוכת איורי אופנה של קוקטית. צילום שוקה כהן (240)קניון רמת אביב תערוכת איורי אופנה של קוקטית. צילום שוקה כהן (258)קניון רמת אביב תערוכת איורי אופנה של קוקטית. צילום שוקה כהן (225)קניון רמת אביב תערוכת איורי אופנה של קוקטית. צילום שוקה כהן (296)קניון רמת אביב תערוכת איורי אופנה של קוקטית. צילום שוקה כהן (296)קניון רמת אביב תערוכת איורי אופנה של קוקטית. צילום שוקה כהן (366)קניון רמת אביב תערוכת איורי אופנה של קוקטית. צילום שוקה כהן (131)קניון רמת אביב תערוכת איורי אופנה של קוקטית. צילום שוקה כהן (185)דניאל גל צילום שוקה כהןקניון רמת אביב תערוכת איורי אופנה של קוקטית. צילום שוקה כהן (58)

התערוכה תתקיים בין התאריכים 23/1-17/2 ותוצג ברחבה המרכזית בקומת הכניסה. הכניסה חופשית

***

הצטרפו לסלונה אופנה בפייסבוק