טרנד שיער חדש – שרשראות מטאליות בצמות

אם בא לכן לגוון את התסרוקת אז תקשיבו למעצב העל הישראלי, אדיר אברג'יל: הדבר הבא הוא קישוט המחלפות בשרשראות מטאליות. האיש, שאחראי לשערן של מיטב כוכבות הוליוודית, בטוח שמדובר בטרנד שישאר

מה לא המציאו עד כה לשיער שלכן – צבעים, גוונים, החלקות וסלסולים ועכשיו – גם שרשרות מטאליות עדינות, שיקשטו את המחלפות בשיא השיק. אם להסתמך על מה שראינו, על השטיח האדום בטקס פרסי הסאג, אז מדובר בלהיט רציני שהולך לסחוף נשים רבות בכל העולם. מי שהתחיל את הטרנד הקסום, הוא מעצב השיער אדיר אברג'יל, שסידר את שיערה של ונסה קירבי מ-"The Crown's" ושילב שרשרת עדינה וכסופה בתוך הצמה שלה.

"ניתן לשלב שרשרת בכל סוג של צמה" הצהיר המעצב בעל ידי הזהב, שהוא יליד ירושלים וגם בנו של איש הפנתרים השחורים, ראובן אברג'יל. "בשביל טקס הסאג, שילבתי שרשרת כסופה לתוך שיערה של ונסה. רציתי ליצור מראה דואלי – עדין, רך ורומנטי לצד אדג'י וחלק". השרשרת, ששולבה בשיערה בחוכמה, מחוברת למסרק, מה שעוזר לה להישאר על הראש באופן בטוח יותר. על מנת לחזק את הקונסטרוקציה הזו, אברג'יל ממליץ לסרק באופן הפוך את החלק בו את הולכת לשבץ את השרשרת. זה ההסבר על הנייר. הביצוע יהיה כנראה מורכב יותר.

הנה התסרוקת של ואנסה קירבי:

שיער עם שרשרת מטאחית

אולי עוד יעניין אתכן:

טרנד שיער שיאיר את החורף

טרנד שיער לוהט: גווני הקשת

התסרוקות החמות לחורף 2017

כאן המקום לקצת גאווה לאומית. אברג'יל הוא אחד ממעצבי השיער המצליחים בעולם, שעובד עם מיטב הצלמים ומלווה כוכבות הוליוודיות להשקות, טקסים ושאר אירועים נוצצים. בין לקוחותיו תמצאו את ריס ויתרספן, אן האת'ווי, ג'ניפר לורנס, גווינת' פלטרו, קריסטין סטיוארט, ג'ניפר גארנר, קירה נייטלי וכו'. בקיצור, הוא הצליח לבסס מעמד של כוכב על בקרב הסלבריטאיות שלא זזות בלעדיו.

ואנסה קירבי בסאג

להסתפר אצלו יעלה כמו משכנתא – 650 דולר אבל זה לא מתחיל ונגמר בלהסתפר והביתה. האיש יושב עם הכוכבת, עובר על ההיסטוריה שלה, מפטם אותה יפה עם פירות ושאר פינוקים ובגדול – נותן לאדם להרגיש בטוח שהוא יצא מהמספרה הכי יפה שאפשר. אז נכון, זה סכום מטורף אז אם תחסכו מעכשיו, תוכלו להגיע אליו בעוד שנתיים.

שרשרת מטאלית לשיער

"הן בוטחות בי שאעשה עבורן את הכי טוב שבעולם, אני איש המקצוע", סיפר בראיון ל"מאקו". אלה נשים שפתוחות לשינויים, והן אוהבות את הרעיונות המהפכניים שלי שהופכים אותן למיוחדות. אנחנו מתייעצים לגבי העיצוב והן זורמות איתי, כי בסופו של דבר יש ביננו יחסים מאוד אישיים. הן מספרות לי על החיים שלהן ומדברות בחופשיות, אבל גם יודעות שהכול אצלי נשמר כמו כספת. שום דבר לא יוצא החוצה. אנחנו מסתדרים טוב כי כולנו אנשים שזורמים אחרי הלב שלהם, פשוט עובדים במה שעושה לנו טוב".

אדיר אברג'יל

אם להסתמך על גורו השיער, הטרנד הזה רק בתחילתו ויהיו עוד שרשראות שונים ולא רק כסוף אלא בזהב, זהב ורוד, ברונזה וכו'. אז מה אנחנו אמורו לעשות עד שנמצא כאלה במספרות? לא ברור אבל ההמתנה עלולה להיות ארוכה, אם לשפוט את הזמן שלוקח לטרנד להגיע מחו"ל לישראל.