טרנד נצחי: שיער חלק

השיער החלק לא יוצא לעולם מהאופנה והקיץ הוא בשיאו. מדריך בשבילך שלב אחרי שלב

photo-by-eitan-tal-natural-formula-634-423

מראה שיער חלק הוא המראה האהוב ביותר על הישראליות וזאת לא קביעה שלנו אלא תוצאה של סקרים שנערכים מעת לעת בשנים האחרונות בארץ. אבל האמת היא שאנחנו לא חייבות סקרים: מספיק להסתכל על העוברות והשבות בכל רחוב ממוצע כדי לגלות שרובנו אוהבים את השיער שלנו ישר וחלק. אז איך משיגים שיער חלק שגם ייראה מטופח כמו של הדוגמניות בפרסומות?

בדיוק בשביל זה  קראנו לעומר אסף מעצב השיער הראשי של נטורל פורמולה, כדי להדריך אותנו שלב אחרי שלב. לעומר היה חשוב להדגיש שהבסיס לשיער חלק שנראה מושלם הוא בטיפוח היום יומי: "חשוב לאמץ שגרת טיפוח נכונה ולבחור להשתמש בשמפו, מרכך ומסכה ללא מלחים וגם להקפיד שחומרי עיצוב השיער שלך יהיו נטולי מלחים".

  1. נמרח על השיער (אחרי חפיפה וייבוש קליל) קרם קרטין כדי להגן עליו מפני החום הלוהט של הפן. קרם הקארטין מגן על השיער כי הוא יוצר מעין שכבת הגנה שיוצרת בידוד בינו לבין החום של הפן (או המחליק) וכך שומרת עליו מפני שבירה או פיצול.  הקרם מתאים גם למי שעברה החלקה כי הוא נטול מלחים ומכיל קרטין טהור, חלבון שבונה את השערה ומשקם את השיער.חלק
  2. מברשת מקצועית: כדאי לעבוד עם מברשת פן מקצועית שיש לה ראש תרמו קרמי שאוגר את החום הגבוה של הפן במרכז המברשת וכך יהיה לך יותר קל ומהיר להגיע לשיער חלק ומושלם. את המברשות ניתן להשיג בסופר פארם.
    חלקnaturla-eitan-tal-470
  3. כשאת עושה את הפן עצמו – שימי לב להרחיק מעט את פיית הפן משורש השיער כי הצמדה יתרה של פיית הפן לשיער ולמברשת שאיתה את עובדת, עלולה לשרוף את השיער.
    חלק
  4. אחרי הפן – מרחי כמה טיפות קסם: סרום קרטין שיעניק לשיער רכות, ברק ומראה קורן לאורך שעות. הסרום גם 'סוגר' את הקצוות ומשמש שכבת הגנה על השיער.חלק

ועכשיו לווידאו

 

[youtube XF8hYtNUqW8 nolink]

צילומים: איתן טל