טיפוח לשעות לילה – טיפים לטיפוח העור לפני השינה

טיפוח העור לפני השינה הינו חיוני עבור שמירה על בריאות העור ומניעת בעיות עור נפוצות כמו יובש, פצעונים ומיני תופעות הזדקנות.
מהסיבה הזאת, חשוב מאוד לקבוע שגרת טיפוח עור מסודרת לפני השינה,

טיפוח העור לפני השינה הינו חיוני עבור שמירה על בריאות העור ומניעת בעיות עור נפוצות כמו יובש, פצעונים ומיני תופעות הזדקנות.
מהסיבה הזאת, חשוב מאוד לקבוע שגרת טיפוח עור מסודרת לפני השינה, אשר כוללת שימוש במוצרי טיפוח איכותיים ומותאמים לסוג העור.
יש כמובן, ליישם את השגרה הזאת, בכל ערב/ לילה לפני השינה, על מנת לשמר את התוצאות ולהגן על העור בצורה המקסימאלית.
אם אתן לא בטוחות מה שגרת הטיפוח המתאימה והנכונה בעבורכן, כדאי להתייעץ עם קוסמטיקאית מוסמך ומקצועית ולבקש ממנה טיפים וכלים ישימים.

הקפדה על הסרת איפור וניקוי העור
אם אתן מתאפרות על בסיס יומיומי, אחת הפעולות הראשונות והמרכזיות בהן אתן צריכות לנקוט בכל ערב היא להסיר את האיפור, הקרמים – וכל מה שבא במגע עם העור שלכן במהלך אותו היום.
את האיפור יש להסיר תוך שימוש במסיר איפור עדין ומותאם לסוג העור או באמצעות שמן ייעודי.
גם אם אתן לא משתמשות באיפור, יש חשיבות גבוהה להקפדה על ניקוי עור הפנים. זאת באמצעות שטיפת הפנים ושימוש בתכשיר ניקוי עדין לעור.
בעת שטיפת הפנים ההמלצה היא להימנע משימוש במים חמים, אשר עלולים להסיר שמנים טבעיים.

שימוש במוצרי טיפול המותאמים לעור
שגרת הטיפוח הלילית אמורה להיות אינדיבידואלית ומותאמת באופן פרטני לסוג העור שלכן ולבעיות השונות איתן אתן מתמודדות.
כדאי לבדוק את האפשרות לעשות שימוש בסרום – כאשר כדאי לבחור בסרום איכותי המותאם לעור הפנים כמו סרום ויטמין C.
אם יש לכן מטרות שונות אותן אתן מבקשות להשיג – לדוגמא, להצעיר את העור, בדקו על מוצרי טיפוח ייעודיים כמו לדוגמא, מוצרים המכילים חומצה היאלורונית – כאשר, יש לבדוק את הוראות ותדירות השימוש המומלצות וליישם אותן בפועל, לצורך השגת התוצאות המיטביות.

פילינג
פילינג עדין מומלץ לניקוי וחידוש העור, אבל לא מומלץ לעשות את הטיפול על בסיס יומי. ההמלצה היא לבצע פילינג עדין פעם בשבוע. כאשר הפעולה הזאת תסייע בהסרה של תאי עור מתים.
כדאי לבחור בקפידה את התכשיר אשר ישמש למטרה ובמידת הצורך להיוועץ באשת מקצוע אשר תוכל להכווין אתכם לתכשיר המתאים ביותר.

שימוש בקרם לחות
בכל ערב חשוב למרוח קרם לחות איכותי, אשר מתאים לסוג העור. זאת בשביל לאפשר לעור לקבל את הלחות למשך כל הלילה. חשוב לציין שיש קרמים עם נוסחאות ייעודיות לשעות הלילה, כדאי לחפש קרמים מהסוג הזה. מעבר לכך, ההמלצה היא לשים דגש על רשימת הרכיבים ולוודא שהקרם מכיל חומרים איכותיים.

מריחת קרם עיניים
העור מתחת לעיניים הינו דק במיוחד וכחלק מכך נוטה לקמטים. מהסיבה הזאת, מומלץ בכל ערב למרוח קרם עיניים איכותי ומותאם לסוג העור.

שימוש בשפתון
גם השפתיים שלנו זקוקות ללחות ולכן, גם מריחת שפתון טיפולי ואיכותי בלילה, יכול להוות פעולה חשובה ובלתי נפרדת משגרת הטיפוח הלילית.

טיפולים מיוחדים
אם אתן מרגישות שהעור שלכן צריך כמות נכבדה יותר של לחות או זקוק לטיפול מיוחד. כדאי לשקול שימוש במסכות לילה – שהן מסכות אותן יש להשאיר על העור למשך הלילה. יש לבחור בתבונה את המסכה וכמובן, לעקוב אחרי הוראות השימוש.

לישון על ציפיות נקיות
כדי למנוע העברת לכלוך, שמן וחיידקים לעור בזמן השינה, הקפידו לישון על ציפיות וסדינים נקיים. כדאי גם שקול להחליף ציפיות בתדירות של לפחות פעם – פעמיים בשבוע כעל מנת לשמור על ניקיון העור.

הקפדה על שגרת טיפוח לפני השינה בצורה עקבית, מאפשרת שמירה על עור נקי, לח ובריא, לקדם עור זוהר ולמנוע מצבים ומפגעים שונים הקשורים לטיפוח העור.