חלון ראווה: תלמה קורצמן און

תלמה קורצמן לקחה את האהבה שלה לים, את הטיולים עם המשפחה מסביב לעולם ואת כישורי הניהול של בן זוגה והפכה אותם למותג בגדי ים ייחודי בנוף הישראלי

בחורה עם מחשב נייד

מי אני?

תלמה קורצמן אלבום פרטי

תלמה קורצמן און, בת 30 נשואה לעידן ואמא לשניים (של בת 4 ודקל בן 1.6). המעצבת והבעלים של מותג בגדי הים KAHIKO משנת 2016.

קהיקו הוא שמו של ריקוד הולה פולינזי עתיק יומין בו הרקדנית מתמסרת ומקדישה עצמה לאלים במיתולוגיה הפולינזית.

רקע

גדלתי ברמת השרון, בבית של אמנות ותמיד אהבתי אסתטיקה וליצור בחומר. למדתי במכון אבני, ושנה אחרי שסיימתי את הלימודים החלטתי להגשים את החלום ולפתוח את KAHIKO. התחלנו בקולקציה קטנה יחסית, שגדלה באופן אורגני מעונה לעונה. בעונה הראשונה ייצרנו רק בגדי ים, בעונה השנייה התחלנו לייצר גם בגדים משלימים מעל לבגדי הים. אנחנו מייצרים הדפסים מקוריים שאת ההשראה אליהם אנחנו סופגים בעיקר מהטבע.

יחד עם בן זוגי עידן, שמגיע מענף הגלישה, החלטתי לשלב 2 מאהבותיי – אופנה וים. אנחנו מטיילים יחד עם הילדים שלנו, של ודקל. סופגים השראה במקומות שונים בעולם. בכל שנה אנחנו נוסעים בתקופת החורף למקום אחר בעולם, נוסעים למקומות אקזוטיים המשלבים את הים, הגלישה וההשראה שאני ועידן זקוקים לה.

האהבה הגדולה שלנו היא הים, יש לנו בית ספר לגלישה ״קאנטרי״ בחוף הצוק בצפון ת"א. עידן גולש מאז שהוא זוכר את עצמו ולשמחתי, הצליח לקחת את האהבה הכי גדולה שלו ולפתח ממנה עסק מצליח שעובד לאורך כל השנה. אנחנו אוהבים את מה שאנחנו עושים ועושים את מה שאנחנו אוהבים. ככה אנחנו חיים את החיים שלנו. אוכל אורגני, יוגה ופילאטיס הם חלק בלתי נפרד ממי שאנחנו. פועלים ופעילים בשמירה על הסביבה ועל החופים שלנו. מתוך תפיסת העולם הזו יצרתי את KAHIKO והחלום שלי הוא שכמה שיותר נשים ייהנו מהקסם הזה.

Kahiko יח"צ

מתי ולמה הבנת שאת רוצה להיות מעצבת?

בזמן הלימודים בתיכון ״אלון״ לאומנויות, כשהייתי במגמת אומנות פלסטית, זה היה לי ברור שאני הולכת לכיוון של יצירה. מהר מאוד זה התחדד לכיוון האופנה והטקסטיל.

מה היה החלק הכי מאתגר בדרך?

למצוא מפעל ברמה מספיק גבוהה (בתור מישהי מאוד קפדנית ופרפקציוניסטית כשזה מגיע ליצירה שלי) לייצור הקולקציה. מה שמאפיין את הקו של KAHIKO זה התפירה הפנימית וזה שאין תפרים חיצוניים הנראים לעין והגימורים המדויקים.

Kahiko יח"צ

איך את מתארת את סגנון העיצוב שלך?

נקי, עדכני, TIMELESS.

לסגנון האופנתי של איזו מפורסמת את מתחברת?

בריג'יט בארדו

איך מתחלקת העבודה בינך ובין בעלך?

KAHIKO הוא עסק שגם לי ולבעלי יש המון תשוקה אליו. אני אחראית על העיצוב ובניית הקולקציות והתפעול היום יומי, בו בזמן שעידן אחראי על הפיתוח העסקי.

כמה שורות על הקולקציה האחרונה

Kahiko יח"צ

KAHIKO הוא האמונה שאישה צריכה להרגיש חופש כשהיא לובשת בגד ים. הקולקציה מתבססת על קו עיצובי מתוחכם, פרקטי ונוח שיגרום לך להרגיש חופשיה ומיוחדת. הדגש תמיד הוא על פרטים ייחודיים ועל הדפסים מקוריים בהשראת המקומות האקזוטיים בהם היינו. כאלו שמעבירים את ה-Vibe הנכון.

Kahiko יח"צ

Kahiko יח"צ

Kahiko יח"צ

טווח מחירים: 269-529 שקל

טווח מידות: XS-XL

איפה קונים? בחנות האון ליין: WWW.KAHIKOSWIMWEAR.CO.IL

KAHIKO SWIMWEAR בפייסבוק ובאינסטגרם.

***

הצטרפו לסלונה אופנה בפייסבוק