הצללית שכובשת את הרשת

צללית בגוון רוז גולד היא אופציה נהדרת לאיפור קל לביצוע ועם זאת מלא גלאם. אספנו דוגמאות מרחבי הרשת

את הטרנדים הכי עדכניים לרוב אנחנו מגלות ברשתות החברתיות, רבים מהם אף נוצרים שם ומתפשטים כמו אש בשדה קוצים בתוך ימים ספורים. המעניין הוא שאם פעם הטרנדים היו עוברים מהמסלולים אל הרחוב, היום, לפחות בחלק מהמקרים, התהליך הוא הפוך. מובילות דעה בעלות מיליוני עוקבים משפיעות לעתים גם על מעצבים ומותגים, הן בתחומי האופנה והן בעולם הביוטי, והם מצדם מיישרים קו ומציעים מוצרים מתאימים.

כך נחשפנו לאחרונה לטרנד הלוהט שכבש את הרשת בחודשים האחרונים: צלליות בגוון רוז גולד – ורוד מוזהב בגימור מנצנץ או מטאלי.

ביוטי אינסטגרם

הגוון הייחודי הזה נכנס לעולם האופנה כבר לפני מספר עונות וכיכב בתכשיטים, בגדים, אקססוריז ואפילו על השיער, אבל רק לאחרונה הגיע באופן מוצהר לעיניים והפך לחלק בלתי נפרד ממראות האיפור המובילים שניתן למצוא באינסטגרם, בפינטרסט וביוטיוב.

ביוטי אינסטגרם

יתרונה הגדול של צללית בגוון רוז גולד טמון ביכולת שלה ליצור מראה סופר זוהר בקלי קלות, גם עבור מי שלא מאוד מיומנת באיפור. הגוון המבריק, אך עדין, משתלב באופן נפלא בכל גוון עור ומספק לו זוהר טבעי עם נצנוץ קל, כך שגם נגיעה קלה של הצללית על העפעף יכולה לעשות את העבודה.

כמעט כל מותגי האיפור מציעים היום את הגירסה שלהם לצלליות בגוון רוז גולד וכדאי לדעת שישנם גם לא מעט שימרים, היילייטרים ואפילו סמקים בגוון הזה שניתן להשתמש בהם גם על העפעפיים וליצור מראה מונוכרומטי שהוא טרנד לוהט בפני עצמו.

תת הגוון של הרוז גולד יכול להיות ורדרד או אדמדם, אנחנו ממליצות לבדוק מספר אופציות כדי למצוא את זו שתשלב הכי טוב עם גוון העור הטבעי שלך.

צלליות סופר-פארם יח"צ בובי בראון, צללית סטיק, מחיר: 170 שקל | מילוקה צללית סטיק מספר 402, מחיר: 24.90 שקל | ג'ייד, מחיר: 49.90 שקל | דיור, מחיר: 213 שקל | קליניק, צללית סטיק, מחיר: 99 שקל.

ביוטי אינסטגרם מקס פקטור, מחיר: 45 שקל | בורז'וואה, מחיר: 45 שקל | רבלון, צללית קרם, מחיר: 64.90 שקל | פופה, מחיר: 39.90 שקל

המתאפרות הרציניות יוצרות בעזרת הרוז גולד מראה מעושן מוקפד ואף מוסיפות לעתים איילנר שחור או תיחום מדוייק של העין וגם הברקות על הלחיים והשפתיים, אבל ככל שזה תלוי בנו, אנחנו מעדיפות את הגרסה המונוכרומטית העדינה.

קבלו השראה:

ביוטי אינסטגרם

ביוטי אינסטגרם

ביוטי אינסטגרם

ביוטי אינסטגרם

ביוטי אינסטגרם

 ***