הסלבס המקומיים חוגגים עם ארמני

שגרירת מותג ארמני בעולם, רוברטה ארמני, הגיעה לישראל לרגל פתיחת חנות ארמני אקסצ'יינג והסלבס המקומיות הגיעו לפרגן. מה הן לבשו?

GettyImages-117966204רוברטה ארמני וג'ורג'יו ארמני (תמונה Gettyimages)

רוברטה ארמני, סגנית נשיא קבוצת ארמני העולמית והאחיינית של מייסד מותג היוקרה ג'ורג'יו ארמני, הגיעה לביקור קצר בישראל, לרגל השקת חנות המותג החדשה ARMANI EXCHANGE TLV – הממוקמת ב – TLV FASHION MALL.

נציגי תעשיית האופנה המקומית והעולם העסקי כמו גם שלל סלבס, הוזמנו לקוקטייל החגיגי והגיעו בהמוניהם, כדי להציץ באישה החשובה ביותר של המותג והאחראית על שיווק וחיזוק מותגי ארמני ברחבי העולם, בד בבד עם טיפוח קשרי החוץ של הקבוצה בתחום הבידור, המוזיקה ועולם ה-VIP.

מה זה אומר? בין השאר שהיא בעצם מסתחבקת כדבר שבשגרה, עם כוכבי על כמו ניקול קידמן, קייט בלאנשט וליאונרדו דה קפריו, רבים מהם הפכו לחבריה האישיים ונוהגים ללבוש בקביעות ארמני וארמני פריווה (מותג הקוטור של הקבוצה), כאשר הם צועדים על השטיחים האדומים.

GettyImages-632591214 (Custom)רוברטה ארמני עם ניקול קידמן ואיזבל הופר (תמונה Gettyimages)

ברור שהאישה הזאת מעוררת סקרנות רבה, גם מעצם מעמדה הנחשב באחד המותגים היוקרתיים ביותר בעולם (ובין המעטים שעדיין פועלים כקבוצה משפחתית) וגם נו, בואו.. רק על ניקול קידמן התחשק לנו לשאול אותה 20 שאלות לפחות. אבל האמת היא, ששתי דקות במחיצתה מבהירות מיד מדוע היא כל כך מצליחה בתפקידה ואיך הצליחה לרתום את כוכבי העל לטובת קידום המותג המשפחתי.

לארמני אישיות כובשת וקורנת חום, סופר ידידותית וחפה מכל סנוביזם והתנשאות. נישקה על שתי הלחיים כל מי שהוצג בפניה – איטלקייה אחרי הכל – ולא הפסיקה לחייך ולהצטלם עם כל מי שרק רצה. "אני מאוהבת בתל אביב" הצהירה וסיפרה כי זהו ביקורה הראשון בישראל "וארצה לחזור".

"חשוב לי להגיע לכמה שיותר מקומות כדי לייצג את הדוד שלי ג'ורג'יו (82), שהוא בעצם איש של עבודה קשה ועד היום עובד ומעורב בכל פרט הקשור במותג"

ברוברטה ארמני בחנות החדשה של Armani Exchange בפאשן מול ת"א (צילום אלעד גוטמן)

"אני חושבת שיש משהו דומה בסגנון הלבוש האיטלקי והישראלי" (אמרנו לכם שהיא נחמדה). "בשני המקומות מתלבשים בסגנון סטריט וור אורבני ובהתאמה למזג האוויר החם." היא עצמה אגב הייתה לבושה בפשטות אלגנטית ובטוטאל לוק שחור עם מעט לבן. פשוט פשוט אבל ארמני כמובן.

סהנשואות הטריות מאיה ורטהיימר ושלומית מלכה בחברת רוברטה ארמני (צילום אלעד גוטמן)

מותג A | X – Armani Exchange הושק ע"י ארמני ב-1991 כליין של אופנה מהירה, רעננה ואורבנית, בקו נקי וספורטיבי בהשראת בירות האופנה בעולם. זו היא חנות המותג השלישית של Armani Exchange בישראל, בשיתוף עם קבוצת אירני (בנוסף לחנויות ברמת אביב ונתניה) וקונספט העיצוב הטרנדי מושפע מהסגנון האמריקאי- העיר ניו יורק בפרט וזהה לחנויות המותג ברחבי בעולם. החנות משתרעת על כ 200 מ' ומציגה פריטי לבוש, נעליים ואביזרים לגברים ולנשים של אופנת הרחוב האיטלקית מבית ארמני.

 ועכשיו מה לבשו?

ב (2)שלומית מלכה – בטוטאל לוק של  ARMANI EXCHANGE (צילום אלעד גוטמן)

שסנדרה רינגלר – טוטאל לוק ARMANI EXCHANGE , נעליים דיור, תכשיטים אימפרס/סנדרה רינגלר  (מתוך קולקציית הקפסולה של רינגלר בשיתוף עם אימפרס) (צילום אלעד גוטמן)

5יעל גולדמן – חולצה ומכנסיים גולף, נעליים זארה, תיק קואץ' לפקטורי54 (צילום אלעד גוטמן)

4שני פירדן ויפעת אירני בטוטאל לוק Emporio Armani לפקטורי54 (צילום אלעד גוטמן)

קנועם פרוסט- ז'קט הוניגמן, שמלה הלנה בוטיק, תיק מחו"ל (צילום אלעד גוטמן)

6מייקל לואיס עם בת זוגו– לואיס בטוטאל לוק ARMANI EXCHANGE (צילום אלעד גוטמן)

58ארבל קינן – שמלה ARMANI EXCHANGE, תיק ARMANI EXCHANGE, כפכפים שוגר מאמא פאשן (צילום אלעד גוטמן)

0פעם הוא היה הפנים של קסטרו וראו אותו על שלטי ענק באיילון, היום דוקטור יונתן וגמן עדיין חתיך, אך עסוק לרוב בדברים אחרים. כאן בבגדים של ARMANI EXCHANGE נעליים מחו"ל, ביחד עם אשתו היפה ליטל ויליגר – בשמלה של מאדזה, נעליים גוצ'י, תיק אליס אוליבר (צילום אלעד גוטמן)

65קורין גדעון -שמלה Emporio Armani לפקטורי54, נעליים שוז (צילום אלעד גוטמן)

67מאיה ורטהיימר – ARMANI EXCHANGE(צילום אלעד גוטמן)

העומר דרור- טוטאל לוק קסטרו (צילום אלעד גוטמן)

8יערה בנבנשתי – שמלה ARMANI EXCHANGE, נעליים ג'ימי צ'ו , תיק חו"ל  

איעל גולדמן ובעלה אורי פפר (גם הוא ב ARMANI EXCHANGE) נעליים מניו יורק, עם יערה בנבנשתי בפתיחת חנות ARMANI EXCHANGE בפאשן מול ת"א. (צילום אלעד גוטמן)

לכל הכתבות של אלישבע כספי

אלישבע כספי
קוראת ווג מתמידה בערך מגיל שמונה (עם שתיים וחצי מילים באנגלית, בלבד) אשר משתגעת על ירחוני אופנה ועיצוב מילדות, עוד מהימים בהם היה אבא חוזר מנסיעותיו בחו"ל עם ערימת מגזינים, ומביא לה את ריח העולם הגדול. למדה ועשתה תארים (LL.B במשפטים ו- MBA במנהל עסקים) אז היא גם עו"ד, אבל מעדיפה לעסוק במה שהיא אוהבת באמת, כתיבה ואופנה ביחד ולחוד.