הסלבס בתצוגה של גולברי

רוית אסף, ירדן הראל, יוליה פלוטקין, שי מיקה ונטלי דדון הן רק חלק מהסלברטאיות שויתרו על הפוך והגיעו בערב קריר לצפות בתצוגת קיץ 2017 של גולברי. מה הן לבשו?

אמש (ראשון) נערכה בגני הצערוכה בתל-אביב תצוגת אביב קיץ 2017 של גולברי. את התצוגה פתחה הפרזנטורית זו העונה השלישית, אסתי גינזבורג, שחשפה בטן הריונית קטנטנה של הריון שני.

עדי קייזמן ואסתי גינסבורג בתצוגת גולברי

מזה שנים גולברי נוהגת לפתוח את עונת החורף בתצוגת ענק בליווי הופעה של אמן אורח מוביל באמפי קיסריה. לאור ההצלחה, החליטו קברניטי המותג לפתוח גם את הקיץ באירוע חגיגי שכלל תצוגה עם 45 דוגמניות ולאחריה הופעה של להקת טיפקס.

מה חשבנו על קולקציית קיץ 2017 של גולברי? לחצו כאן 

למרות הגשם והקור, שלל סלבס, אושיות האופנה ומובילי דעת קהל, באו לפרגן ולהצטלם וביניהם – עדי קייזמן הבעל של אסתי גינזבורג, עדי הימלבלוי, נטלי דדון, לירן כוהנר, אנה אהרונוב, מור סילבר, יוליה פלוטקין, טהוניה ושביט ויזל שגם צעדו על המסלול, עמית מכטינגר, כוכבי פולמון: אליסיה וייסבורד ותומר קאפון, כוכבי תאג"ד אינה בקלמן ובן זוגה אור אדרי, כוכבת הילדים קים אור אזולאי, קארין עליה מלכת היופי, לי לוי, ג'קי אזולאי בחודש שמיני, בתיה שיף, גילת אנקורי, עירית ענבי, חני נחמיאס, רוית אסף ועוד.

אנה אהרונוב ונטלי דדון בלוק מנצחטהוניה עם יוליה פלוטקין ההריוניתירדן הראל ולירן כוהנרAMIT13217שי מיקה ותמיר ויצמןג'קי אזולאי ההריונית עם מור סילברלירון ויצמןעדי הימלבלוי בצבעי הקיץ

גולברי תצוגת קיץ 2017 צילום אלעד גוטמן (1065) (Custom)

***

הצטרפו לסלונה אופנה בפיסבוק