הטרנדים בשיער לקיץ 2017

תלתלים או חלק? שיער מלא נפח או אסוף ואלגנטי? הטרנדים האופנתיים לקיץ הקרוב

הקיץ הולך להיות חם במיוחד עם מיטב הטרנדים באופנת השיער שמגיעים אלינו היישר ממסלולי תצוגות שבועות האופנה הבינלאומיים שהתקיימו באחרונה ברחבי העולם. המועמדות בתחרות מלכת היופי לשנת 2017 יחד עם עומר אסף, מעצב השיער הראשי של נטורל פורמולה מציגות את המראות האופנתיים המובילים לקיץ הקרוב

Natural Curls

תלתלים צפופים, תלתלים גדולים, תלתלים רכים: אם את מתולתלת, זה הקיץ שלך, הקיץ בו מככבים התלתלים ברעמה מרשימה ומושקעת.

מיכל, יאנה ואסתי מציגות את הלוק אותו מעצבים תחילה עם קרם לחות לבניית תלתלים המאפשר יצירת תלתלים רכים ומושלמים. מעל מורחים מוס לבניית תלתלים. מייבשים עם דיפיוזר ליצירת מראה גדול ומרשים.

may-hair-again

Silk & Shine

דנה ואדר מציגות מראה שיער חלק המקרין עוצמה ועתיר ברק. לפני העיצוב בפן מורחים קרם קרטין המעניק הגנה לשיער בזמן הייבוש ועוזר לתוצאת החלקה טובה יותר. מסיימים בהתזה קלה של ספריי  היוצר אפקט מרשים של ברק.  בסוף היום ניתן להסיר את הספריי הברשה קלה ללא צורך בחפיפה.

natural-trends-hair-2017-halalk

Summer Glam

רתם וטל מציגות לוק של שיער אסוף ואלגנטי במראה מרשים ומלכותי. הברק המושלם מתקבל ממריחת סרום קרטין  לאורך השיער לפני קליעת הצמות. את הצמות מלפפים בגובה ומקבעים באמצעות סיכות. מרססים ספריי  שיעזור לשיער המתוח ויעניק עמידות לעיצוב השיער למשך שעות ארוכות.

natural-trends-hair-2017-BLOF

Full Volume

מאיה ונויה מציגות מראה גלי מרשים עם גלים גדולים ומוברשים.  לפני יצירת הגלים מורחים מוס נפח המאפשר ליצור גלים מוגדרים ולאחר מכן עושים פן גלי. מסיימים עם ספריי השומר על הנפח ומקבע את העיצוב הגלי לאורך כל שעות היום.

רוצה להסיר את הספריי בסוף היום מבלי לחפוף? הברשה קלילה מסירה את הספריי במהירות.

 natural-trends-hair-2017-CURL

צעד אחר צעד כיצד להגיע למראה שיער אופנתי בדיוק כמו של המלכה:

http://www.naturalformula.co.il/queens2017